2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Iki gün sonra asıl test günüm mecbur yaptiricam ilk konuştuğumuzda düşük çıkarsa 2gun sonra tekrar yaptırmak gerekecek dedi
Hayırli olsun canım 🤭🤗🤗 44 gebesin iki gün sonra zaten kendi test günün olduğu için 150 lerden yukarı çıkar değerin 🤲🏻

Hayırli olsun canım 🤭🤗🤗 44 gebesin iki gün sonra zaten kendi test günün olduğu için 150 lerden yukarı çıkar değerin 🤲🏻
Şükür gebe olduguma bile sevinemedim kanamam hala.devam ediyo.😔 şu değerleri biliyomusunuz 44.1 vs değer aralığını bilen varsa yazabilirmi 🙇‍♀️

5 den yukarısı gebe demek daha önce hiç yaptırmamış mıydın şuan için iyi bir değer bence
5 den yukarısı gebe demek daha önce hiç yaptırmamış mıydın şuan için iyi bir değer bence
Yaptırdım ama unutmusum baktım biraz 5-50arası 0-2 haftalık arasıymış benim henüz 9.günüm ama değere göre güzel gibi🙇‍♀️inşallah sonuda güzel olur yarabbi🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

Merhaba bütün kader arkdaslarim😊😊
Ben 2016 yılında tüp bebekle anne oldum bir oğlum var 6 yaşında rabbim ilkönce ona sağlık versin,şimdi ona birde kardeş vermek istiyoruz,dondurulmuş embriyolarimiz var 2tane,bugün itibari ile tedaviye başladık (adetin 3.gunu) üstünden yıllar geçmiş ben bu süreci unutmuşum, istedim ki tüp bebek yoluna yeni girenler veya benim gibi seneler sonra dondurulmuş embriyoyla denemis veya deneyecek olanlar bu süreçte birbirimize yardımcı olalım neler yaptınız yapıyorsunuz transfer gününe kadar konuşalım🤍🤍🤍🥰
Rabbim gönlüne göre versin nerde varsa💕🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

Yaptırdım ama unutmusum baktım biraz 5-50arası 0-2 haftalık arasıymış benim henüz 9.günüm ama değere göre güzel gibi🙇‍♀️inşallah sonuda güzel olur yarabbi🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
İçini ferah tut zaten senin 3. Gün embriyosu erken yaptın testi mecbur kalıp. İki gün sonra asıl degerin çıkacak

X