2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Maşallah gözün aydın

Yaniii tabii ben balık yediğim yok evde balik etmekten nefret ediyorumm yaa kokusu dinmiyor buyüzden vitaminiyle idare ediyorum balik yağı ocean plus var onuda ister emiyosun ister yuruyosun bildiğin yağ

Krem kullandın mı canım? Krem kullanmamıza rağmen mi göğüslerimiz böyle yara olup acıyacak?
Kullandım tabi lansinoh kullandım sonra zeytinyağ fln kullandım hep ama oluyo genelde ve sezeryan ağrısı fln onun yanında hiçti ya. Resmen ucun alt tarafı yarıktı . Elinden geldiğince ıslak bırakma bebek çekilince hemen kurula öyle kapat

Kızlaaarr çok şükür herşey yolunda yatıracaktı son anda vazgeçti doktor miniğim 1400-1500lerde dedi. Tek sıkıntı idrar testi verdim lökosit 500lerde çıktı Jou doktorun işi çıktı 14.30da girdim kuzum ondan bu saate kaldık

Gözün Aydın canım rabbim hepimize güzel haberler duyursun . Bnm de çarşamba günü kontrol

Gözünaydın tatlım enfeksiyon mu demek oluyor kuzum lökosit. Sende bende 1 saat gecikmeyle girmişiz nerdeyse

Gözünaydın tatlım enfeksiyon mu demek oluyor kuzum lökosit. Sende bende 1 saat gecikmeyle girmişiz nerdeyse

Çok saol canım enfeksiyon demek oluyor evet yüksek baya yani. Evet ya neyseki hiç kimse yoktu da yatarak bekledim poliklinikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…