2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İyi akşamlar kızlar inşallah herkes iyidir🙏 Normalde kontrolüm cuma günüydü ama dayanamadım dörtlü testin sonucu için gittim erkenden. Sonucumuz iyi çıkmış. Bebiş 17+3 olacağına 18+4 çıktı. Baya da büyümüş sıpa 220 Gr olmuş. Bacak arasını tam açtı bu sefer net gördüm ve boştu 😍 Artık kızımıza isim bakmaya başlayabiliriz. Ellerini parmaklarını topugunu kafasını burnunu heryerini detaylı şekilde gösterdi doktorum sağolsun. Özelde 500 ₺ verdiğim doktorlardan daha ilgili hele birde sakinse polikliniği sohbet bile ediyor doğumum için not aldı takvimine. 36dan sonra tetikte olalım dedi. Onun dışında suyu konumu için de iyi dedi. Bir dahaki kontrole TSH falan bakılacak. Ayrıntılı ultrason gibi bakıyormuş doktorum eğer bir sıkıntı görürsem özeldeki arkadaşıma yönlendirim dedi. 20-22 haftalarda yapılıyormuş bakalım.Şimdilik bizde haberler böyle. Bebeğimi gördüm baya bir rahatladım çok şükür rabbim herkese iyi haberler aldırsın inşallah 🤲
Maşallah prenses nasi büyümüş:) Çok şanslısın canım devlette böyle bir doktor bulduğun icin çok sevindim güzel haberlerine :)

Sağolasın canım inşallah aynen hemen hemen aynıymısiz benim her kontrolde iki- üç gün ileri atardı bunda bir hafta attı anlamadım. Yarın bence bebişin gösterirse tam net görünür benim açıktı bu sefer baya🙂 sağlıklı olsunlar da yeter ki 🙏 güzel haberler al inşallah sen de canım 🤲
Sağol canım amin inşallah. aynen önemli olan sağlıkları yerinde olsun başka ne isterizki 🤲🏻😊

Ben dediğimden beri bak bu 3. Erkek bebek :) gözünüz aydın canımm
Çok teşekkür ederim canım.
Bakalım kapanışta hangisi ilerde olacak çok az kişi kaldı galiba ogrenemeyen detaylı gününude aldık Mart 9. 16 haftaydim Dr ilerde gözüküyor dedi 17 hafta oldum. son adeti geri çekti bir hafta doğumu bile geriye çekiyormuş ilerde gitmesi öyle dedi

Sağol teyzesi senin prensesin de çok büyümüştür eminim🙏😍 Doktor çok önemli kesinlikle Allah hepimizin karşısına iyi doktorlar çıkarsın 🙏
Artık alışverişler başlasinn:)
Çok teşekkür ederim canım.
Bakalım kapanışta hangisi ilerde olacak çok az kişi kaldı galiba ogrenemeyen detaylı gününude aldık Mart 9. 16 haftaydim Dr ilerde gözüküyor dedi 17 hafta oldum. son adeti geri çekti bir hafta doğumu bile geriye çekiyormuş ilerde gitmesi öyle dedi
Ben de bu cuma 18+6 da devlete gidiyorum bir bakıp martin ilk haftasına detaylı randevusu oluşturulacak bunun icin normal kadın doğuma gitmem gerek önce:) Insallah iyidir bebişim tekmelerini hissettim ben de bugün ilk kez:)

Yarın fetal DNA için kan vereceğim.Bir hafta öncesine kadar hissettim mi diye düşünürken bu aralar tek derdim sağlıklı olduğunu bilmek..Lütfen dua edin.İçinizden iyi dilekle geçirin nolur çok ihitiyacım var..
Merhaba,kaç haftalık bebeğiniz sorun neydi?verdiniz mi kan?

Çook teşekkür ederim. Bende dün çok zorladım 3 hap heba oldu. Möllers de a vitamini var dediğin gibi bende araştırdım ama kararsızım. Bir yanımda diren bebiş için alış bu hapa diyor.
Bir çözüm bulacağım inşallah 🤲
Ben de orzax ocean kullanıyorum. İlaç içmekte çok zorlanıyorum. O yüzden bu markayı çok araştırdım. 500mg olanları var. İki kutu aldım ondan çok rahat içiyorum. Google orzax ocean OMEGA 3 500mg yazdığımda alışveriş sitelerinde çıkıyor. Mollers çok iyi evet ama çok pahalı diye alternatif aramıştım. OMEGA 3lerde IFOS sertifikası olmalı. IFOS sertifikası yoksa ya da sahte basımlar varsa dikkat etmek lazım. IFOS onaylı OMEGA 3 Ler liste halinde yazıyor. hatta Google a sorduğunuzda IFOS sertifikalı markaları tek tek görebilir istediğiniz markayı alabilirsiniz.

Ay çok konuştum 😂 yediğim içtiğim kullandığım seylerin içeriğine dikkat eder, araştırırım. Siz de faydalanın istedim 😂

Yarın fetal DNA için kan vereceğim.Bir hafta öncesine kadar hissettim mi diye düşünürken bu aralar tek derdim sağlıklı olduğunu bilmek..Lütfen dua edin.İçinizden iyi dilekle geçirin nolur çok ihitiyacım var..
Merhaba,kaç haftalık bebeğiniz sorun neydi?verdiniz mi ka

kontrolün ne zaman kuzum? bu ara çok sık giremiyorum doktora gittin de bebek mi cinsiyetini göstermedi yoksa henüz gidemedin mı 😇
Benim biraz karışık oldu bi doktor erkek dedi biri kız öteki ikisinede benziyor 16 da söylerim dedi 🤣 22 Şubat'ta çağırdı 17. Hafta oluyor öğrenirim inşallah 🙏🤩 senin ne zaman?

Bu hafta foktora gidcem inseALLaH 1.5 aydir gidemedim tasinmadir yerlesmedir derken bu arada ne zaman hareket hissedilir sizce 15- 16 hafta erken mii

X