2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hapşıracağın zaman ayaklarını kendine doğru çekersen rahat hissedersin bence ben öyle yapıyorum. Ben çok etkilemez diye düşünüyorum kuzum. Sıcak şeyler iç kuzum, ıhlamur içeceksen 1 bardaktan fazla içme zaten diğer bitki çayları yasak. Portakal kivi varsa ye c vitamini.. Pekmez bir tatlı kaşığı seni dinç tutar..
Öyle yapiyim kuzum yedim portakal murphy nin dediği karışımıda yaptım swetin dediği limon şeysinide yaptım bakalım doktorumda ıhlamur iç dedi artık ne varsa yapıcam
Tam mevsim geçişi alerjik olabilir belkide 😕
Ya benim alerjimde var zaten mevsim geçişinde ama bu grip anladım gelişinden belli 😄
Geçmiş olsun. Bir şey olacağını düşünmüyorum, bende bahar alerjisi var 2 aydır günde ortalama 10-15 kez hapşırıyorum. Hapşırırken kendimi hiç sıkmamaya tamamen serbest bırakmaya özen gösteriyorum. Bu şekilde biraz gürültülü bir hapşırık oluyor ama yapcak bir şey yok, diğer türlü karında kasılma olabiliyor.
Sağol kuzum bendede var o menet alerjiden şu mevsim geçişleri beni mahvediyor ama bu grip ya dün gece atletle uyudum üzerimi örtmedim ondan oldu diye düşünüyorum bende bi 8 kere hapşırdım korktum biraz
Kızlar bimden ürün alan var mi ben bakındım çok güzel şeyler var ya anne yani yatağından aldım birtane ama henuz incelemedim başka alan var mi?🤔💃
Kuzu mama sandalyesini aldırdım eşime de henüz göremedim eve getirmedi dükkanda kalmış anne yanı yatağı nasıl kız görmedim onu
Geçmiş olsun canım benim burnum alerjik sık hapşururum doktorum sorun olmaz demişti
Sağol kuzum inşallah bian bi korktum ya
Evet hizmet bedeli alıyor. Ben sipariş vereli 1 hafta oldu. Satıcı henüz kargoya vermedi. Bakalım ne olacak

Aman aman sevsinler minnoş prensesimizin mö mölü nevresimlerini 🤩 sağlıklı huzurlu günlerde kullanın annesiiiiiiii🤗🤗🤗

Hayırlı olsun tatlım 🤩 insan nasıl duygulanıyor dimi😢

Canım niye zor gibi diyosun
Iyi düşün her şey yolunda ve çok güzel ilerleyecek, muhteşem anılarla dolu harika doğumlarımız olacak 😍 hep olumlu düşünelim olumlu olsun🤲🤩

Aaaa benimki de uzun zamandır baş aşağı pozisyonda
Umarım yerini sevmiştir de bi yaramazlık yapmaz cadı kız 😂😂😂

Kuzummm çok geçmiş olsun.. kızlar öneriler söylemişler sana zaten. Çabucak dobarlan emi canım 😍

Evet bende hep öyle duydum bütün doktorlardan.
Son saniyeye kadar umut hep var:rapci::rapci::rapci:
Canım benim sağol aynen söylediler hepsini tek tek yapmaya çalışıyorum 😄
Ay kızlar bende az önce letgodan özel yapım sepet beşik, içinin 2 ayrı uyku seti, 2 ayrı cibinlik, örgü kocaman battaniye, reflü yatağı, hepsini 2002 liraya aldım
Yuppiiiiiii:sampiyon::KK71::KK24:
Kız foti at çok merak ettim baya iyi almışsın

Öyle yapiyim kuzum yedim portakal murphy nin dediği karışımıda yaptım swetin dediği limon şeysinide yaptım bakalım doktorumda ıhlamur iç dedi artık ne varsa yapıcam

