2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kizkar 4. Ay asisini olduk ve kan damlasi verdi. Bos bulunup verdim damlayi cocuk perisan. Keske vermeseydim. Huysuzlugu kesinlikke damladan cok eminim. Meshur 2. Ay asisi bile etkilemedi Cocugu ki omuzdan yapilan asi en zor asilardan biridir. Kan damlasi mahfetti. Perisanim sabahtan beri. Esim yok, 2 cocuk Of. Bir daha vermeyecem damla. Zaten ilk Cocuguma da vermemis sidefer damla kullanmistim. Bunda da sidefer alacam heralde. Var mi baska oneriniz?

Canım o aşıdandır. Biz dün olduk bende perişanım. 2.ay aşısı bizide etlkiemememişti. Kucağımda şu an sakinleştirdim müzikle anca uyudu.

Evet canım o aşıdan.2. Ayda bizim de bişeyimiz yoktu 4. Ay aşısı mahvetti 2 gün oldu çocuk hala kendine gelemedi

Benim de tüm vücudum ağrıyor doktora gittim film de çektiler bir şey yok bebegin atak haftası heralde asla durmuyor uslu oğlum gitti gece gündüz ağlayan başka bir çocuk geldi sizde durumlar nasıl
Ahh ah sorma başım sesi kaldırmıyo artık tansiyonum yükseliyo birde talnızım destek olan da yok bazen bayılacak gibi oluyorum ama bi gülüşü de her şeye yetiyo

Çalışan anneler, işe başladınız mı nasıl gidiyor iş hayatı bebiş evdeyken. Haftaya başlayacağım duruma göre ücretsiz alırım diyorum. Çok zor geliyor düşününce
Maddi durum müsaitse bakmak en iyisi tabiki, ama yine de dünyanın sonu değil öyle düşünme. Çalışan milyonlarca anne var

Ahh ah sorma başım sesi kaldırmıyo artık tansiyonum yükseliyo birde talnızım destek olan da yok bazen bayılacak gibi oluyorum ama bi gülüşü de her şeye yetiyo
Ya muhakkak orası öyle ama 2 gündür aşırı huysuz 4..ay atağı başladı sanırım uygulamaya göre bitmesine 30 gün var
Sayılı gün geçer gider uyumak hiç istemiyor ağlayarak uyaniyor çok üzülüyorum

Arkadaşlar bu dördüncü ay nasıl bir durum ya. Sürekli görüşüyoruz ailemle bugün iftara geldik. Misafir de vardı kalabalığı görünce başladı ağlamaya saatlerce durmadan ağladı. Asla susmak bilmedi üstünü falan çıkardık arabayla gezdik o şekilde emince biraz sakinleri. Gözleri falan şişti yavrumun ya. Yabancılama başladı galiba bayramda inşallah kolay atlatırız.

Devlet memurları kanununa tabiysen günlük mesai saatinin yarısı kadar çalışabiliyorsun ilk çocukta 2 ay, 2. Çocukta 4 ay, 3. Çocukta 6 ay
Merhaba benim bildiğim doğum izni gittikten sonra ilk 6 ay günlük 3 saat, sonraki 6 ay da günlük 1,5 saat süt izni var. Ve bu izinler birleştirilemiyor işin durumuna göre mesai saatini ayarlıyorsun. Sanırım sizin bahsettiğiniz memurun ekstra talebi varsa yarım gün çalışma var onda da ücretinin yarısını alıyorsun. Bu durum hem devlet memurlarında hem sgklı çalışanlarda geçerli.

Günaydın kızlar. Aşının 3.günü bugün. Dün gece aralıksız 2 saat ağladı. Öncesinde dolaştırdık halbuki uyudu. 20 dk sonra ağlayarak bir uyandı uyanış o uyanış. Valla aşı mı atak mı bilmem yazık bu yavrulara

Yavrum kiyamam hepsi bi araya geldi belkide pazartesi bizim 4.ay aşıları olcak korkuyorum cok

Atakta olabilir canım. Büyümek hiç kolay bir şey değil. Bizim bildiğimiz, düşünmeden yaptığımız bir çok şeyi öğrenerek yapacaklar, yapıyorlar.. inanılmaz büyük adamlar bunlar.. sancılı olması da bundan herhalde

Yavrum kiyamam hepsi bi araya geldi belkide pazartesi bizim 4.ay aşıları olcak korkuyorum cok
Bencede öyle oldu. Kulaklarım çınlıyor artık ağlama sesinden. Ben çok önemsememiştim bir şey olmaz diye aşıdan, inşallah gökdeniz kolay atlatır
Sanırım canım. Çok üzülüyorum, ama stresede soktu beni. Feleğim şaştı inan olsun. Farklı bir sıkıntısı varsa anlamıyor olabilir miyim acaba oda geliyor aklıma.

Insallah kuzum rota asisida olcak ayni gun bakalm nasil atlatcaz.bizi menenjit asisida cok etkilemisti ates huzursuzluk cok yapti

bizim de gecemiz inleyerek geçti. yavrum hasta insanlar gibi inliyordu uykusunda. koltukta yanına uzandım elin tutarak sakinleştiemeye çalıştım.ateşi olmadı ama huzursuzdu çok. sık sık uyandı. sabah uyandıktan sonra iyi gibiydi. az önce mızladı uyuttum şimdi. umarım geçmiştir etkisi. 3 gün çok uzun

bunun aynısını biz geçen hafta iftarda yaşadık yabancılaşmadan olduğunu düşünmüyorum çünkü bi ara herkese gülücükler dağıtıyordu sonra bir anda başladı ve susmadı en son arabada emerken sustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…