2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Zaten bi hastaneye daha devam edeceğim ama görüş almak için devlete de gitmek istedim bana en yakın orasıydı. Bugün yalvardık resmen durumu da anlattım bakın çocuğumu kaybettin uyum bozukluğu teşhisim var tek kalamıyorum dedim yine almadılar hatta bırakın muayeneyi beklemeye bile almadılar. Eşim camekanın önünde duruyordu beni görsün diye. Güvenlik gelip oradan bile göndermiş. 🤗 Daha uğramam zaten.
Çok geçmiş olsun. Olanda hayır vardır diyelim. Gönlünüze göre bir yer olur umarım diğer tarafta. Moralimizi yüksek tutuyoruz. Bu tecrübeyi erken yaşamak iyi olmuş bir sonrakine eşinizde bebeğin kalp atışlarını dinler mutlu ayrılırsınız inşallah. Sevgiyle kalın 🥰

Selam tatlı anneler 🥰 herkes bhcg sine baktırmış hatta defalarca baktıran olmuş ben bebeği gördüm ve daha hiç kan testi yaptırmadım ama artık yarın gideceğim inş. 🙈

Bugün doktor kontrolüne gittik malum kahverengi akıntım vardı..Çok şükür kanama alanım yokmuş geçmişten kalma kanı atmış.. 9+1 günlüguz..Kalp atışında 4 gün geri gösteriyordu 8+3 diye hesaplıyordum ama Sat'ı yakalayıp 1 gün öne geçmiş 😊 Çok şükür kalp atışını duyduk hareketlerini gördük, doktor amcası azıcık rahatsız edince ayakları kımıl kımıl oynadı 😊Dogum tarihimizde 10 Aralık oldu öne geldi 😁 Mayısın 25 inde tarama testine giricez Rabbim hepinize minik ayaklarını oynattigi anı göstersin çok güzeldi 😍😍😍 Bide şu sıralar kovitten dolayı gebeligin ilk 3 ayında anne karnında bebek ölümleri artmış hepiniz dikkat edin kendinize ve bebislerinize 🤗

Bugün doktor kontrolüne gittik malum kahverengi akıntım vardı..Çok şükür kanama alanım yokmuş geçmişten kalma kanı atmış.. 9+1 günlüguz..Kalp atışında 4 gün geri gösteriyordu 8+3 diye hesaplıyordum ama Sat'ı yakalayıp 1 gün öne geçmiş 😊 Çok şükür kalp atışını duyduk hareketlerini gördük, doktor amcası azıcık rahatsız edince ayakları kımıl kımıl oynadı 😊Dogum tarihimizde 10 Aralık oldu öne geldi 😁 Mayısın 25 inde tarama testine giricez Rabbim hepinize minik ayaklarını oynattigi anı göstersin çok güzeldi 😍😍😍 Bide şu sıralar kovitten dolayı gebeligin ilk 3 ayında anne karnında bebek ölümleri artmış hepiniz dikkat edin kendinize ve bebislerinize 🤗
Gelişimi destekleyecek her hangi bir şey yaptın mı? (Maşallah bu arada)

Ben de seni çok merak etmiştim. Bana da aynısı dendi. ☺️ Eski ilişkilerde vajinada tahriş olabilirmiş o yüzden şimdi rahim genişledikçe oradan eski kanamalar gelebilirmiş aynı korkuları yaşadım ben de. Çok şükür çok sevindim. 🧿

Yaa çok sevindim 😍
Darısı hepimizin başına inş 😍
Siz böyle anlatınca bende çok heyecanlanıyorum 😄

Gelişimi destekleyecek her hangi bir şey yaptın mı? (Maşallah bu arada)
Gebe kalmadan 7 ay önce düzenli olarak İmom OMEGA alıyordum canım, gebe kaldigimda doktoruma gösterdim normalde 12.nci haftada veriyoruz ama kullanabilirsin zararı yok dedi bırakmadım.. Gebeliğim biraz zor geçiyor 6.nci haftamda beri hep bulantım var malesef pek düzgün beslenemiyorum, bulanmadigi günler elimden geldiğince yiyorum..Her gün süt içiyorum 2 bardak aile hekimimiz söyledi..2 buçuk litre su, Ceviz, fındık bunlarida yiyorum onun dışında şuan pek bişey yapamıyorum. Bulantilarimdan dolayı Et, yumurta, tavuk agzima suremiyorum..Kimyasal olan ve parfümlü olan herşey midemi bulandiriyor olabildiğince organik şeylere döndüm inşallah azalirda normal beslenebilirim 😊😊

