2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bende bi hırka düz ördüm bi efe yelegi ördüm süslemesi icin mavi ip almam lazım alınca süslicem ceplerini fiyongunu yapcam . Bide bi tane ayakkabı seklinde patik yaptım kaynanam normal patik ve bi kac yelek hırka örmüstü annem yelek ördü bide bi zıbın takımı aldım gri yıldızlı 5li uzun kol olarak iki beyaz sıfır kol iki beyaz kısakol zıbın aldım bi havlu bi de müslin bezi büyük kadife sarı kendinden puantiyeli battaniye iki corap gri ve krem aldım suanlık bunlar var😂
Kız maşallah seninkinin her şeyi hazır 😍
Hastane çıkışı kaç tane almayı düşünüyorsun kafam çok karışık bu konuda. Biri 10 tane al diyor biri çok alma çabuk büyüyor diyor bilemiyorum 😐

Aynen canim ben 27 28 den once bisey almayalim diyorum ama aliyor sagolsun babasi biseyler
Benim 28 29 sürpriz yumurtalı haftalar 😔 30. haftada her an doğuma hazır olmak istiyorum. Ikizlerde 30dan sonra birden ağırlaşılıyormuş sonrası istesen de hazırlayamazsın dediler korktum 😐

Bir de sağ kasık tarafımda batma şeklinde ağrı yaşadığımı soyledim bugun muayenede doktorum tamamen normal olduğunu söyledi kafasına takılan arkadaşlar varsa belki bir cevap olur🌸

Çok tesekur ederim bilmiyodum böyle bir program olduğunu üşenmeyip araştırmışsın allah razı olsun 😘
Rica ederim cnm. Boyuna ve eski kılına ayarlı. Herkesin bedeni farklı olduğu için standart doktorlar 9 kg ya kadar ala biliyorsun diyor
Ben iki tane yeni dogan almayi dusunuyorum gerisini 3 6 ay düşünüyorum nasil olur bilmiyorum ama
Hastane çıkışı mi yani. İki tane takım az. Kusan çocuk olursa yetişmiyor. Ama takım ala bilirsin. O zmn yeter. Evet 3 aylık iri bebekse zaten hemen giriyor
Az önce kapı çaldı açtım kargo bisey sipariş etmedim neyse aldım açtım bebek bezi ben şok :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: kocam bebek bezi sipariş vermiş 🤭🤦🏻‍♀️ niye aldın diyorum sen kıyafete kızıyorsun bende bunları halledeyim dedim diyo :KK70:
Ayy çok güldüm. Adam senden azar işitme ek için bez ismarlamis 😂😂😂
Kızlar şimdi doktordan geldik, cinsiyeti erkek çıktı benimde 🥰 çin takvimi o bu derken hepsi yalan oldu valla orda hep kız çıkıyodu 😂
Gözün aydın cnm. Yani cin takvimi tutmadi

kzlrgn05 kzlrgn05 kiz doğru çıkıyor buda erkek cikti

Az önce kapı çaldı açtım kargo bisey sipariş etmedim neyse aldım açtım bebek bezi ben şok :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: kocam bebek bezi sipariş vermiş 🤭🤦🏻‍♀️ niye aldın diyorum sen kıyafete kızıyorsun bende bunları halledeyim dedim diyo :KK70:
Ne heyecanli esleriniz var ya cok güzel 😄 özeniyorum valla benimki de seviniyo olacagina ama böyle sizinkiler gibi heyecan falan yok sinir oluyorum 🤦🏻‍♀️

Rica ederim cnm. Boyuna ve eski kılına ayarlı. Herkesin bedeni farklı olduğu için standart doktorlar 9 kg ya kadar ala biliyorsun diyor

Hastane çıkışı mi yani. İki tane takım az. Kusan çocuk olursa yetişmiyor. Ama takım ala bilirsin. O zmn yeter. Evet 3 aylık iri bebekse zaten hemen giriyor

Yaa bak ben diyorum gidince göreceksin bu sefer paşayı :)

Kızlar bugün giremiyorum misafirlerim var bu arada e bebekte çok güzel indirimler var kıyafetlerde indirimi olanin üzerinden bile kasa da ayr i indirim oluyor mutlaka degerlendirin, yarın da Lansinoh da indirim var göğüs pompalari ve göğüs ucu kremini kaçırmayın:)

Mükemmel değil mi ya heves etmiş eşiniz ellemeyin alsin :))

Geçen gün onu ben de yaşadım 😂 Ben bebek bezi aldım dedi. Nasıl yani nerden aldın ne aldın dedim kampanya vardi paket olarak aldım diyo 😂Prima premium care almış tamam ama gitmiş 350 tane almış 1 numaradan :🤦😄Dedim çocuklar çabuk büyüyor kilolu doğarsa ne olacak ya da doğduktan sonra hızlı kilo alırsa napıcaz 350 tane 1 numarayı diyorum olsun benim oğluma feda olsun diyor 😄 Hadi ben tutamıyorum kendimi sürekli bişeyler alıyorum ama o benden de beter onu mağazaya götürsem hiç tutamıcaz 😄

