2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öyle yapiyim kuzum yedim portakal murphy nin dediği karışımıda yaptım swetin dediği limon şeysinide yaptım bakalım doktorumda ıhlamur iç dedi artık ne varsa yapıcam
Tam mevsim geçişi alerjik olabilir belkide
Ya benim alerjimde var zaten mevsim geçişinde ama bu grip anladım gelişinden belli
Sağol kuzum bendede var o menet alerjiden şu mevsim geçişleri beni mahvediyor ama bu grip ya dün gece atletle uyudum üzerimi örtmedim ondan oldu diye düşünüyorum bende bi 8 kere hapşırdım korktum biraz
Kızlar bimden ürün alan var mi ben bakındım çok güzel şeyler var ya anne yani yatağından aldım birtane ama henuz incelemedim başka alan var mi?
Kuzu mama sandalyesini aldırdım eşime de henüz göremedim eve getirmedi dükkanda kalmış anne yanı yatağı nasıl kız görmedim onu
Geçmiş olsun canım benim burnum alerjik sık hapşururum doktorum sorun olmaz demişti
Sağol kuzum inşallah bian bi korktum ya
Canım benim sağol aynen söylediler hepsini tek tek yapmaya çalışıyorum
Ay kızlar bende az önce letgodan özel yapım sepet beşik, içinin 2 ayrı uyku seti, 2 ayrı cibinlik, örgü kocaman battaniye, reflü yatağı, hepsini 2002 liraya aldım
Yuppiiiiiii
Kız foti at çok merak ettim baya iyi almışsın

Anne yanı yatağı dedim ama ismi babynest miş sanırım

Benimki yan yatıyor kafa sağda ayak aşağıda dönmeyen bebekler daha çok can acıtırmış öyle dedi doktor Nisan sonuna kadar dönmesini bekleriz dedi ama bazıları inatçı oluyormuş
Benimde kafa sağda ayaklar solda yataydı aylardır. Ama hissediyorum döndü çünkü başka yerlere vuruyor dik ya da doğum pozisyonunda sanırım şu an inat konusunda bana çektiyse

Teşekkür ederiz teyzoşu daha iyisi sizin olsun

Jou sen naparsın bugün yoksun pek
Aşkom gündüzz iş ettim birazz yaa bide yemek et hazırla ye iç saat oldu 7 haber izledim 8de dizim vardı bu saat oldu daha yeni elime aldımm
Bide kocişe patates kızarttımm sigara böreği dereotlu poğaça ettim masaya koydum güzelcee sahurunu kahvaltısını kendi hazırlayıp yer ama çok tuğaf oldum ya ilkkez tutamıcam busene

Maşallah canikom marifetli hatun Bende şimdi börek yapıyorum. Benimde içim bir hoş oldu. İlk kez bende tutamıycam bi burukluk var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…