2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Tüp bebek olup da gününden farklı çıkan var mı? Benim 7+2 de 6+4 çıktı
Benim de tüp bebek. salı günü gideceğim. O gün söyleyebilirim. Çok heyecanlıyım umarım ben de duyabilirim ☺️
Benim de bazen acı su geliyor ağzıma ama henüz çıkarmadım. Prilam baya iyi geldi ama yüzde yüz kesti diyemem

Kızar doktordan geldim, kalp atışını duyduk çok şükür ❤️❤️❤️
Ayy hadi gözün aydın canıım, kaç haftalıksın tam vajinal mi karından mı duydunuz. Bende yarın gideceğim 6+3 oluyor dua edin bende duyayım inşallah 🙏 aynı senin giniyim Selizay diğer bebekte duymadım bende kaybettim çok heyecanlıyım

Ben 7+2 de vaginal duydum. Geçen hafta yolk bile görülmemişti bir hafta gebelik bitti diye geçirdik.
Aay maşallah 🧿 benim gibi korkudan ölen strs içinde olan birisi için çok umut verici bi haber 🤗✨
Valla yalan yok çok panik halindeyim
İnş nasip olur duymak bi sıkıntı çıkmaz sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız

Kızlar ben üşüttüm ya da birinden grip falan kaptım.. grip çocuğu etkiliyor mu hamileliği falan.. ilk aylarda tehlikeli değil mi kafayı yicem ya düşün düşün

Ay kızlar ya şimdi sağlık ocağı hemşiresi ile konuştum bu sonuç geçen haftanın sonucuymuş yani 21 Nisan 95 28 Nisan 4539 o kadar rahatladım ki
Maşallah canım ya korkuttun 🥲🙂
Mahremiyet diyorlar bi de. Çocuğu kocamla yanyana gelmeden yaptık sanki. Çok saçma uygulama. Tamam beklemeye alma. Çünkü arap ve suriyeliler var onlar istemiyor erkeklerle durmayı. Ama içeri niye almıyorsun eşi ? Sanki çocuğu kadın tek yaptı.
İstanbuldaydın demi canım sen hangi hastane

Merhabalar kızlar ben 5+5 im suan kalp atısı için bugun gelebilecegimi söylemişti doktor ama erken degildir degil mi ?

Bende geçen gün eşime oraya da mı takip ettirsem belki doğumu da orda yaparım demiştim vazgeçtim şu an 😃
Doğuma kata kimseyi almıyorlarmış eş de dahil. Kontrole almıyorlar hatta kontrol alanına camekanlı bölgede eşinle beklemene izin vermiyorlar. Eşim kapıda bekliyordu güvenlik gelmiş camekanın önünde dolaşmayın kadınlar rahatsız oluyor demiş. O kadar saçma bir sistem. Tabi tercih meselesi.

X