2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ayyy valla sevindim çünkü boş gebelik diye korktum açıkçası sonra da pişman oldum erken gittiğime yani zaten karından göremedi vajinal elde etti daha erken dedi tesekkur ederim yorumunuz için
Ben de pek bilmiyordum ama doktorum sağolsun keseyi gösterdi detaylı anlattı senin de için ferah olsun bir sonraki randevun ne zaman?

Evet barbun yeniliyor diye biliyorum
Kızlar barbunya balığı yenir mi bir fikriniz var mı
Dip balıkları: Bu balıklar deniz zemininde yaşarlar. Çipura, barbunya, dil, kalkan, kırlangıç, lahos, mercan, mezgit, tekir, pavurya, karides, ahtapot böcek ve ıstakoz bunlardan bazılarıdır.

Derin su balıkları içinde canım. O yüzden civa oranı yüksektir.

Merhaba bende 6+4 oldum. Evde yatmamı söyledi doktor. Bir de progesteron alıyorum. 10 gün sonra kontrole gideceğim inşallah. Şu an umarım yatmak zorunda olan yoktur ama aynı şeyi yaşayan biri var mı diye merak ettim.

Merhabalar canm hemen hemen aynı haftadayiz.Bende bel ağrısı çok var birde vajina ağrısı ve akıntı.Sendede oluyormu böyle şeyler acaba??

Kızlar 6 haftalık gebeyim belim çok ağrıyor.Birde vajina ağrısı ve akıntım var hep sanki kanama olacakmış gibi ağrısı..Sizdede oluyormu bana yardımcı olun

Bende 3 gebelik kaybim var yataktauim.Mecbur olmadıkça kalkmiyorm ama belim aşırı ağrıyor bide vajina ağrısı ve akıntı çok.Sendede varmı bunlar??

Kızlar 6 haftalık gebeyim belim çok ağrıyor.Birde vajina ağrısı ve akıntım var hep sanki kanama olacakmış gibi ağrısı..Sizdede oluyormu bana yardımcı olun
Ara ara olup geçiyorsa sorun yok canim yerlesiyor bebek.
Sürekli geçmeyen adet sancisina benzer agri ve eşlik eden kasik agrisi kasikta bicak saplanir gibi batma varsa sıkıntı.
Yine de doktoruna sor istersen daha dogru cevap alirsin.
Akinti kokulu degilse sroun etme kokuluysa enfeksiyon olabilir vajinada da enfeksiyondan agriyor olabilir.
Bugun benim de karnimda agir sanci vardi kasigim da agriyordu nefesim kesiliyordu nerdeyse 5 -10 dakika sürdü geçti.

Çok geçmiş olsun. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Evet benimde belim ağrıyor. Bir de kasık ağrım var. Regl olacakmışım gibi aynı. Aslında bacaklarımda ağrıyor. Ve yatmaktan kalkınca baş dönmesi oluyor bir sordun bin ah işittin gibi oldu.

Bebişi görebildin mii her şey yolunda mı .

Vajina ağrısı sürekli ben re buraya da yazmıştım. Akıntım da var aynen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…