Kıyafet konusunda sürekli uyarı alıyor benden oyuzden korkuyor eve alıp gelmeye 🤣🤭 beni sinirlendirmeden böyle ilerliyor 😁
Ne heyecanli esleriniz var ya cok güzel 😄 özeniyorum valla benimki de seviniyo olacagina ama böyle sizinkiler gibi heyecan falan yok sinir oluyorum 🤦🏻‍♀️
Benim eşim alışverişe normalde benden daha meraklıdır benim bile dolabimi açar bu bu eksik kıyafetin bi sonraki hafta gidip alalım der huyu öyle 🤷🏻‍♀️
Mükemmel değil mi ya heves etmiş eşiniz ellemeyin alsin :))
Alsinda çok erken değil mi ya 🤭
Geçen gün onu ben de yaşadım 😂 Ben bebek bezi aldım dedi. Nasıl yani nerden aldın ne aldın dedim kampanya vardi paket olarak aldım diyo 😂Prima premium care almış tamam ama gitmiş 350 tane almış 1 numaradan :🤦😄Dedim çocuklar çabuk büyüyor kilolu doğarsa ne olacak ya da doğduktan sonra hızlı kilo alırsa napıcaz 350 tane 1 numarayı diyorum olsun benim oğluma feda olsun diyor 😄 Hadi ben tutamıyorum kendimi sürekli bişeyler alıyorum ama o benden de beter onu mağazaya götürsem hiç tutamıcaz 😄
Heh benzeri varmış tek değilmiş 🤣🙈 çocuktan çocuklar ya 🤭🤣

Kızlar herkes paylaşmış bebişine aldıklarını ben de paylaşayım dayanamadım ☺️ 3 ay dolduktan sonra her çıktığımda hevesim geçsin diye bir iki parça şey aldım şu an 4 ay bitti baya bir şey almışız ama hep kıyafet tarzında. Cinsiyet kesin diye güvenip isimli şeyler de aldık ama inşallah pişman olmayız 😄 Kıyafetlerin çoğu e bebekten. İki tane trendyol var onları görürsünüz zaten fotoğraftan. İsim yazılı olanı da instagramdan bir sayfadan sipariş vermiştim bugün geldi 😍 Ayıcık olanı geçen gün e bebekte gördüm dayanamadım ayağına dokunduğunda elleriyle gözlerini kapatıp açıyor ve Ce eee diye şarkı söylüyor çok tatlı :) ayakkabısını biz almadık daha çok erken zaten ama geçen gün benim doğum günümdü bana hediye alırken dayanamamış halası oğluma da ayakkabı almış ama 1 yaşından önce giyemez heralde :)

Eklentiler

• 1612875885000.jpg
    1612875885000.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 89
  • 1612875885014.jpg
    1612875885014.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 68
  • 1612875900036.jpg
    1612875900036.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 72
  • 1612875900039.jpg
    1612875900039.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 70
  • 1612875900043.jpg
    1612875900043.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 75
  • 1612875900046.jpg
    1612875900046.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 74
  • 1612876219713.jpg
    1612876219713.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 69
  • 1612876219715.jpg
    1612876219715.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 66
  • 1612876219717.jpg
    1612876219717.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 66
  • 1612875885011.jpg
    1612875885011.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 69
  • 1612875885006.jpg
    1612875885006.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 74
  • 1612876219710.jpg
    1612876219710.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 78
Kıyafet konusunda sürekli uyarı alıyor benden oyuzden korkuyor eve alıp gelmeye 🤣🤭 beni sinirlendirmeden böyle ilerliyor 😁

Benim eşim alışverişe normalde benden daha meraklıdır benim bile dolabimi açar bu bu eksik kıyafetin bi sonraki hafta gidip alalım der huyu öyle 🤷🏻‍♀️

Alsinda çok erken değil mi ya 🤭

Heh benzeri varmış tek değilmiş 🤣🙈 çocuktan çocuklar ya 🤭🤣
Esin çok akili cnm. Seni kizdirmadan yapior yapacağını 😂🙈
Kızlar herkes paylaşmış bebişine aldıklarını ben de paylaşayım dayanamadım ☺️ 3 ay dolduktan sonra her çıktığımda hevesim geçsin diye bir iki parça şey aldım şu an 4 ay bitti baya bir şey almışız ama hep kıyafet tarzında. Cinsiyet kesin diye güvenip isimli şeyler de aldık ama inşallah pişman olmayız 😄 Kıyafetlerin çoğu e bebekten. İki tane trendyol var onları görürsünüz zaten fotoğraftan. İsim yazılı olanı da instagramdan bir sayfadan sipariş vermiştim bugün geldi 😍 Ayıcık olanı geçen gün e bebekte gördüm dayanamadım ayağına dokunduğunda elleriyle gözlerini kapatıp açıyor ve Ce eee diye şarkı söylüyor çok tatlı :) ayakkabısını biz almadık daha çok erken zaten ama geçen gün benim doğum günümdü bana hediye alırken dayanamamış halası oğluma da ayakkabı almış ama 1 yaşından önce giyemez heralde :)
Maşallah cnm. Baya almışın. Çok güzeller. İlk trendyoldaki hastane çıkışında ben çok beğenmiştim. Güle güle giyindir cnm.

Yaz ayında olacağından bebislerimiz ceket lazım olur mu?

Maşallah cnm. Baya almışın. Çok güzeller. İlk trendyoldaki hastane çıkışında ben çok beğenmiştim. Güle güle giyindir cnm.

Yaz ayında olacağından bebislerimiz ceket lazım olur mu?
Onu görünce çok beğendim yumuşacık bir de dayanamadım ama 6-9 ay olanını aldım canım ekim kasım gibi hava soğuyunca giyer diye düşündüm büyük aldım yani :)

Allah kullanmayı nasip etsin çok güzeller 🤗

Güle güle hayırla sağlıkla giysin paşa :)

X