2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben bir sey almadım daha ama sürekli örüyorum yelek patik battaniye ne olursa 🤣
Maşallah elinden geliyor dfmrk ki..
Biz bir tanecik elbise aldik oda abiye babasi ilk elbisesi bu olsun dedi 😅
Ahhh babası ahhh... Oyuncak bebekte almıştı doğru hatirliyorsam
Ciktimm doktordan cok sukur hersey iyi 4 lu test verdim 200 gr mis suan 17+6 olarak gorunuyor bir hafta indeyiz sirti donukdu gostermedi cinsiyetini 12 haftada doktorumuz kiz demisti 😂😂 coo sukurr
Gözün aydın cnm. Yinemi göstertmedi bebis tam olarak... Inatcilar ya.
Bakalım biz sanırım doğumda öğreniriz insallah

Aynen canim ben 27 28 den once bisey almayalim diyorum ama aliyor sagolsun babasi biseyler

Ben hep fakulteye gidiyorum hemde ozele onceden kendi doktorum 12 haftada yuzde 75 kiz dedi bu gostermedi dedi

Aynen canim ben 27 28 den once bisey almayalim diyorum ama aliyor sagolsun babasi biseyler
Evet daha çok erken cnm. Biliyorum insan hevesleniyor. Çok oluncaya hersey giyindiremiyorsun ve üzülüyorsun.
Ben hep fakulteye gidiyorum hemde ozele onceden kendi doktorum 12 haftada yuzde 75 kiz dedi bu gostermedi dedi
Sağlıklı olsunlar cnm, yeter. Biraz geç öğreneceğiz. Napalim

Sakaryada olan arkadaşlar perinatoloji için randevular açılmış eğitim ve araştırma hastanesinde mesaj geldi az once bi bakın isterseniz hemen yarina randevu buldum ama gidip gitmeme konusunda kararsızım ben

Kızlar Dr 16hafta dolmadan söylemiyor çatlıcam meraktan bi bakın ya benim bıdıpa cinsiyet nedir sizce

Eklentiler

• IMG_20210208_115119.jpg
    IMG_20210208_115119.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 57
Evet daha çok erken cnm. Biliyorum insan hevesleniyor. Çok oluncaya hersey giyindiremiyorsun ve üzülüyorsun.

Sağlıklı olsunlar cnm, yeter. Biraz geç öğreneceğiz. Napalim
Ben iki tane yeni dogan almayi dusunuyorum gerisini 3 6 ay düşünüyorum nasil olur bilmiyorum ama

Ben bir sey almadım daha ama sürekli örüyorum yelek patik battaniye ne olursa 🤣
Bende bi hırka düz ördüm bi efe yelegi ördüm süslemesi icin mavi ip almam lazım alınca süslicem ceplerini fiyongunu yapcam . Bide bi tane ayakkabı seklinde patik yaptım kaynanam normal patik ve bi kac yelek hırka örmüstü annem yelek ördü bide bi zıbın takımı aldım gri yıldızlı 5li uzun kol olarak iki beyaz sıfır kol iki beyaz kısakol zıbın aldım bi havlu bi de müslin bezi büyük kadife sarı kendinden puantiyeli battaniye iki corap gri ve krem aldım suanlık bunlar var😂

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah, pek takip edemedim forumu , kaçıncı haftadasınız ? Daha önce dr tahminde bulunmuşmuydu
Teşekkür ederim hepimiz sağlıkla alalım inşallah kucağımıza.
17+4 olduk çok şükür. 13. Haftada pozisyon pek uygun değildi ama doktor çok kısa bir an erkek gibi gördüm dedi 16. Hafta yine pozisyonu uygun olmadı bir türlü gostermedi.bu farklı doktordu erkeğe benzettim dedi yine. tam bacak arası görmem lazım kesin demem için dedi çok şükür bu hafta gösterdi cinsiyeti. Siz ogrenebildinizmi kaçıncı haftadasniz

Az önce kapı çaldı açtım kargo bisey sipariş etmedim neyse aldım açtım bebek bezi ben şok :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: kocam bebek bezi sipariş vermiş 🤭🤦🏻‍♀️ niye aldın diyorum sen kıyafete kızıyorsun bende bunları halledeyim dedim diyo :KK70:
canım kaç no almış nette okumuştum bi boy için bebek tombik geldi olmadı fln yazmışlardı 😂😂

‘Doğum sonrasında göğüslerde sarkma olup olmaması en azından kısmen de olsa anne adayına bağlıdır. Çünkü her ne kadar genetik özellikler rol oynasa da, doğum sonrası göğüslerin sarkması hamilelikten değil, hamilelik boyunca göğüslere yeterli destek sağlanamamasından kaynaklanır. Bu nedenle her anne adayının mutlaka iyi destekli bir sütyen kullanması şarttır. Hatta gerekiyorsa gece yatarken sütyen çıkarılmamalıdır.’ Gidip sütyen alıcam gecenin yarısı ben hiç takmadan hallederim sanmıştım :KK12:
Birde emzirirken göğüsu sütyenin altında değil üstünden çıkarıp vermek lazım bebeğe. Ben öyle duymuştum ve uyguladım önceki doğumda olmadı sarkma

X