2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bende bugün çıktım muayeneden kalp atışını duyduk ekranda görülmüştü önceden bu gün ilk kez duyduk çok şükür lekelenmelerime normal dedi bi sıkıntı yok dedi ben sat a göre 9 olmalıyım ama ultrason 7+1 bende pko var adetim düzensizdi hep geç döllenme olmuş dedi son adet tarihimi iki hafta öne çekerek hesaplamalıymışım inşallah bi sıkıntı olmadan sağlıkla kucağıma almayı nasip eder rabbim hepimize inşallah bu duyguları tattırsın

Çok sevindim Canım sağlıkla kucağına al inşallah

Aman gitmem oraya bana da övdüler orayı öyle bi gitsem diye düşünmüştüm ben zaten çok hassasım herkes gibi bu süreçte eşimi de yanımda isterim sen doğumu nerde düşünüyorsun tabi yolumuz uzun saha çok var ama zamanla araştırmalarını buraya da yazarsan sevinirim

Koç Hastanesi'nde düşünüyorum ben. Orada perinatologa gideceğim.

Merhabalar kızlar ben 5+5 im suan kalp atısı için bugun gelebilecegimi söylemişti doktor ama erken degildir degil mi ?
Merhaba canım doktorun kullandığı cihazda fark eder karında mı bakıcak yoksa vajinal mi oda önemli
Benim 5+5 de kesesi gözükmüştü yolk sac bile gözükmedi ama etrafımda bu haftalarda kalp atışı duyanda var

Ne kadar saçma bir sistem gerçekten yanımda eşim olmadan ben de gitmek istemem muayeneye. İnsan yalnız olmak istemiyor böyle zamanlarda. Sinir oldum

Aay darısı hepimizin başına karından mı duydun kuzum kaç haftasına
Kuzu geçen hafta 6+0 gittik vajinal de baktı duyamamıştık. Bugün 6+5 karından duyduk çok şükür
Çok iyi anlıyorum seni inşallah duyacaksın canım merak etme 6+5 bugün

Biz 4+6da gördük keseyi cok sukur bugune de kalp atısına randevu vermişti insallah görebilirim tesekkurler

Merhabalar kızlar ben 5+5 im suan kalp atısı için bugun gelebilecegimi söylemişti doktor ama erken degildir degil mi ?
Bence biraz erken canım. Aramızda 5.haftada kalp atışı duyan hatırlamıyorum ben ama doktorun da bir bildigi vardır bebeği görmüş müydünüz veya keseyi ne zaman gördünüz?

Bence biraz erken canım. Aramızda 5.haftada kalp atışı duyan hatırlamıyorum ben ama doktorun da bir bildigi vardır bebeği görmüş müydünüz veya keseyi ne zaman gördünüz?
Keseyi 4+6 da görmüşüm .bugünde kalp atısı için randevu vermişti insallah görebılırım tesekkurler

Kuzu geçen hafta 6+0 gittik vajinal de baktı duyamamıştık. Bugün 6+5 karından duyduk çok şükür

Çok iyi anlıyorum seni inşallah duyacaksın canım merak etme 6+5 bugün
Aay maşallah
Nazarım değmesin çok sevindim darısı başıma hepimize nasip olsun inş 7+5 de gidicem inş duyarım yine kötü bi haber alırsam diye içim içimi yiyiyo Allah yardım etsin hepimize

Kızlar meraba uzun süredir bakamadım umarım herkes iyidirbenim bugün karın ağrım var hafif adet olacakmış gibi inşallah normaldir

Yol yakınken başka bir yere daha mı baksanız acaba. Bu süreç biraz hassas sizin hassasiyetinizi anlayan insanların olması süreci daha rahat geçirmenize yardımcı olur.

Yol yakınken başka bir yere daha mı baksanız acaba. Bu süreç biraz hassas sizin hassasiyetinizi anlayan insanların olması süreci daha rahat geçirmenize yardımcı olur.
Zaten bi hastaneye daha devam edeceğim ama görüş almak için devlete de gitmek istedim bana en yakın orasıydı. Bugün yalvardık resmen durumu da anlattım bakın çocuğumu kaybettin uyum bozukluğu teşhisim var tek kalamıyorum dedim yine almadılar hatta bırakın muayeneyi beklemeye bile almadılar. Eşim camekanın önünde duruyordu beni görsün diye. Güvenlik gelip oradan bile göndermiş. Daha uğramam zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…