5.gün embriyo transferi süreç hakkında tecrübelerinizi duymak isterim.

Merhabalar herkese, çok uzun zamandır tüp bebek ile ilgili forumları okuyorum. Sürecimi anlatıp sizler neler yaşadıgınız duymak çok isterim. Transferi günü saymazsak bugün 5.gün

İlk 3 gün regl gibi karın agrılarım oldu, arada bel agrısı. 3 gün kusma bulantı vardı geçti ilaçlar yapabilirmiş.
Hatta doktorum kan degerlerımede bakmak istedi dün yaptırdım, crp çok yukselmiş onun içinde süreç devam ederken yaşabiliyoruz dedı. Tabi dün 4.gün olsada dayanamadım yaptırdım. Beta hcg 0.380 cıktı. Bılıyorum cok erkendı ama gece uyuyamamaya basladım :KK43:

Şuan ayakta bıraz fazla kalım 5 dk o da belımde cok agrı hıssedıyorum, gogus hassasıyetım devam edıyor.

Buarada 1 yıl boyunca rahım kalınlasmadı, sonunda 11 leri gordu. 2 embriyo transferi yapıldı, blast, 4aa kalıte.

Umıtlerım tukensın mı bılmedıgım noktadayım :KK43:
Bende hiç mide bulantısı vb olmamıştı belim çok ağrimisti o bebek tutmuştu gerçi sonra gelişimi durdu ama ben o zaman anlamıştım tuttugunu

2.defa 3.gün çift embriyo koymustuk o hiç tutmadı o zaman göğüslerim büyümedi adet sancım vardı resmen anlamıştım tutmadigini

Daha çok erken test yapmışsınız insan heves ediyor çok doğru ama üzülüyoruz sadece

Dilerim rabbim hepimize tez vakitte hayırlı evlatlar nasip eder amin

CF10E6BD-B9BF-4048-9D81-77EB30D1BF7F.jpeg
arkadaşlar sonucum bu anlayan değerlendirebilir mi 11. Gün

Merhabalar, İkinci tüp bebek denemem 1 kalite 5. Gün empiryo transfer oldu transfer gününü saymazsak bu gün 5 ci günümdeyim
İlk kez tüp bebek denediğimde çok ağrım olmuşdu, ama bu sefer herhangi bir belirti ağrı yok lütfen sizde tecrübelerinizi söylermisiniz?

Merhabalar, İkinci tüp bebek denemem 1 kalite 5. Gün empiryo transfer oldu transfer gününü saymazsak bu gün 5 ci günümdeyim
İlk kez tüp bebek denediğimde çok ağrım olmuşdu, ama bu sefer herhangi bir belirti ağrı yok lütfen sizde tecrübelerinizi söylermisiniz?

X