2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Bu arada seğirme yaşayan var mı göbek kısmında? göz seğirmesi gibi atma olur ya öyle

ben Y Yelkovannnn R rose7134 başka varmıydı 26 ekimde aşılama yaptıran bilmiyorum ama bizim daha 7. günümüz çookk erken :)

Ama cumartesi evde test yaparım gün gün adet tarihine kadar. silik başlayıp gün gün koyulaşanları görmüştüm.
Aynen yapalım cumartesi günü bakalım ne olacak.:)insallah hepimiz guzel sonuçlar aliriz.

Kızlar dün aşılama oldum bende. Bugun evi falann süpürsem mi doktor normal hayatına dön sadce ağır kaldırma dedi

Kızlar dün aşılama oldum bende. Bugun evi falann süpürsem mi doktor normal hayatına dön sadce ağır kaldırma dedi

hayırlı olsun öncelikle
hayır sakın yapma, sonradan pişman olan çok kişi var.
kesin kanıtlı sonuçları olmasa da neticede ne gerek var bu süreçte kendini yormana.

hayırlı olsun öncelikle
hayır sakın yapma, sonradan pişman olan çok kişi var.
kesin kanıtlı sonuçları olmasa da neticede ne gerek var bu süreçte kendini yormana.
Anladım teşekkür ederim benim pek umudum yok olur inşallah bakalım 🥰

Anladım teşekkür ederim benim pek umudum yok olur inşallah bakalım 🥰

nasip kısmet canım umutsuz olmak için çook erken yaşlardasın :)
tek yumurta ile ikiz gebelikte gördüm, başka merkezde 2 negatif tüp bebek sonrası muayenehande ilk aşılama da gebe kalanda gördüm. o yüzden no negatiflik :KK70:

senin aşılama öykün nedir? neden aşılama?

Hayır yapma bence sadce dinlen ben ilk 5 gün sadce uzandim afedersin sadce wc ihtycmi gordum bide agir olmicak sekilde mutfakta ufak tefek kısa sureli ayakta kaldim.dinlenmen lazim bol bol
Bende öyle yapayım o zaman. Doktor aşılamadan sonra ne ilaç verdi size bana sadece duphaston verdi

nasip kısmet canım umutsuz olmak için çook erken yaşlardasın :)
tek yumurta ile ikiz gebelikte gördüm, başka merkezde 2 negatif tüp bebek sonrası muayenehande ilk aşılama da gebe kalanda gördüm. o yüzden no negatiflik :KK70:

senin aşılama öykün nedir? neden aşılama?
Şöyle canım ben 5 yıllık evliyim. 2021 ağustos da doğum yaptım bebeğim oksijensiz kaldığı için 2 gün yaşadı vefat etti tüp bebekle gebe kalmıştım. Tüp bebekten önce ben hiç aşılama falan yaptırmadım kendi isteğim direk tüp bebek yaptırmıştım. Doğumdan sonra hiç korunmadığım halde yine gebe kalamadım doktora gittim oda aşılama yapalım dedi 1 kere şans ver dedi. Küçük şehirdeyim zaten burada tüp bebek yaptıracağım yerde yok iyi o zaman bir kez yapalım dedik yaptık bakalım hayrılısı olur inşallah

Şöyle canım ben 5 yıllık evliyim. 2021 ağustos da doğum yaptım bebeğim oksijensiz kaldığı için 2 gün yaşadı vefat etti tüp bebekle gebe kalmıştım. Tüp bebekten önce ben hiç aşılama falan yaptırmadım kendi isteğim direk tüp bebek yaptırmıştım. Doğumdan sonra hiç korunmadığım halde yine gebe kalamadım doktora gittim oda aşılama yapalım dedi 1 kere şans ver dedi. Küçük şehirdeyim zaten burada tüp bebek yaptıracağım yerde yok iyi o zaman bir kez yapalım dedik yaptık bakalım hayrılısı olur inşallah

anladım canım üzücü şeyler yaşıyoruz inşaallah allah çabalarımızı boşa çıkarmaz.
umarım pozitif sonuç alır sağlıkla kucağına alırsın-alırız.
bende 5 yıllık evliyim hiç pozitif sonuç görmedim hoş 4 sene korundum. sonra baktık ki sperm hareket sorunu var. aşılamadan başladık

Benim de kasiklarimda cok agrim var
Kızlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum aşılama olalı bugün 15. Günüm yarın kan tahlili vericem çok minik bir pembe leke haricinde başka bişi yaşamadım birde göğüs acısı cok fazla şu günlerde de süt gibi lekeler geliyor normal mi

Kızlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum aşılama olalı bugün 15. Günüm yarın kan tahlili vericem çok minik bir pembe leke haricinde başka bişi yaşamadım birde göğüs acısı cok fazla şu günlerde de süt gibi lekeler geliyor normal mi
Yoksa adet günüme denk geliyor yarın ondan mı bu lekelenme

X