2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Canım onu kacli dondurdular o onemliyl.
Ben sordum 1.1.2.2 şeklinde donduruyoruz dedi hastane . İlk transefer tek olacak diye tek sonra kiler 1.2.2 dediler ..

bende aralıka 2. adetimi olunca transfer olcam inşallah. daha ilk adetimi ayın 9unda oldum bakalım 2. adeti nezaman olcam
umarım çok güzel haberler alırız
Bizim seninle aynı sanırim bende 8 inde oldum adet ilaçsız adet olmadığım içinde 21.gunde duphastona başlıcam adet olunca da transfer

Kaçıncı denemen olduğuna göre transfer sayısı değişiyor 1 yada 2 embriyo transfer ediliyor. Kalan embiriyolar kişinin isteğine göre saklanmaya devam edebiliyor. Umarım güzel sonuçlar alırsın Benim 1 yumurtam kaldı donmuş olarak nasipse onuda transfer edeceğiz

Merhaba o kalite olayı zaten dondurulmadan önce belli oluyor yani tekrar çözünme durumunda bi değişim olacağını sanmam. Yani benim bildiğim sizin 4 hakkınız var tabi ilkinde tutar inş. Diğerleri se işte dondurulduğu için saklama tercihi size sunulur ona da bi ücret ödenip o şekilde 5 yıl saklandığını biliyorum ama tabi yanlışta olabilir

Aminn canım hepimiz için hayırlısıyla sağlıkla neşeyle sonuçlansın inşallah

Çok teşekkür ederim yardımınız için

Çok yüksek ihtimal eğer ilk denemenizse 1-1-2 olarak dondurmuslardır ilk iki deneme tek sonra çift transfer yapılıyor 35 yaş sltıysanız

Merhaba kızlar bende bu ay opu oldum taze transfer olucaktım maalesef erken adet oldugum için 2. Adete ertelendi
1.tutmuştu erken doğum oldu
Gecen ay 2. Transferimi oldum negatif sonuçlandı
Bu üçüncü 2 tane embriyo donduruldu

Merhaba hayırlısı oksun inşallah 2 embriyonda sana can olsun evlat olsun inşallah

Merhaba kizlar benimde eylulde opu oldu 2 kere transferim iptal oldu pcos var bende ondab kaynakli herhalde progesteronum yuksek cikiyor hep dusurmek icin adetin 21. Gunu gonapeptyl kullandim fatda etmedi bakalim bu sefer luxrin muadili zoladex vurulcam 1 doz yumurtalari baskilamak icin insallah hersey normal giderse araligin sonuna dogru transferim gerceklesir..bu topik bereketli olsun hepimize

Merhabalar ben de ilk defa deniyorum tüp bebeği. 7 Kasım'da opu oldum 12 Kasım'da adet oldum bugün de kontrolüm var büyük ihtimalle eğer bı sıkıntı çıkmazsa ben de Aralık'ta transfer olucam şuan dondurulmuş 6 tane embriyom var 2 tanesi 3. Gün 2 tane 5. Gün 2 tanesi 6. Gün hepsinin kalitesi ortaymis. Ben de pgt yi merak ediyorum ne zaman yapılıyor? Ücreti ne kadar? İsteğe bağlı mi Dr mu yönlendiriyor? Bir de pgt den gelen embriyolar kullanılıyor mu sonuç hemen çıkıyor mu?

İnşallah bu ay nasip olur Progestana ne aşamada baktılar sizin

Hayırlısı olsun tedaviniz. Pgt geçmiş hikayenize göre öneriliyor. Benim tekrarlayan düşüklerim vardı o yüzden yaptık. Kimisinin genetik hastalığı oluyor o yüzden yapıyor.
Benim bildiğim embriyolar dondurulmadan biyopsi alınarak yapılabiliyor. Dondurulduktan sonra yapılamıyor galiba.
1 hafta 10 gün içerisinde sonuç geliyor. Yerine göre değişir ama embriyo başına 250 -300 dolar + biyopsiydi ben yaptırırken şuan değiştimi bilmiyorum

İnşallah bu ay nasip olur Progestana ne aşamada baktılar sizin
En son Adetin 3. Gunu bakildi 1.8 cikti bide 5. Gun bakildi 2.20 cikti doktor ilk defa goruyorum bu kadar inadini dedi ki baskilayici igne kullanmama ragmen dusmuyor bu sefer baska igne kullancam 21. Gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…