2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Çık ihtimal vermiyorum açıkçası. Genelde 11. Gün 10-15 civarı sonuçlar oluyor. Kısmet tabi
Bebegin tutunması 7 günü buluyor eğer geç döllenme olduysa kana 12.gun ve sonrası pik yapabiliyo tabi yine bı umut bende yarın tekrar kan verircm 11.gunde 1.31 hayırlısı olsn hepimiz icin

Bebegin tutunması 7 günü buluyor eğer geç döllenme olduysa kana 12.gun ve sonrası pik yapabiliyo tabi yine bı umut bende yarın tekrar kan verircm 11.gunde 1.31 hayırlısı olsn hepimiz icin
Hayırlısı bakalım ben adet beklicem.
Yarın kaçıncı günün senin ?

Kizlar bende ikinci asilama icin hastaneye gitcem ama araya haftasonu girdigi icin pazartesi 4. Gunume denk geliyor bi sorun olur mu sizce

Kizlar bende ikinci asilama icin hastaneye gitcem ama araya haftasonu girdigi icin pazartesi 4. Gunume denk geliyor bi sorun olur mu sizce
3.gunu ilaç başlıyorlar ama 1 günden birşey olur mu bilmiyorum bencede doktorumla gorusmelisin

Benim dr. 3. Günün pazara denk gelirse pazartesi gel demişti. Kimisi 2. Günü çağarıyor en doğrusu sorman

Saraçoğlu’nun kürlerini deneyim, ameliyatsız kürle hamile kalanlar oluyormuş canım, şifa olsun:)

Merhaba arkadaşlar 31 ekimde oldum bende aşılama bugün 8.gün. Ara ara regl sancısı gibi gidip geliyor ve belim ağrıyordu. Akıntım vs yok ama bugün aşırı vuruyor regl ağrısı ve sol tarafım belim kopacak sanki yani aktı akacak sanki öyle ağrım var. Korkuyorumda sizde durumlar nedir heralde olmadı ya 6 gün var daha reglime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…