2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahahahaaha aynennn yaa öfffff öyle güzel uykumda geliyoki eee kalkmasan olmuyo idrarım dolu karnım ağrıyo koştur koştur şeyimi tuta tuta gidiyorum halim çokkomikk :KK70:bezlesekmi kendimizi napsakkk
Eşim diyo iyi işiyonmu bari hahahahah onunda uykunu içine ediyorumm napiiyinmm :KK70: gece gece gülüyoruz yaaa
Kızlar bizim yazdıklarımızı dışarıdan herkes okuyor bu sayfayı gizleyemiyormuyuz acaba

Hahahahahaaha aynennn yaa öfffff öyle güzel uykumda geliyoki eee kalkmasan olmuyo idrarım dolu karnım ağrıyo koştur koştur şeyimi tuta tuta gidiyorum halim çokkomikk :KK70:bezlesekmi kendimizi napsakkk
Eşim diyo iyi işiyonmu bari hahahahah onunda uykunu içine ediyorumm napiiyinmm :KK70: gece gece gülüyoruz yaaa

Ya seninde sıkışınca kasığın ağrıyo mu çok tutamıyorum oyüzden. Ya evet onlar da hep uyanıyor yataktan kalkarken cebelleştiğimiz İçin :)

Ya seninde sıkışınca kasığın ağrıyo mu çok tutamıyorum oyüzden. Ya evet onlar da hep uyanıyor yataktan kalkarken cebelleştiğimiz İçin :)
Hahahaha evett yapcak birşey yok😂
Ağrıyor tabii idrarını tuttuğun için o ağrıyla uyanıyorum ben resmen anidende kalkmış oluyorum bide

Hahahaha evett yapcak birşey yok😂
Ağrıyor tabii idrarını tuttuğun için o ağrıyla uyanıyorum ben resmen anidende kalkmış oluyorum bide

Bunu duyduğuma sevindim acaba benim durumla mu alakalı diye düşünüyordum

• Beğen
Reactions: Jou

Bu çok tatlıymış kızlar ama fiyatı 450 tl 🙄

Çookk güzell bende böyle almak istedimde vermedim

Baska sayfalara falan sor istersen fiyati banada biraz fazla geldi canım

cok yuksek el emegi ama yinede bana fazla geldi ben malzemeleri kendim aldim kaynanamla beraber yapicaz.İsmi pleksi gold aldim cicek sepetinde kargo dahil 28 tlydi cicekleride fazla bile kalsa olsa kendime kapi susu yaparim diye dusunuyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220306_200125.jpg
    Screenshot_20220306_200125.jpg
    154,6 KB · Görüntüleme: 33
Günaydiin herkese 💕💕

Ödem olmuşsun canım. Son ay oluyor aslında senin biraz erken başlamış. Tuzu kesmen, yüksek tuz içeren peynir, cips, turşu vb yememen, bol bol su içmen, proteinli beslenmen ve sağlık sorunun yoksa yürüyüş yapman iyi gelecektir🥰
Aslinda cok tuzlu yemiyorum ama ekmek türevi seyleri ve tatliyi fazla yiorum bence, onlar da yapar mi ödem, cay kahve de iciyorm gun icinde biraz, bilemedm niye boyle oldu daha simdiden
Oovvv kuzuu sen baslamissinn şişmeye ödem oluşmaya 😒 ve ben hala tuzlu şeyleri yiyorumm tuzsuz yapamam ben 😔😔
2 gundur biraz yoruldum, ayakta kaldikca daha da sisiyo galiba, dün korktm ztn ramazan diye carsiya fln gittim ama orama burama agrilar girdi fazla dolasmaya da gelemiyorm, ayaklarimi bi gorsen topalak topalak 🤣

İnşallah canım da durduramıyorlar , inşallah durur bir yerde

Açılmam başlamış, çok korkuyorum. Sürekli sıvı takıyorlar, susuz mu kaldın da dediler. Kendinizi yormayın , bol su için , geri dönüşü olmuyor bunların malesef😞
Nurhafsa haftan çok da sıkıntılı değil canım. Hele biraz da hastanede kalarak uzatırlarsa hiçbişe olmaz. Hepimizin başına gelebilecek birşey bu. Habersiz bırakma bizi kendini de üzmemeye ve suçlamamaya çalış lütfen. İyi dileklerimiz seninle🧡

cok yuksek el emegi ama yinede bana fazla geldi ben malzemeleri kendim aldim kaynanamla beraber yapicaz.İsmi pleksi gold aldim cicek sepetinde kargo dahil 28 tlydi cicekleride fazla bile kalsa olsa kendime kapi susu yaparim diye dusunuyorum

Çok güzelmiş 😍 benim okadar el becerim yok valla:)

Ben de sana katılıyorum canım.. Hamilelikte bu kadar aç susuz kalınması bence de doğru değil. Dediğin gibi gün içerisinde zaten insanlar 2 litreyi zor içiyor. Kısacık bir zaman aralığında 3 litre içilmesi çok zor. Doktorum normal şartlarda bile bana uzun süre aç kalma ara öğün yap derken oruç tutmak riskli oluyor ki ben her sene tutarım. Kendinizi ve bebeğinizi zorlamayın kızlar riske girmeyin 😕

Ya gece atletle uyudum sıcak basıyodu üstüme bişeyde örtmedim ondan dolayı oldu sanırım şimdi çekiyorum böyle dikkat edin valla 😬

Ben 24 saatte 2 litreyi zor içiyorum iftar sahur arası hiç içemem yani biliyorum kendimi içene helal olsun

Yazılıyor hanemize bakalım nasıl tutucaz😂
Burda gördüğüm kadarıyla kimse hamileyim diye kendini naza niyaza çekmiyor. Herkes işine gidiyor evinin işini yapıyor bir yandan da bebeği için hazırlık yapıyor. Aile bütçesini düşünÜyor indirim kovalıyor. Süper kahramanlar değiliz. Herşeyi tek başımıza eksiksiz kusursuz yapmaya çalışmak yorucu olabilir. Çok yüklenmeyin kendinize🧡

X