2022 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebişleri nasıl uyutuyorsunuz peki? Yatağına koyup odadan çıkıyor musunuz, yoksa beraber yatıp uyuyunca mı çıkıyorsunuz odadan?
Sallıyordum ama uykuya çok geç geçmeye başladı 1 saatten fazla salladığımı biliyorum sonra dedim böyle olmayacak bıraktım sallamayı şimdi gece uykusunda yatağa alıyorum yanına yatıp ninni söylüyorum o yüzüme kollarıma dokuna dokuna uyuyor uyuyunca beşiğine alıyorum öğle uykusunda bu tarifeyi uygulayamıyorum ama kalkıyor uykuyu dağıtıyor yatmıyor o yüzden oturduğum yerde kucağıma alıp ninni söylüyorum çok hafif bacağımı sağ sol yapıp sallandırıyorum uyuyor ayakta sallamak gerçek bir amelelikmiş bırakınca anladım şimdi çok daha hızlı geçiyor uykuya şunu da anladım ki benim oğlan sallanmayı popoya pat patı sevmiyomuş uyutayım derken uykusunu kaçırıyormuşum hahshsj şimdi maşallah 1 aydır falan ikimiz de rahatız bende uykusu gelince kendiliğinden yatıp uyuyacağı günü dört gözle bekliyorum

Ben de yatağına koyuyorum, kendim de yatağıma yatıyorum. O şekilde uyuyor ama uykuya dalması çok uzun sürüyor. Sürekli kalkıyor iniyor. Odasını ayırınca direkt kendi uyusun istiyorum baştan öyle alıştırmam lazım ama. Bazen sabredemiyorum 1 saat falan oyalanıyoruz yatakta ‍🌫

Kerem temas etmeden uyumuyor odasını ayırınca bir süre yatağına yatarım uyuyuncaya kadar eninde sonunda alışacak nasılsa yalnız uyumaya duygusal ihtiyacını gidersin güvende hissetsin bakalım küçük daha

Sallamadan 1,5 saate uyudu ama nasıl uyudu, emerek mayisirsa oluyor yoksa yatakta tepinmece bagirmaca, frnalardayim

Yemek olayı nasıl sizde anneler? Yaz sebzelerin red ediyir, bezelye kabugu geldiğinde kesiyor yemeyi, ta,e fasulye desen cikariyor, ne yapacağımı şaşırdım . Hala et yemiyor sadece kiyma veya kofte

Ben hiç sebze yediremiyorum. Yemeğin suyuna ekmek banarsam anca. 1 yaşına kadar çok güzel yemişti herşeyi. Sonra bıraktı. Yemiyor pek bişey

Benmki tasi versen yer. Abisi de oksijenle besleniyo. Yemeyen cocuk cok zor. Ustelik kucuk boyle yerken buyuk tok oturup ac kalkinca her sofrada bi cinnet getiriyorum. Allah herkese istahli bebe versin. Birine beddua ediceksen insallah cocugun yemez diceksin

Zor valla, zaten 2 3 gün hasta ols akilo veriyor bir de, giden kiloyu geri kazanması bile olay

Bezden çıkan var mi?

Nasılsınız anneler? Bebişleriniz öğle uykusunu reddetmeye başladı mı? Normalde kolayca öğle uykusuna yatan oğlum, son zamanlarda yatmıyor dalmıyor çok uğraştırıyor beni. En sonunda uyuyor ama bu sefer de gece uykusu sarkıyor. Sonra sabah uyanması sarkıyor derken bir döngünün içine girdik. Öğle uykusunu bırakayım mı?

Merhaba benegınızın durumunu merak ettım bizim de öyle bi sorunumuz var malesef masaj yapmama rağmen düzelme olmadı bilgi verirseniz sevinirim

Benimki ogle uykusunu reddetmiyo. Gece uykusunu reddedito 3 gundur oglen uyuyo aksam da normal saatinde uyuyo ama gece 1 bucuk oldu mu basiyo yaygarayi. Yarin uyutmayip denicem bi bakalim nolcak

Ay bu grup hala duruyor muuu
Ve her zamanki gibi herkes aynı dertlerden muzdarip. Uyku düzeni saçma bir döngüye girdi uyumak istemiyor oyalanıyor sürekli eliyle yüzüyle oynuyor uykusunu engelliyor. Tuvalet alışkanlığı için bir cesaret bekliyorum bende bir çoğunuz gibi memeyi mecburen kestim 7 aylık hamileyim, ramazandan önce kendisininde onayıyla(ben vermedim oda istemedi) bıraktık. Konuşmasına daha var sanırım tek tük bişeyler anlatıyr ama anlıyormuş gibi yapıyorum
Bizde durumlar böyle sizler nasılsınız?

Kızzz hadi hayırlı olsun. Anam nasıl cesaret ediyorsunuz ya? benim almila dan sonra gözüm korktu yemin ederim hayata küstüm. Hiçbir şeyden zevk alamıyorum. İkinci çocuk ihtimalini yerle bir etti kızım

Kızzz hadi hayırlı olsun. Anam nasıl cesaret ediyorsunuz ya? benim almila dan sonra gözüm korktu yemin ederim hayata küstüm. Hiçbir şeyden zevk alamıyorum. İkinci çocuk ihtimalini yerle bir etti kızım
Ahhaha cesaret demeyelim deeee süpriz diyelim

Evet öğlen uyuyordu şimdi uyumak istemiyorum diyor. çok yoruyor akşama kadar. Uykusu da geliyor eziyet ediyor bu sefer
Ne kadar çok uykusu olursa olsun hatta uykudan bayılmak üzere olsun fark etmiyor assla 1 saatten önce uykuya geçmiyor çıldırmak üzereyim uyku saati gelince beni sıkıntılar basıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…