2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Aminnn insallahRabbim istiyen herkese nasip etsin inşallah

Ayy bide biz hepimiz aynı zamanlarda doğurucaz
Aminnn inşallah gerçi benim heves hep yarım kaliyo2 gebeliğim kalp atışı duyulmadığı için kürtajla sonuçlandı bu son donmislardi ve son sansim yaşta var42 Rabbim bi kez güler yüzüme insallah

Aminnn inşallah gerçi benim heves hep yarım kaliyo2 gebeliğim kalp atışı duyulmadığı için kürtajla sonuçlandı bu son donmislardi ve son sansim yaşta var42 Rabbim bi kez güler yüzüme insallah
Güler canım benim Allah'tan umut kesilmez. Sen olumsuzu düşünme sağlıklı bir şekilde doğacak inşallah bebişlerimiz

Kızlar günaydın dünkü gebelik testimdeki 2.cizgim bugun articagna dünkünden daha silik çıktı zar zor görebiliyorum bu tam bir hayalet çizgi neden gerilemiş olabilir çizgi

Kızlar bu işte bi tuhaflık var dünkü 2.çizgim daha netken bugünkü tam hayalet çizgi olduneden acaba belirginlesmesi gerekirken acaba damlami yetersiz geldi

Eklentiler

• 20210718_080813.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 64
  • 20210718_080552.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 55
  • 20210718_080122.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bu işte bi tuhaflık var dünkü 2.çizgim daha netken bugünkü tam hayalet çizgi olduneden acaba belirginlesmesi gerekirken acaba damlami yetersiz geldi
Günaydın canım damla da yetmemiş olabilir, ilk idrarla yapmadiysan oda olabilir herşey olabilir. Bence kaset test yapmak yerine kan testi ver en azından artış azalış varmı takipte olursun böyle belirsizlik modunu düşürür

Kan tahlili beni

Test markası farklıysa oda farkedebilir canım ama kırmızı kanama gorduysende doktorunla bir görüş ve kan tahlilini erkene al bence moralini bozma dualarım seninle
Saol canım ama şuan doktorun haberini bekliyorum whatsaptan yazdım pazar ariyamiyorum evinde yatıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…