2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum karın doğumdan sonrada hemen inmiyor sanırım hepsinde giyilebilen birşeyler olması gerekiyor sanırım

Ben 1 pijama takımı aldım birde evde gecelik takımı vardı penye ikisi yeterli diye düşünüyorum. Sancı çekerken zaten üzerine bişey giyiyor musun yaw

Burnu büyüyen var mı kızlar bugün arkadaşlarla görüntülü konuştum burnun şişmiş dediler ya
Ay benim eltimin büyürdü hamileliklerinde
Bende yok şükür şimdilik
Kızımın nevresimi ve çorapları geldi
Eki Görüntüle 3035618
Oy oy sevsinler cicilerini
Kızlar geçen indirimden aldığın 20 Li hastane çıkışı geldi kalitesi güzel
Gule güle giysin ınşallah
Kızlar sizde de omuz ağrısı oluyor mu ya? Uyurken kolum omuzlarım vücuduma okadar ağırlık veriyorki saatlerce uykuya dalamıyorum neyden kaynaklanıyor olabilir
Evet canım ya olmaz mı
Sırtüstü yüzüstü yatamadığımız için ya sağ ya sol hep bi i tarafa bi bu tarafa benim de omuzlarım kopuyo
Aaaay çok şeker kokoş
Atsana linkini
Yarın randevum vardı iptal ettim haftaya aldım 2 hafta demişti 3 haftada gitcem. Yoksa paketim bitiyor kimseye daha 2 haftada gel dememiş 1 hafta uzattım bende ya
İyi yapmışsın canım sorun yoksa zırt pırt gitmenin mantığı sa yok ki
Hanımlar , hepinize kolay gelsin
Bugün toplu alışveriş yaptım sonunda.
Hadi hayırlı olsun
Kızlar ya robot süpürgeler püsküllü halılarda kullanılmıyor mu . Alaşım var ama halılarım hep püsküllü bnm
Yok yok hep takılıyor püsküllere
Yeter onlar bence
Ben sancı çekerken giymek için askılı kısa ev elbisesi aldım
Kumaşı çok güzel çok rahat ama bitmiş bu. Fikir olsun diye paylaştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…