2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ve ne hikmetse her hafta bi lac gun hasta olcam galiba beni bi halsizlik aldi. Ustumde kirginlik var diye dolasiyo eh be adam ben sen kadar nazlanmadim cocuk dogurdum da
Ay kesinlikle bizimkide öyle gribal durumum var cocuga yaklasmayayim diyo hemenbende tüh olmasa sabah kadar sendeydi kesin diyorum

benim oğlumda 2 haftadır bu şekilde. hep huzursuz mutsuz. yatmak istemiyor emmek istemiyor.. eli hep ağzında salya da var ama görünürde diş eti kızarıklığı vs yok.. 1 ayda sadece 300 gr almış..
Bizimki idrar yolu enfeksiyonu oldu ama antibiyotik tedavisine devam ediyoruz ilacı bitti sayılır ondan mı ağrı bilmiyorum

Bizimde 1aysa 275 gram almisti idrar yolundan süphelendi doktor ama daha yeni 15gün önce filan yaptirmistik test cikmadi birde mikroskopla gözle bakilsin makine goremeyebiliyor bazen dedi ve enfeksiyon cikti
Hiç duymadım bunu bizden ister mi bilmiyorum geçmiş olsun..
Bizimki idrar yolu enfeksiyonu oldu ama antibiyotik tedavisine devam ediyoruz ilacı bitti sayılır ondan mı ağrı bilmiyorum
Çok geçmiş olsun size de.. bizim kültürde üreme olmamış

Arkadaslar oglum yine kakasini yapmadi bugun 6.gün 2 kere zeytin yagida verdim ama hala yok bugunde sebebsiz yere cok agladi susturamadim acaba kakadan mi ataktan mi

Bugün doktor kontrolümüz vardı. Bana göre ufak tefek sorunlar var ama genel olarak iyi geçti. Doktora göre her şey yolunda haftaya 4 aylık oluyor katı gıdaya başlayalım dedi. Normalde 6 ayda başlanıyor ama biz 4 ayda başlamaktan yanayız dedi. Öğlen öğünlerinde denemelere başlayacağız artık. Bakalım nasıl geçecek..

İyi iyi Neden 4te başlamaktan yanalarmış acaba nedeni ne

İyi iyi Neden 4te başlamaktan yanalarmış acaba nedeni ne
Besinlerle tanışıp alerjisi ve seçimlerini görmek için dedi. Ama Türkiye’deki gibi bir çay kaşığı, bir tatlı kaşığı, bir çorba kaşığı gibi şeyler de söylemedi. Sebze ile başlayacağız meyve sonra dedi, yediği kadar yiyecek kalanını da süt ile tamamlayacağız dedi. Bir de öğlen yemeğinde başlayacak alerjisini takip etmek için. Azar azar su vereceğiz.. bir de destekli oturtmaya başlayacağız. Zaten oturuyor ve çok hevesli. Karın üstü çok durmuyordu sevmediği için daha çok durmalı zamanla alışacak dedi.kafasının arkası biraz düzleşmiş yat yat, karın üstü durunca düzelir dedi ama ben yine de kafa şekillendiren yastığı gündüzleri kullanacağım uyurken. Küçük geliyor diye bırakmıştım. yemeklerden iki saat sonra giderek artan süreler ile karın üstü duracak. yardımcı olması için bir oyuncak alacağım bakalım umarım sever.

O yastık bizim bebişin kafasını bozdu , çok yan yatırdık diye yanlar basıktı ben de düz yatsın diye o yastıkta yatırdım , kafasının arkasında top gibi bi alan oluştu yastığın oyuk kısmı yüzünden, şimdi yün yastığa geçtik düzeldi şükür orası .karın üstü dursun diye de ayna karşısına koyuyorum karnının altına da yastık bırakıyorum . Kendini görünce duruyor başka türlü hiçbir oyuncak zaptedemiyor

geceleri de yastıkla mi yatiriyorsunuz, bende sirt üstü yatırmak istiyorum ancak kusar bogulur diye korkuyorum en azından yastıkla yatirsam içim rahat edecek ama 1 yaşına kadar doktor yastık kullanımı yasak dedi

Şu an tam kaç gunluk . Bizimde perşembe Dr kontrolünün var tam 4 aylik oluyor

geceleri de yastıkla mi yatiriyorsunuz, bende sirt üstü yatırmak istiyorum ancak kusar bogulur diye korkuyorum en azından yastıkla yatirsam içim rahat edecek ama 1 yaşına kadar doktor yastık kullanımı yasak dedi
Ben de çok araştırdım yastık kullanmamak lazım aslında ama kafası baya kötü şekil almıştı mecbur kullanıyorum . uyuduğu her zaman gece gündüz sürekli kafasında . Bizimkinin kusması bitti şükür ama çok emdiği zaman emzikle uyutuyorum . Öyle olunca boğulmuyor

Ben de ayna ile tutuyorum şimdilik ama bir yastık gördüm oyuncaklı.. ama 20 dakika tutun giderek artsın dedi doktoru.şöyle bir şey alayım diyorum. Işıklar sesler oyuncaklar ilgilerini çekiyor ya belki daha çok sever dedim. Ayrıca otururken de destek olabilir gibi geldi.

Eklentiler

• 0EC879E9-F5D0-4B9C-AAB8-B830C219400A.jpeg
    114,2 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…