2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bazen dusunuyorum ilk hamileligimde hiç böyle seyler olmamisti troid yuksekti o da en fazla 4 lerde geziyordu.
Saglikli bir gebelik gecirdim doguma kadar sorun yasamadik ama sonu böyle oldu.
Hicbir seyin garantisi yok her şey yolunda gitse de olacak olan oluyor maalesef.
Allah yardimini esirgemesin saglikla versin kucagimiza insallah ❤

Kızlar benim belirtiler bıçak gibi kesildi bu beni korkutuyor
canım dokuz ay boyunca her gün belirti yaşayacağız diye bi kural yok ki. Belirtisiz geçiren çok insan var bi gün belirtin olmaz ertesi gün miden bulanır yani stabilize bi durum yaşamak mümkün değil

Kızlar burda görünen yolk sac mi acaba doktor 10 gün sonra gel dedi biraz da erken gittim geç döllenme olmus benim zaten 34 35 günde bir adet oluyorum anlayan biri yazabilir mi lütfen

Eklentiler

• IMG-20220430-WA0025.jpeg
    66,5 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar burda görünen yolk sac mi acaba doktor 10 gün sonra gel dedi biraz da erken gittim geç döllenme olmus benim zaten 34 35 günde bir adet oluyorum anlayan biri yazabilir mi lütfen
Tam kac haftadasın suan yani

Canım beyaz küçük şey bebek. Benimki de buna çok benzer göründü doktor yaklaştırdı hareket ettiğini bile görmüştük. Yolk saç tam nasıl görünüyor bilmiyorum bence bebiş o :)

Canım beyaz küçük şey bebek. Benimki de buna çok benzer göründü doktor yaklaştırdı hareket ettiğini bile görmüştük. Yolk saç tam nasıl görünüyor bilmiyorum bence bebiş o :)
Ayyy valla sevindim çünkü boş gebelik diye korktum açıkçası sonra da pişman oldum erken gittiğime yani zaten karından göremedi vajinal elde etti daha erken dedi tesekkur ederim yorumunuz için

Ayyy valla sevindim çünkü boş gebelik diye korktum açıkçası sonra da pişman oldum erken gittiğime yani zaten karından göremedi vajinal elde etti daha erken dedi tesekkur ederim yorumunuz için
Benim de ödüm kopuyor boş gebelik olmasından günler geçmek bilmedi

Canım sat ne zamandı senin? Benim 25 Mart ama dediğin gibi bende 33-35te bir adet oluyorum. Adete bakarsak baya büyük olması lazım ama değerim düşük çıktı yani senin dediğin gibi benimde geç döllenme diyecek. Perşembe gidicem inşallah keseyi görebiliriz. Karından göremez diye düşünüyorum ama vajinal görünür heralde

Canim bnm sat 16 mart keseyi geçen hafta karından gordu ama beta cok düşükse keseyi de göremeyebilir bnm daha bebek de tam net görunmedi çünkü, göremezse üzülme vakti var daha

Bence de bebek mi acaba diye düşündüm canım yolk sac sanki yüzük gibi oluyor ama tabi onun küçük hali nasıl oluyor bilemiyorum

geç döllenme olunca mesela bebek bi iki hafta geri görünüyor ya ultrasonda o fark zamanla kapanıyor mu yoksa öyle devam etmesinde bi problem yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…