2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydiin herkese 💕💕

Aslinda cok tuzlu yemiyorum ama ekmek türevi seyleri ve tatliyi fazla yiorum bence, onlar da yapar mi ödem, cay kahve de iciyorm gun icinde biraz, bilemedm niye boyle oldu daha simdiden

2 gundur biraz yoruldum, ayakta kaldikca daha da sisiyo galiba, dün korktm ztn ramazan diye carsiya fln gittim ama orama burama agrilar girdi fazla dolasmaya da gelemiyorm, ayaklarimi bi gorsen topalak topalak 🤣
Offff sormaa bende öylee yürümeyede gelmiyo bende 2 saat dışardaydımm hepp eve geldim heryerim tutuldu kasığım ağrıdı falann 😂

İnşallah canım da durduramıyorlar , inşallah durur bir yerde

Açılmam başlamış, çok korkuyorum. Sürekli sıvı takıyorlar, susuz mu kaldın da dediler. Kendinizi yormayın , bol su için , geri dönüşü olmuyor bunların malesef😞
Yazdığını okuduğumdan beri aklımdasın. Neler hissettiğini tahmin bile edemiyorum ama lütfen kendini sakin tutmak için uğraş ki bebekler iyice strese girmesin. İyi olacak, iyi olacaksınız. Hastanede güvendesin ve yatarak bir süre daha zaman kazanabilirsiniz. Dualarım seninle

Günaydiin herkese 💕💕

Aslinda cok tuzlu yemiyorum ama ekmek türevi seyleri ve tatliyi fazla yiorum bence, onlar da yapar mi ödem, cay kahve de iciyorm gun icinde biraz, bilemedm niye boyle oldu daha simdiden

2 gundur biraz yoruldum, ayakta kaldikca daha da sisiyo galiba, dün korktm ztn ramazan diye carsiya fln gittim ama orama burama agrilar girdi fazla dolasmaya da gelemiyorm, ayaklarimi bi gorsen topalak topalak 🤣
Yapar kuzum, hamur işi ve özellikle kafein su tutuyor vücutta. Alternatif olarak Bol yeşillik, maden suyu, kefir, limonlu tarçınlı su, karanfilli su falan içiyorum ben şekerim çıktığından beri. Şişliğim gitti, elim ayağım küçüldü yeniden😅

Hayrolsun canımmm vaktiyle gelsin inşaallahhh peki neden sezaryen ilkkezmi yoksa 2ci mi bebe🥰
Yok ilk de kan uyuşmazlığı var pcos var gebelik şekeri çıktı birde haşimato olunca ben korkuyorum 38 de sezeryan düşündük önümüzdeki cuma kontrol var bakalım ne dicek en son kafa çapı büyük demişti aman artık çok Merak ediyorum . İnşallah hayırlısı ile doğsun

Hhahahahaha ama ben rahat dönüyorum nedense yaa kızz korkuyorum acaba bizimki kilo almadımı diye 🙄
En son kontrolun ne zamandi kac demisti doktor kilosuna, aliyodur canim almaz olurmu biz bisey yemesek bile onlar bizdeki depolari yiyo zaten 🥰
Yapar kuzum, hamur işi ve özellikle kafein su tutuyor vücutta. Alternatif olarak Bol yeşillik, maden suyu, kefir, limonlu tarçınlı su, karanfilli su falan içiyorum ben şekerim çıktığından beri. Şişliğim gitti, elim ayağım küçüldü yeniden😅
Tüh ya, günde 2 cayim 1 kahvem vardi onu da mi icmicez simdi 😢

• Muhteşem
Reactions: Jou
Yok ilk de kan uyuşmazlığı var pcos var gebelik şekeri çıktı birde haşimato olunca ben korkuyorum 38 de sezeryan düşündük önümüzdeki cuma kontrol var bakalım ne dicek en son kafa çapı büyük demişti aman artık çok Merak ediyorum . İnşallah hayırlısı ile doğsun
Anladımmm kuzum hayırlısıyla vsktiyle gelsin kuzumm zaten artık gelişmiş oluyo herşeyi tamamlandı bebeğin organları falan etlendii 🥰

En son kontrolun ne zamandi kac demisti doktor kilosuna, aliyodur canim almaz olurmu biz bisey yemesek bile onlar bizdeki depolari yiyo zaten 🥰

Tüh ya, günde 2 cayim 1 kahvem vardi onu da mi icmicez simdi 😢
26haftalıkken gittim 950 gramdı şimdi buhafta değil bidahaki hafta gidicem 30 haftalıkken 🥲

Oh az kalmis görüs gününe 😍 gidince iyicene bi ölcerler bakarlar ztn kilosuna fln, güzel güzel büyümüstür minnoş 😍😍
Inşaallahh bebişimm belli zaten karnımd abüyüdü baya yurüyünce sert ama oturunca yumoş yumoş 😂😂 ayy bide kaçgündürr sırtüstü uzandığımda mıncıklıyorum minnoş tepki veriyo burdayım diye 🥲

Inşaallahh bebişimm belli zaten karnımd abüyüdü baya yurüyünce sert ama oturunca yumoş yumoş 😂😂 ayy bide kaçgündürr sırtüstü uzandığımda mıncıklıyorum minnoş tepki veriyo burdayım diye 🥲
Eveet o cok güzel bi his ilk iletisimlerimizi kuruyoruz artik, sesimizi de taniyolarmis, ah ne büyük mucize ya 😍😍😍😍

• Muhteşem
Reactions: Jou
Fazla malesef 😞 30 haftalıklar, amin canım sağolasın

İnşallah inşallah.. çok teşekkür ederim

30 haftalıklar, 1,5 kg civarılar. İnşallah gelmezler, daha çok küçükler😞 Allah razı olsun canım benim
Yaa kuzularım gelmesinler daha. Kuzenim de 32 haftada ikizlerini doğurdu bi süre küvezde kaldılar şimdi iyiler çok şükür. Korkma lütfen Allahın izniyle bir şey olmaz kuzulara🤲🏻

X