2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

Üzüldüm canım.yapcak bisey yok hayırlısı böyleymiş demekki hepimiz savaşıyoruz mücadele ediyoruz hepimizin hakkında hayırlısı savaşmayı bırakmicaz🤎
Aynen benim doktorum aşılama için çok umutlu konuşmamıştı zaten çünkü kist ameliyatı oldum daha yeni tüplerinden geçiş çok rahat değil ama önce aşılama yapmacağım dedi o yüzden aşılama daki negatif sonuç beklediğim bir sonuçtu tabi ilaçlar vücudu yoruyor tekrar kullanmak zorunda olmak zorluyor biraz. Aynen hepimizin hakkında hayırlısı güzel sonuçlar alırız inşallahh🤲🤲

Aynen ben bir kaç doktor ile görüştüm başlamadan önce hepsi 2-3 aşılama sonra tüp dedi.
tabi engelin ne olduğu çok önemli aşılama sayısında
Evet önce aşılama diyor bir çok doktor ben kist ameliyatı oldum yakın bir tarihte tüplerde ki geçiş çok güzel değil dedi doktor eğer alınması gerekseydi ameliyat sırasında alacaktı ama almamayı tercih etmiş zor da olsa geçiş varmış. Doğal yolla hamilelik için geçişler uygun değil bence yinede deniyorlar

Evet önce aşılama diyor bir çok doktor ben kist ameliyatı oldum yakın bir tarihte tüplerde ki geçiş çok güzel değil dedi doktor eğer alınması gerekseydi ameliyat sırasında alacaktı ama almamayı tercih etmiş zor da olsa geçiş varmış. Doğal yolla hamilelik için geçişler uygun değil bence yinede deniyorlar
İşte yorucu olan süreç bu. maddi yanını geçtim manevi olarak yorucu.
geçişi çok güzel değilse umut ettirmenin de anlamı yok ki. böyle durumlarda biz müdahale etmeliyiz bence.
sektörün bu kısmı gerçekten çok sömürüye açık

Kızlar merhaba bugün aşılamamı oldum çok şükür eve geldim wc ye girdim çamaşırıma gelmemiş ama sildiğimde peçeteye çok az bir kan geldi normal mi sizde de oldu mu. Birde amh değerim 0.85 çıkmış yaşım 34 40 yaş üstü bir kadının değeri dedi doktor çok düşük aşılama tutmazsa hemen tüpe geçelim dedi çok moralim bozuldu ya
Mrb. Bende ayni gün asilama 3.asilamami oldum. Kan normal. Doktorun ne diyorsa dinlemelisin bence..

Yakınlarda test yapacak arkadaşlar paylaşırlarsa umut olur bizede.bende 11.gunumdeyim şuan bı belirti yok bakalm hayırlısı

Yakınlarda test yapacak arkadaşlar paylaşırlarsa umut olur bizede.bende 11.gunumdeyim şuan bı belirti yok bakalm hayırlısı

e sen yapıp bize haber versen mi acaba :KK70: hayırlı olsun bu arada

9. gün benim cumartesi yapacağım ama 11. gün de :KK70:
doktor da öyle demişti tavsiye etmem ama yapacaksan 11. günde yap dedi

En doğru sonucu 15 .günde alırız aslında ama biz sabırsız davraniyorz belki yarın tahlil yaparm ama ruh halime bağlı 15.gunude. Bekliyebikirm🤭

Bi sebep yoktu canim esimin degerleride benim yumurtaliklarimda gayet guzeldi 3 defa yumurta takibi +catlatma ignesi yaptirdik tutmadi bu ayda cipli asilamaya gectik hayirlisi olsun insallah
Merhaba canım benimde yumurta takibi 2 çatlatma iğnesi ve hsg çektirdim . 20 ekimde ilk aşılamamı oldum . Dün test yaptım negatif gözüküyordu ama adet olana kadar umutluyum belki sonradan pozitife geçer diye

Merhaba canım benimde yumurta takibi 2 çatlatma iğnesi ve hsg çektirdim . 20 ekimde ilk aşılamamı oldum . Dün test yaptım negatif gözüküyordu ama adet olana kadar umutluyum belki sonradan pozitife geçer diye
Değeriniz kaç çıktı acaba bende bugün 11.gunumdu hastaneye yolum dusunce bı baktirayim dedim ve 1.30 çıktı degerim

Hiç belirti yok umarım güzel sonuçlar alırız ama ben test yapmak istemiyorum da bakalım ruh halim nasıl olur 😬😬
Merhaba sizin kaçıncı aşılama acaba ? Benim 1. Aşılamam ilk bi hafta çok ağrılı sancılı geçti. Tutma dı tabi. Şimdi 2. Aşılamamın 4. Günü sanki hiç aşılama olmamışım gibi hiç bişey yok. Merak ettim sizide.

X