2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Iki gün sonra asıl test günüm mecbur yaptiricam ilk konuştuğumuzda düşük çıkarsa 2gun sonra tekrar yaptırmak gerekecek dedi
Hayırli olsun canım 44 gebesin iki gün sonra zaten kendi test günün olduğu için 150 lerden yukarı çıkar değerin

Hayırli olsun canım 44 gebesin iki gün sonra zaten kendi test günün olduğu için 150 lerden yukarı çıkar değerin
Şükür gebe olduguma bile sevinemedim kanamam hala.devam ediyo. şu değerleri biliyomusunuz 44.1 vs değer aralığını bilen varsa yazabilirmi

Şükür gebe olduguma bile sevinemedim kanamam hala.devam ediyo. şu değerleri biliyomusunuz 44.1 vs değer aralığını bilen varsa yazabilirmi
5 den yukarısı gebe demek daha önce hiç yaptırmamış mıydın şuan için iyi bir değer bence

5 den yukarısı gebe demek daha önce hiç yaptırmamış mıydın şuan için iyi bir değer bence
Yaptırdım ama unutmusum baktım biraz 5-50arası 0-2 haftalık arasıymış benim henüz 9.günüm ama değere göre güzel gibiinşallah sonuda güzel olur yarabbi

Rabbim gönlüne göre versin nerde varsa

Yaptırdım ama unutmusum baktım biraz 5-50arası 0-2 haftalık arasıymış benim henüz 9.günüm ama değere göre güzel gibiinşallah sonuda güzel olur yarabbi
İçini ferah tut zaten senin 3. Gün embriyosu erken yaptın testi mecbur kalıp. İki gün sonra asıl degerin çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…