2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Iki gün sonra asıl test günüm mecbur yaptiricam ilk konuştuğumuzda düşük çıkarsa 2gun sonra tekrar yaptırmak gerekecek dedi
2 gün sonraki tekrar bize özel bir durum değil. Erken teşhis gebelikler de hepsinde istiyorlar beta nın en az 2 katı şeklinde artış göstermesi gerekiyor ki dış gebelik vs olmasın diye.

Yaa çoook sevindim bak en az bir tanesinin tuttuğunu biliyoruz şuanda ☺️☺️ Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏
Allah razı olsun🙇‍♀️🙇‍♀️ kanamam da bi kesilse devam ettikçe benim yüreğim ağzımda Rabbim yardımcımız olsun hepimizin🙇‍♀️

2 gün sonraki tekrar bize özel bir durum değil. Erken teşhis gebelikler de hepsinde istiyorlar beta nın en az 2 katı şeklinde artış göstermesi gerekiyor ki dış gebelik vs olmasın diye.
Kanamam kesilse Allahın izniyle bebeklerim bırakmasa beni🙇‍♀️

Canım gözün aydın olsun Insaallah. Bu kadarını görmek bile mucize. Biraz yüzün gülsün. Bebeğin seninle çok şükür. Insaallah kanaman da geçer, sağlıkla devam etsin
Amin canım ya amin 🙇‍♀️🙇‍♀️ kesilmediği sürece endişem devam ister istemez🙁

Senin test günün geldi mi. Ya da başka test yaptin mi

Merhabalar, 2 adet 3. gün embriyosu transferinin 5. Günde adet zamanı olduğu gibi göğüs ağrısı -hassasiyeti başladı, yaşayan var mı aranızda

Günaydın arkadaşlar az önce testimi yaptım evde bugün 10.gün dünkü kanama dan sonra endiseliyim ama hala 2.çizgim silik bu işte bi tuhaflık var ama ne😏

Eklentiler

• 20210719_075114.jpg
    20210719_075114.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 81
Günaydın, evet ikinci çizgi yine çıkmış 🤗 3
Gün embriyosu ancak bu kadar çıkar dünkü testinde duruyor mu onuda bi atsana tekrar yan yana çekip

Günaydın arkadaşlar az önce testimi yaptım evde bugün 10.gün dünkü kanama dan sonra endiseliyim ama hala 2.çizgim silik bu işte bi tuhaflık var ama ne😏
Ben de nasılsınız diye merak etmiştim... İyi hadi gözünüz aydın. Ne olmuş olabilir acaba insan merak ediyor. Sıcak duş, evde temizlik mi yaptınız ya da ne bileyim ilaç saatlerinde atladiginiz bir şey oldu mu? Neden olmuş olabilir ki

X