Eylül ayı aşılama olanlar

Kızlar hepiniz için çok üzüldüm, ama lütfen pes etmeyin psikoloji çok önemli. Çarşamba günü gelin olurmu ne olursa olsun bende paylasicam sizinle

Kizalr kan sonucum da negatif progesteron fitili bırakayım mı doktoruma soramıyorum hafta sonu olduğu için

Kızlar hepiniz için çok üzüldüm, ama lütfen pes etmeyin psikoloji çok önemli. Çarşamba günü gelin olurmu ne olursa olsun bende paylasicam sizinle
Bakalim canim ben de eger o gune adet olmasam ben de test yapacagim… ruyamda kan vermistim hcg 15 cikmisti😂
Haberleselim mutlaka

Bakalim canim ben de eger o gune adet olmasam ben de test yapacagim… ruyamda kan vermistim hcg 15 cikmisti😂
Haberleselim mutlaka
Onşallah rüyaların gerçek olur 🤲🏻 bende karnıma ultrason ile bakıyorlar dı kalp atişi dinliyordum 2 3 gün önce rüyamda inşallah seninki gerçek olur 🤲🏻🤲🏻🤲🏻♥️

Bugün du normalde ama ben dün verdim 1 günde değişen birşey olmaz sanıyorum ki bu zaman kadar çok bir belirti yaşamadım reglime 4 gün var zaten bende adet belirtileri başladı 😣
Zaten adet zamanı yakın olduğu için belirtiler aynı oluyormuş. Canım benim sen biraz daha streslisin sakın olmalısın bak o kadar çok insan varki 15 yıl her yolu deneyip sonuç almayıp bir anda doğal yolla hamile kalanlar var o yüzden asla kendimizi boşluğa biramamaliyiz

X