2022 ekim ayi asilama yaptiranlar

R rose7134 , Y Yelkovannnn 26 ekim de aşılaa olan 3 kişi olduk inşallah birimiz pozitif sonuç alırız çok heyecanlı aynı günde test yapalım :)
Bu mesajı yeni gördüm işteyken arada derede bakınca. Allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah güzel sonuçlar alırız. Ben test yapmam hasta olmayı beklerim koskocaman tek çizgi görmek istemiyorum artık

Ya ben şimdi kaset test yaptım. Bugün ignenin 12. Günü bitti. Cok silik bir çizgi çıktı. Sizce hala igne etkisi mi ? Doktor endometriumda kalınlaşma yok deyince ben bütün umudumu kestim oysa
Alla allaa muanede olmuşsun illaki anlardı anlaşılirdı diye düşünüyorum için rahat etsin yarın kan ver bence.net çıkar ortaya tek çözüm bu.

Bende silik çizgiyi görebiliyorum Allah'tan umudunu kesme hiç bir zaman bize yanlizca nasip edecek kismetimize koyacak rabbimdr ve mucizelerle dolu iğnenin etkisi gecmistir diye düşünüyorm ama tabi ki umut verip umudununda kırılmasını istemem bence yarın kan verip net bı sonuçla kafandaki soruları atmalisin.bu testler insanı strese sokuyor.bende geçen ay sürekli bu testlerden yaptim ama bende stres yaratması dan başka bir işe yaramadığını gördüm.en azından kafanda net olur var veya yok diye benim doktorum hep söyler ultrasyon bile yanıltıcı olabilir bazen herzaman kan testiyle net sonuçlar alırız bence yarın kan vermelisin

Benimde 6.günum hiç belirtim yokk sanirim benimde tutmadi zaten.
Ama 6.gün çok erken bence belirti olmaması normal doktorun kullanman gereken herhangi bir ilaç vermişmiydi. Duphaston kullandım ben sadece göğüslerimde çok şiddetli ağrı oldu dokunamadım. İlaç yüzünden olabilir diye düşünüyorum. Benim 11.gün bugün 12-14 günde test verebilirsin dedi doktor ama ben regl olmadan önce yaşadığım ağrının aynısını yaşıyorum şuan o yüzden tutmadığını düşündüm

Merhaba yok herhangi bir ilaç vermedi.bisey kullanmiyorum.ay ne bilim ya evet bazen belirti olmadigida oluyormuş ama hiç bisey yok bendede ufacık bisey bileondan moralim bozuluyor.olsun siz yinede verin yarın kan belli olmaz sonuçta o sekilde hamile kalan çok kisi var regl sancisi cekiyorlar günleri geldikleri için ama olmuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…