2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Amin canım inşallah dua edin bebeğime hemen toparlansın uzak kalmak çok zor , herkes dinlen diyor ama ben ne uyuya biliyorum ne otura biliyorum aklımdan bir saniye çıkmıyor ki , nasıl dinleniyim 🙁🙁 inşallah sizler hepiniz sağlıkla zamanında kucağınıza alın 🤲🤲🤲🤲🤲🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Hayırlı olsun canım inşallah bir an önce kavuşursunuz bebisle🤲♥️ kaç kilo doğdu Minnoş

Kızlar morfiks bezlerinde indirim varmış eğer morfiks kullanın varsa trendyolda

Eklentiler

• IMG_2687.png
    IMG_2687.png
    423,4 KB · Görüntüleme: 30
Sutun geldimi gelmistir insallah.sagdikca bol bol artar bebisinde hemen gelir kilosu iyi masallah
İnşallah 🤲🤲🤲 bi hafta geriden geliyordu normalde 2250 falan olması gerekiyordu ama 2 kilo doğdu geriden geldiği için , ama yine de iyi çok şükür , evet o.tesi doğum yaptım çarşambadan az az gelmeye başladı çok şükür sağıp götürüyorum inşallah bebeğime şifa olur 🤲🤲🤲

Bugün hareketleri olduğundan daha azmis gibi geliyor bana bilmiyorum fazla mi evham yapıyorum anlamadım
Ya benim kızda öyleydi , bende çok evham yapıyordum , sürekli dürtüp sol tarafıma uzanıp hareket etmesini bekliyordum , kaç hafta oldun sen şimdi ? Bebekler 2 saat uyuya biliyorlarmış 32 den sonra

Valla biz de beklemiyoduk. İkizler arasındaki kilo farkı açılmış bugün o yüzden doğuma alcam dedi hemen ben şok😀 annem bile yanımda yok daha apar topar gelcek herkes yarın😀
Ahhh anneler hepsi haber bekliyorlar, benim annemde eli kulağında benden haber bekliyor 🥰 Allah sağlıkla kucağınıza almayi nasip etsin, çok güzel geçsin doğumunun inşallah 🙏🧿

Herkes sezaryen herhalde, bir ben bekliyorum herşeyden habersiz, ne zaman gelir ne olur ne biter, evi sürekli düzenli, temiz tutmaya çalışıyorum aniden doğuma gidersem diye 🤣 vallahi yoruldum 🥺
İyi yapıyorsun valla benim öyle oldu aniden suyum geldi acil doğuma alındım

X