2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Hayırlı olsun canım inşallah bir an önce kavuşursunuz bebisle kaç kilo doğdu Minnoş

Kızlar morfiks bezlerinde indirim varmış eğer morfiks kullanın varsa trendyolda

Eklentiler

• IMG_2687.png
    423,4 KB · Görüntüleme: 30
Sutun geldimi gelmistir insallah.sagdikca bol bol artar bebisinde hemen gelir kilosu iyi masallah
İnşallah bi hafta geriden geliyordu normalde 2250 falan olması gerekiyordu ama 2 kilo doğdu geriden geldiği için , ama yine de iyi çok şükür , evet o.tesi doğum yaptım çarşambadan az az gelmeye başladı çok şükür sağıp götürüyorum inşallah bebeğime şifa olur

Bugün hareketleri olduğundan daha azmis gibi geliyor bana bilmiyorum fazla mi evham yapıyorum anlamadım
Ya benim kızda öyleydi , bende çok evham yapıyordum , sürekli dürtüp sol tarafıma uzanıp hareket etmesini bekliyordum , kaç hafta oldun sen şimdi ? Bebekler 2 saat uyuya biliyorlarmış 32 den sonra

Valla biz de beklemiyoduk. İkizler arasındaki kilo farkı açılmış bugün o yüzden doğuma alcam dedi hemen ben şok annem bile yanımda yok daha apar topar gelcek herkes yarın
Ahhh anneler hepsi haber bekliyorlar, benim annemde eli kulağında benden haber bekliyor Allah sağlıkla kucağınıza almayi nasip etsin, çok güzel geçsin doğumunun inşallah

Herkes sezaryen herhalde, bir ben bekliyorum herşeyden habersiz, ne zaman gelir ne olur ne biter, evi sürekli düzenli, temiz tutmaya çalışıyorum aniden doğuma gidersem diye vallahi yoruldum
İyi yapıyorsun valla benim öyle oldu aniden suyum geldi acil doğuma alındım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…