2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

En son Adetin 3. Gunu bakildi 1.8 cikti bide 5. Gun bakildi 2.20 cikti doktor ilk defa goruyorum bu kadar inadini dedi ki baskilayici igne kullanmama ragmen dusmuyor bu sefer baska igne kullancam 21. Gun
Ya insan böyle sinir oluyor tam herşey bitti sona yaklaştık transfer olucak diye hevesleniyoruz o sorun çıkıyor benimde bu ay iptal oldu östrojen yüzünden benimkide. İnşallah aralıkta sorunsuz kavuşuruz

Anladım teşekkür ederim belki o yüzden bana onermediler 29 yaşındayım 1.5 senelik evliyim bı kimyasalim oldu sadece. Pkosum eşimde de morfoloji %2 onun dışında bı sorun yok

Merhaba kızlar, bende şuan adet olmayı bekliyorum. Bir tane donmuş embriyom var, inşallah kasım sonu veya aralik başı transfer olucam. Eylulde taze embriyoyla ilk transferimi olmuştum ama maalesef negatifle sonuçlandı.
Nedense bu sefer pek ümitli degilim açikçası. Yine tutmayacakmış gibi hissediyorum.
Hakkımızda hayırlısı olsun...

Anladım teşekkür ederim belki o yüzden bana onermediler 29 yaşındayım 1.5 senelik evliyim bı kimyasalim oldu sadece. Pkosum eşimde de morfoloji %2 onun dışında bı sorun yok
Evet doktorun uygun görseydi yapardı bence hiç onu düşünme. Bende pkoyum ama benim 5 kaybım var zaten bizim tüpe başlama nedenimiz direk pgt

Hiç umudunu yitirme canım. Ne zaman olucaksın adet

Ya insan böyle sinir oluyor tam herşey bitti sona yaklaştık transfer olucak diye hevesleniyoruz o sorun çıkıyor benimde bu ay iptal oldu östrojen yüzünden benimkide. İnşallah aralıkta sorunsuz kavuşuruz
Aynen ole insallah pes pese pozitifleri aliriz..sen simdi ne asamadasin adet olmayi mi bekliyorsun

Hayirlisi olsun insallah...pozitif dusunun pozitif olsun morali yuksek tutmak lazim

Hiç umudunu yitirme canım. Ne zaman olucaksın adet
Ve tanımadıgın birinden aldıgın bir mesaj yeniden inanmana ve ümitlenmene yetiyor bazen Mesajin için tsk ederim arkadasim, Allah hepimizinde gönlüne göre versin...
Normalde dün adet olmam gerekiyordu, heycanla bekliyorum şuan.
Insallah bizimde bebislerimizi kucagimiza aldigimiz günler yakındır.

Bizi bizden başkası anlamaz gercekten. Ne çok düştük ne çok bittik sandık ama hiçbirşey öyle olmadı. Umudumuz hep yeniden yeşerdi. Birgün bizimde yüzümüzde kucağımızda dolacak ben buna inanıyorum.
Bende 2 gün geciktim bugün doktora mesaj attım beta hcg testi ver ona göre ilaç vereyim dedi bugün verdim tabiki negatif sonucumu attım da sanırım çıktılar merkezden yarın cevap gelir artık başlarım ilaca inşallah

Evet esim kliniefelter sendromu cikis yok tese den umitliyiz teseden once igneler falan tese de cikarsa ayni gun olacakmış taze transfer istiyomus doktorlar
Aynı şeymi tam olarak bilmiuorum ama instagramdan bir kadın var onunda eşimde sperm çıkışı yoktu tese oldu sanırım 2. Bebişine hamile kadın şuan

Aynı şeymi tam olarak bilmiuorum ama instagramdan bir kadın var onunda eşimde sperm çıkışı yoktu tese oldu sanırım 2. Bebişine hamile kadın şuan
Sule mi acaba adi :) genelde azosperm oluyo ayni sey degil onunla
Sule ki adi :) o azosperm nedeni belli degil bizim genetige bağlı bin kside 1 görülüyormuş ama ayni doktora gidiyoruz ah bakalimm insallah bosu bosuna bende o igneleri kullanmamis olurum en azindan bi embriyolarimiz olussun

Evet o Onun gittiği doktoramı gidiyorsun. Nasip olursa hertürlü olur canım valla olumlu düşünelim güzel şeyler çağıralım

Benim bugün opudan sonraki 7. Günüm 5.gunu adet olmuştum Dr adetin üçüncü gün gel demişti. Bugün gittim coraspirin ve dienele vardı doğum kontrol yani. Bir de zodalex verdi 14. Gün sonra zodalex yapicaz igneymis. 12 Aralık'ta tekrar kontrole gidicem. Büyük ihtimalle yılbaşı haftası transfer olucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…