2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Amin canım. Korundum falan diye üzülme hiç bebek geleceği zaman geliyor olur inşallah rabbim aratmasın

Amin canım. Korundum falan diye üzülme hiç bebek geleceği zaman geliyor olur inşallah rabbim aratmasın
Yok canım üzülmüyorum açıkçası sorunun doğum kontrol hapı içmem olduğunu düşünmüyorum.
bizim tüm testler de tek sıkıntı ileri hareket yüzdesi düşük. ha takdir tabi ileri harekette yüksek olup olmayabilirdi. ama şuan bildiğimiz tek sorun bu. sebebi de varikosel heralde. onunda ameliyatını olcak bakalım. ameliyat öncesi deneyelim dedik aşılamayı

Sen ilaç kullanıyor musun canım aşılamadan sonra

Bazen geç döllenme olabiliyo umut vermek istemem ama insan umudu olmayınca da yasayamiyor herzaman bı umut tasiyorz içimizde istersen 2.3 gün sonra tekrar kan testi yaptir
Umut her zaman vardir canim ama insan biryerden sonra o kadar yoruluyor o kadar bunaliyor ki onca emek maddi manevi cok zor rabbim sizlerin emeklerinide bosa vermesin insallah

Ben regl oldum arkadaşlar aşılama nın 12.günüydü bugün. Önümüzdeki ay tekrar deneyeceğiz ondan sonra tüp bebek hayırlısı bakalım. Umarım sizden güzel haberler gelir..

Ben regl oldum arkadaşlar aşılama nın 12.günüydü bugün. Önümüzdeki ay tekrar deneyeceğiz ondan sonra tüp bebek hayırlısı bakalım. Umarım sizden güzel haberler gelir..
Üzüldüm canım.yapcak bisey yok hayırlısı böyleymiş demekki hepimiz savaşıyoruz mücadele ediyoruz hepimizin hakkında hayırlısı savaşmayı bırakmicaz

Doktor mu önerdi canım ikinci kez aşılamayı

Hayırlısı olsun canım.
Bende negatif olursa ikinci aşılamayı istiyorum.doktor önermişti 3 kere. Genelde de hep 2. Aşılamalar tutuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…