Ben de seni çok merak etmiştim. Bana da aynısı dendi. ☺️ Eski ilişkilerde vajinada tahriş olabilirmiş o yüzden şimdi rahim genişledikçe oradan eski kanamalar gelebilirmiş aynı korkuları yaşadım ben de. Çok şükür çok sevindim. 🧿
Doktorda ilk önce ilişkiden şüphelendide eşim 3 ay ilişki istemiyor dedim güldü 😁 kanama alanı olmayınca geçmişteki kanı atmıştır ya da yerleşme kaynaklıdır dedi..Açık kırmızı ve parlak kan gelirse önemliymiş... progestan'ı hap olarak kullanmamı istedi çünkü rahim genisledikce kanama veya düşük riski olabilirmiş biz önden tedbirimizi alalım dedi ona devam...Çok şükür içim rahatladı çok korkmuştum inşallah sağlıkla ilerleriz 🤲 İnsan hareketlerini görünce herşeyi unutuyor çok tuhaf bı his 😊

Doktorda ilk önce ilişkiden şüphelendide eşim 3 ay ilişki istemiyor dedim güldü 😁 kanama alanı olmayınca geçmişteki kanı atmıştır ya da yerleşme kaynaklıdır dedi..Açık kırmızı ve parlak kan gelirse önemliymiş... progestan'ı hap olarak kullanmamı istedi çünkü rahim genisledikce kanama veya düşük riski olabilirmiş biz önden tedbirimizi alalım dedi ona devam...Çok şükür içim rahatladı çok korkmuştum inşallah sağlıkla ilerleriz 🤲 İnsan hareketlerini görünce herşeyi unutuyor çok tuhaf bı his 😊
Aynen ben de progestan alıyorum. Vajinal alıyordum tahriş etmişsindie belki dedi. Ağızdan al dedi
bana da parlak kırmızı kan bizim için kandır dedi. İlişkiden bende de şüphe etti ama olmadığını demiştim 😂 birebir aynı yani

Kızlar merhaba, çok şükür ki ben de bebeğimin kalp atışını duydum🧿🧿❤️ 6+4 üm ama dr 6+1 dedi. Her şey yolunda çok şükür. Darısı tüm bekleyen tüm isteyenlerin başına.

Şimdi asıl sormak istediğim doktor özel bi klinikte bi profesöre yönlendirdi. Kan pıhtılaşması var mı yok mu diye trombofili paneli testi yapılıyormuş genetik bi testmiş. Aranızda yaptıran var mı çok merak ettim ilk kez duydum

Maşallah maşallah Canım 🧿🧿🧿 sağlıkla kucağına alıp o bacakları öpersin bol bol inşallah 🥰♥️

Aynen ben de progestan alıyorum. Vajinal alıyordum tahriş etmişsindie belki dedi. Ağızdan al dedi
bana da parlak kırmızı kan bizim için kandır dedi. İlişkiden bende de şüphe etti ama olmadığını demiştim 😂 birebir aynı yani
Ben 1 gün vajinadan aldimda yanma kaşıntı yaptı sürekli dışarı fırlattı daha da almam 🤣 bazilarinda yapabiliyormus uyku yapar geceleri al dedi bakalım birazda böyle deneyelim 😁😁

Kızlar merhaba, çok şükür ki ben de bebeğimin kalp atışını duydum🧿🧿❤️ 6+4 üm ama dr 6+1 dedi. Her şey yolunda çok şükür. Darısı tüm bekleyen tüm isteyenlerin başına.

Şimdi asıl sormak istediğim doktor özel bi klinikte bi profesöre yönlendirdi. Kan pıhtılaşması var mı yok mu diye trombofili paneli testi yapılıyormuş genetik bi testmiş. Aranızda yaptıran var mı çok merak ettim ilk kez duydum
Gende pıhtılaşmaya yatkınlık var mı diye bakılıyor ona göre kan sulandırıcı iğne başlıyor kuzum dozunuda belirler teste göre herhangi bi sıkıntısı yok kan veriyorsun sadece
2 Li 6lı ve 12 li testler var
Asla 2 Li yaptırma tecrübeyle sabit bi işe yaramıyor 🤭

Gende pıhtılaşmaya yatkınlık var mı diye bakılıyor ona göre kan sulandırıcı iğne başlıyor kuzum dozunuda belirler teste göre herhangi bi sıkıntısı yok kan veriyorsun sadece
2 Li 6lı ve 12 li testler var
Asla 2 Li yaptırma tecrübeyle sabit bi işe yaramıyor 🤭
Hiç duymadım da özelde olunca biraz pahalı da geldi devlette yapmıyo mu ki direkt bi profun kliniğinin adını yazıp oraya yönlendirdi. 6 tane gene bakılcak dedi onzaman bu 6 lı demek olıyo sanırım. Siz kaçlı yaptırdınız

X