2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız maşallah gece nasıl yaptın onları 😍👏🏻 . Bn eşime tavada pratik bi gözleme çevirdim kahvaltılık çay tamm bitti 😅
Yaa patates sigaragi geceden kızarttım
Poğaçayıda gündüz etmiştim tava böreğide etmiştim geldimi yer diye oda 2 dilim kalmıştı sahura öyle oldu 🤭 bana malzeme olsun ben yaparımm bide hamur makinem kurtarıyo benii iyiki almışım diyorum çokta korkuyom bozulacak diye

Yaa patates sigaragi geceden kızarttım
Poğaçayıda gündüz etmiştim tava böreğide etmiştim geldimi yer diye oda 2 dilim kalmıştı sahura öyle oldu 🤭 bana malzeme olsun ben yaparımm bide hamur makinem kurtarıyo benii iyiki almışım diyorum çokta korkuyom bozulacak diye
Ben yemeyeyim diye hiç bişe yapmıom 😅🤣 evdekiler de mahrum kalıyo . Hele de hamur makinem olursa tamam artık hep yaparım , sonu iyi olmaz 😅

• Komik
Reactions: Jou
Inşaallahhh nasıl üşüttünnn kuzu
Ben bide buara geceleri hep terliyorumm 2 kez atlet değişiyorum hergün yaa 😂 sırf hasta olmiyim diye
Ya gece atletle uyudum sıcak basıyodu üstüme bişeyde örtmedim ondan dolayı oldu sanırım şimdi çekiyorum böyle dikkat edin valla 😬
Sancıları olup yatışı yapılan arkadaş nasıl oldu acaba alıntı yapamadım aklımm onda kaldı. Ben de çok yoruyorum bu ara kendimi. İnşallah bişe olmaz. Kızlar işinize karışmak istemem bebeklerin tam kilo alcakları zamanlar oruç konusunda ısrarcı olmayın bence. İftarda 3 litre su içsen garanti kusarsın ayrıca o yapılabilecek bişe gibi gelmedi bana.
Ben 24 saatte 2 litreyi zor içiyorum iftar sahur arası hiç içemem yani biliyorum kendimi içene helal olsun
Yazılıyor hanemize bakalım nasıl tutucaz😂

• Komik
Reactions: Jou
Bol bol C vitamini al, ıhlamur&kuşburnunu kaynat beraber valla ben günde 3 bardak falan içtim boğazların yumuşasın. Öksürük olmadan atlatırsın inşallah🤲🏻
Haklısın kuzum şimdi kahvaltıdan sonra hemen takviye yapıcam çok şükür gece iyi uyudum şuanda iyi gibiyim ama biraz önlem almam lazım

Ya gece atletle uyudum sıcak basıyodu üstüme bişeyde örtmedim ondan dolayı oldu sanırım şimdi çekiyorum böyle dikkat edin valla 😬

Ben 24 saatte 2 litreyi zor içiyorum iftar sahur arası hiç içemem yani biliyorum kendimi içene helal olsun

Yazılıyor hanemize bakalım nasıl tutucaz😂
Bende atletle yatıyorum işteee ondan terletiyo üstüne birşey daha giysen olmaz aslındaaa ama daralıyorum artık kıyafet beni boğuyo artık yaa 😂

Bende atletle yatıyorum işteee ondan terletiyo üstüne birşey daha giysen olmaz aslındaaa ama daralıyorum artık kıyafet beni boğuyo artık yaa 😂
Sorma ya benide gece ter içindeydim yorganı örtsen bi dert örtmesen işte benim gibi şifayı kapıyosun çok daralıyorum bazen nefes darlığım falanda oluyo cidden 3. Trimester zormuş yani sağ salim atlataydık şu zamanları😄

İnşallah canım da durduramıyorlar , inşallah durur bir yerde

Açılmam başlamış, çok korkuyorum. Sürekli sıvı takıyorlar, susuz mu kaldın da dediler. Kendinizi yormayın , bol su için , geri dönüşü olmuyor bunların malesef😞
Çok geçmiş olsun güzel anne, allahım ikinize de bol şifa versin bu mübarek güzel günlerin hatrına. 🥺

Sorma ya benide gece ter içindeydim yorganı örtsen bi dert örtmesen işte benim gibi şifayı kapıyosun çok daralıyorum bazen nefes darlığım falanda oluyo cidden 3. Trimester zormuş yani sağ salim atlataydık şu zamanları😄
Girdik ter içind ekalmaya başladıkk dün gece dedim esime öffff cok sıcaksın buram buramm senin sıcağın geliyo geç salona dedim :KK70:

Oyyy kızlarrr 3cü trimestere girdikk ne çişimm duruyorr ne ağzım kuruluğu duruyo boyna susuyorummm başım çatlaayyy uyumıyorum eskisi gibi :confused:

Ben dün hiç uyuyamadım. Nefes almakta çok zorlanıyorum. Nasıl geçecek böyle bilmiyorum. Ağız kuruluğu bendede oluyor gece çok içiyorum su tuvalete gidip geliyorum anca. Birde bitti diye kalkıyorum tuvalette kalktığım anda tekrar geliyor altıma yapmış oluyorum 🤦‍♀️😄

Ben dün hiç uyuyamadım. Nefes almakta çok zorlanıyorum. Nasıl geçecek böyle bilmiyorum. Ağız kuruluğu bendede oluyor gece çok içiyorum su tuvalete gidip geliyorum anca. Birde bitti diye kalkıyorum tuvalette kalktığım anda tekrar geliyor altıma yapmış oluyorum 🤦‍♀️😄
Hahahahahaaha aynennn yaa öfffff öyle güzel uykumda geliyoki eee kalkmasan olmuyo idrarım dolu karnım ağrıyo koştur koştur şeyimi tuta tuta gidiyorum halim çokkomikk :KK70:bezlesekmi kendimizi napsakkk
Eşim diyo iyi işiyonmu bari hahahahah onunda uykunu içine ediyorumm napiiyinmm :KK70: gece gece gülüyoruz yaaa

X