2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Doktor istirahat et ilaçlara devam dedi belki yerleşme kanamasidir dedi test istersen yapma düşük çıkarsa üzülme ama istersen yaptirabilrsin ön bilgimiz olur dedi bilemedim
Bence Dr on bilgimiz olur dediyse yaptır için rahat etsin ama tabi devam etmiyorsa ver ediyorsa kalkma yerinden

Benim de transfer günü hariç 5. Günüm benim de hiç belirtim yok dün test yaptım negatif çıktı bugün zor tutuyorum kendimi yapmamak için yarın sabah yapıcam inşallah
O zaman 4. Gün test yapmış oluyorsun çok erken değil mi test icin

Kıyamam sana sakin olmaya çalış bitanem dualarımız seninle 3embriyo konmuştu değil mi sana
Aynen ve son emriolarimdi başka da şansım yok zaten bunlarida zor toplamıştık yaştan dolayı 42yasindayim son şansımdı Bundan sonrası mucize olur olursa Allaha kaldı artık herşey bitti..

Aynen ve son emriolarimdi başka da şansım yok zaten bunlarida zor toplamıştık yaştan dolayı 42yasindayim son şansımdı Bundan sonrası mucize olur olursa Allaha kaldı artık herşey bitti..
Herşey bitti deme lütfen yerleşme kanaması olabilir,sana 3.tabe transfer edilmişti bitanesi tutunmamis olabilir oyuzden kanama olmuştur,bak benim 2015 deki ilk hamileliğimde öyleydi,2taneydi embriyo tuttu fakat sürekli kanama oldum öğrendikten sonra biri gitti ama öbürü bana sımsıkı tutundu oğlum şimdi 6 yaşında,moralini bozma eğer okuyabilirsen kuranı kerim oku,Meryem suresi oku karnını tut dua ethaberlerini bekliyoruz

Kurban olduğum Allah acısın halime inşallah inşallahkan verdim az önce 2 3 saate çıkar almaya gitcegiz sonucu benden başkası alamazmış eşim bile ne saçma protokol no verdi beceremiyom bi türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…