Ya benim alerjimde var zaten mevsim geçişinde ama bu grip anladım gelişinden belli 😄

Sağol kuzum bendede var o menet alerjiden şu mevsim geçişleri beni mahvediyor ama bu grip ya dün gece atletle uyudum üzerimi örtmedim ondan oldu diye düşünüyorum bende bi 8 kere hapşırdım korktum biraz

Kuzu mama sandalyesini aldırdım eşime de henüz göremedim eve getirmedi dükkanda kalmış anne yanı yatağı nasıl kız görmedim onu

Sağol kuzum inşallah bian bi korktum ya

Canım benim sağol aynen söylediler hepsini tek tek yapmaya çalışıyorum 😄

Kız foti at çok merak ettim baya iyi almışsın
Anne yanı yatağı dedim ama ismi babynest miş sanırım 💃

Eklentiler

• DE63F044-AD02-4FB8-B91F-2D8E7AFAC514.png
    DE63F044-AD02-4FB8-B91F-2D8E7AFAC514.png
    422 KB · Görüntüleme: 36
Benimki yan yatıyor kafa sağda ayak aşağıda 😁 dönmeyen bebekler daha çok can acıtırmış öyle dedi doktor 😆 Nisan sonuna kadar dönmesini bekleriz dedi ama bazıları inatçı oluyormuş 😀
Benimde kafa sağda ayaklar solda yataydı aylardır. Ama hissediyorum döndü çünkü başka yerlere vuruyor dik ya da doğum pozisyonunda sanırım şu an😂 inat konusunda bana çektiyse🙊😂

Evet hizmet bedeli alıyor. Ben sipariş vereli 1 hafta oldu. Satıcı henüz kargoya vermedi. Bakalım ne olacak

Aman aman sevsinler minnoş prensesimizin mö mölü nevresimlerini 🤩 sağlıklı huzurlu günlerde kullanın annesiiiiiiii🤗🤗🤗

Hayırlı olsun tatlım 🤩 insan nasıl duygulanıyor dimi😢

Canım niye zor gibi diyosun
Iyi düşün her şey yolunda ve çok güzel ilerleyecek, muhteşem anılarla dolu harika doğumlarımız olacak 😍 hep olumlu düşünelim olumlu olsun🤲🤩

Aaaa benimki de uzun zamandır baş aşağı pozisyonda
Umarım yerini sevmiştir de bi yaramazlık yapmaz cadı kız 😂😂😂

Kuzummm çok geçmiş olsun.. kızlar öneriler söylemişler sana zaten. Çabucak dobarlan emi canım 😍

Evet bende hep öyle duydum bütün doktorlardan.
Son saniyeye kadar umut hep var:rapci::rapci::rapci:
Teşekkür ederiz teyzoşu daha iyisi sizin olsun 😍

Jou Jou sen naparsın bugün yoksun pek 😍
Aşkom gündüzz iş ettim birazz yaa bide yemek et hazırla ye iç saat oldu 7 haber izledim 8de dizim vardı bu saat oldu daha yeni elime aldımm
Bide kocişe patates kızarttımm sigara böreği dereotlu poğaça ettim masaya koydum güzelcee sahurunu kahvaltısını kendi hazırlayıp yer ama çok tuğaf oldum ya 🥲 ilkkez tutamıcam busene

Aşkom gündüzz iş ettim birazz yaa bide yemek et hazırla ye iç saat oldu 7 haber izledim 8de dizim vardı bu saat oldu daha yeni elime aldımm
Bide kocişe patates kızarttımm sigara böreği dereotlu poğaça ettim masaya koydum güzelcee sahurunu kahvaltısını kendi hazırlayıp yer ama çok tuğaf oldum ya 🥲 ilkkez tutamıcam busene
Maşallah canikom marifetli hatun 😍 Bende şimdi börek yapıyorum. Benimde içim bir hoş oldu. İlk kez bende tutamıycam bi burukluk var.

X