2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sıcak memleketlerde olanlar napiyorsunuz yaa ben Kayseri de yanıyorum resmen ay neden kimse uyarmadı yazın doğurma diye beni
Hatay = cehennem
Geceleri uykular haram... Hergün duş..
Sıcağı cok severm ama gebelikte çekilmiyor

Aynen canım ❤ çok şükür rabbime
Sizlerde sağlıkla alın kucagınıza inşallah
Aminnnnn cok saol cnm

Selamün aleyküm kızlar iki gündür uzak kaldım kayınvalidemgil geldi inşallah herkes iyidir
İyiyiz cnm sen nasılsınn

Zaten sana kalsa tobe yıkanmaz o kıyafetler annende senden umudu kesmis
Bir baktm kızıor
Yarın yıkayacakmış ayırıyor
Yarın ütülenecek ve hazır olacak diyor
İsyan etti kadın

Bende iyiyim canım sen bence elini çabuk tut grupta temmuz annesi kalmayacak daha bir hafta var Haziran bitmedi doğurmayan az kaldı hepimizin eli kulağında

Birinin sana bu mobingi uygulaması gerekiyordu gene iyi durmuş kadıncağız

Bizim doktorda kızlar genelde baba tarafına benziyor zaten dedi. Ben bu sefer umutluydum ama yine olmadı sen bir de doğunca gör o havayı, herkese anlatıyorlar aynı ben diye
Yandım desene aksam görümcelerimi arar artik bakın bana benziyor diye
Ay Allah yardımcın olsun valla ben orda asla yaşayamam ben kış insanıyım
Maşallah sübhanallah yanaklara bak prensesin nasıl geçti canım ben yarın gideceğim kaç gr olmuş kuzu
Sağol teyzesi Boy kilo demedi kuzum haftalık ölçümde yanılma oluyor diye bir sonraki hafta söylerim dedi :) Onun dışında idrar kan verdim her şey yolunda şükür:)

Kızlar dün yine hastanedeydik ve en son nst sonucum bu şekilde… Sancı kaç olunca geçekleşiyor doğum bilen var mı acaba?

Eklentiler

• B7A2980C-4E21-4D19-B9F4-CABC9278A241.jpeg
    152,3 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar dün kocam inadı bırakıp doktorumun olduğu hastaneye doğum ücretini sormuş. Memur olduğumuz için yüzde 25 indirim var bize. Indirimli hali 2500 tl. Odalar hep tek kişilikmiş refakatçi sadece 1 kişi alıyorlar.
Bana çok ucuz geldi ya bunlar sezaryen masasında böbregimi falan çalmasınlar benim

Kızlar dün yine hastanedeydik ve en son nst sonucum bu şekilde… Sancı kaç olunca geçekleşiyor doğum bilen var mı acaba?
Sanırım düzenli bir şekilde 100 ve üzeri olunca kuzum
Kiz ikiz doğuma da 2500 se daha ne istiyorsun ama bence de sen bi organ taraması yaptır doğum sonunda

Annem gözünü kararttı kızlar
Eşyaları çıkarıyor yıkarmı bilmem
Bende anneme sordum yok daha erken dedi yıkamak için beklemeye devam

Sıcak memleketlerde olanlar napiyorsunuz yaa ben Kayseri de yanıyorum resmen ay neden kimse uyarmadı yazın doğurma diye beni
Kışında terliyor insan..... Çok değişik yaa..
Ama tabi ödem topluyor beden o başka

Korktum ha bana hiç normal gelmedi
Ben de sezaryen normal fark etmiyor 3 bine doğuracağım insallah sağ salim cikariz hastaneden
Bende anneme sordum yok daha erken dedi yıkamak için beklemeye devam

Kışında terliyor insan..... Çok değişik yaa..
Ama tabi ödem topluyor beden o başka
Ayaklarım kütük gibi oldu resmen ödemden

Aynen öyle oluyormuş canım yanlış ölçüm oluyormuş çok şükür herşey yolunda önemli olan bu

Hiç birşey olmayacak bebeğinin sesiyle hayat yeniden başlayacak
Allah yardımcınız olsun canım sağlıkla sıhhatle kavuşun inşallah yavrunuza
Ozlem9144 K Kuzusunun annesi kizlar insallah siz de sagsalim almissinizdir yavrulanizi kucaklariniza yazin bize de müsait oldugunuzda
K Kuzusunun annesi canım ne durumdasın merak ediyorum.bebeğin nasıl,sen nasılsın?
Kızlar cevaplayamadığım alıntı yapamadığım olduysa kusura bakmayın oğlum sabah 10.15 de doğdu 3300 gram 52 cm çok şükür ikimizde gayet iyiyiz benim biraz ağrılarım var ama çok normal çok şükür sağlıkla aldım ya oğlumu kucağıma ağrılar vız gelir emzirmeye çalışıyorum şimdiye kadar hiç mama vermedik bakalım ebeler sürekli gelip kontrol ediyorlar şimdilik bir sıkıntımız yok hepimize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için hepimiz için bol bol dua ettim sizler de hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli alırsınız inşallah evlatlarınızı kucağınıza

Çok zıpır bir şey olacak ama yaa annesini nasıl da parmağında oynatıyor insallahh sağlıkla gelsin
Ah sorma aynen öyle
Canım iki kez 70 civarı sancı çıkmış düzenli değil çok. 100 un üzerinde düzenli sancı olunca doğum gerçekleşiyor diye biliyorum.
Evet bana da fazla ucuz geldi ikiz gebelik olduğunu da söylemiş mi eşin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…