2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kisa ve oz anltyim gzum spinal anestezi ypildi cok gzeldi gercekten bebegini ilk sen goruyon sesini ilk sen duyuyon cok gzel bi duygu dokunmalarini hssedyn ama agri aci hssetmyorsn kesinlikle depend kesinlike cok önemli doğumdan sonra birkac kiloluk su torbasi gibi birsey koydular tabi ara ara agrilarim oluyo ama gerçekten hızlı toparlaniyrsn herşey smdilik gzel dhda gzel olcak dha esimin yrdimiyla kalkiyrum oda çok normal 24saat bile olmadi korkulacak bir şey yok
Hadi çok sukur sağlıcakla kucağına almışın Kilosuda çok iyi artık bundan sonra enzirmeydi altıydi gazıydı basladi rabbim herkese nasip etsin hayirli dogumlar🤲🤲

Kizlar annelik gercekten cok guzel anlatolmaz yasanir tarzindaymis oglumu kucagima aldgmda daha cok anladm bunu suan oglum yanimda yatyo daha hastanedeyiz yarin cikicaz ins 3565gr dogdu oglusum herseyi simdiye kadar cok ii şükürler olsun bnde cok iim tabi gittikce daha ii olcaz 🥰😍
İnşallah darısı bana ve bekleyen arkadaşlara 🤲🏻♥️

Kuzum
Ben netten bu yazıyı buldum canim. biz bunu yapmıştık kardesimde..
Doğuma gidecek olan kadın, sancıları başladığı anda ilk olarak Fatma ana otunu bir kavanoz suyun içine koysun ve üzerine Felak, Nas, Elemneşrah, Fatiha ve Ayetel kürsi, surelerini okusun. Bunu kendisi yaparsa iyi olur fakat yapması mümkün değil ise, başka biri de yapabilir.
Kuzum meryem süresi filan diye okudum ondan son anda okuyamam diye su ile.dolu kavanoza koyuyup şancı başlayınca içine atarım diye düşündüm bunlar okunur zorlamaz sanirim

Kuzum

Kuzum meryem süresi filan diye okudum ondan son anda okuyamam diye su ile.dolu kavanoza koyuyup şancı başlayınca içine atarım diye düşündüm bunlar okunur zorlamaz sanirim
Aynen canim öyle de yapan varmış. Ama bence o kavanoza koyma bitkiyi. Acilabilecegi geniş bi kaba koy olur mu? Ben olsam gene de tam evden çıkmadan önce o kısa duaları bi kere daha okurdum. Sen de vaktin olursa oyle yap canim

Merhaba teyzelerim :KK25:bende 2900kg ve 50 cm olmuşum 🥰

Eklentiler

• IMG_20210623_155847.jpg
    IMG_20210623_155847.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar uzun zamandır yazmıyordum yazıları sizleri uzaktan takip ediyorum dua ediyorum ihtiyacı olanlara 🙏
Size Ssvd hakkında bilginiz var mı diye soracaktım dün farklı Bi Dr a gittim bana önerdi daha önce düşünmemiştim düşünen var mı aranızda

Sen bir de doğunca gör, hemen buyuyuveriyorlar🥺

Teşekkür ederiz teyzesi 🥰 ilk görüntüsünde ablasına o kadar benziyordu ki doktor bile şaşırdı. Heyecandan yakalayamadı o pozu😀 sonra hareket etti bu kadar yakalayabildik🤭
Yaa ablası kime benziyor size mi eşinize mi :)

Aaa tamam o zaman yapıldıysa sorun yok canım inşallah ikimizde sağlıkla alırız kucağımıza şimdilik nst kalp atışı iyi ciğer geliştici 3 güne tamamen etkisini gösteriyor yani üç gün içinde tamamen etki ediyormuş
Cuma yapsa pazartesiye kadar dursunlar yeter sonra doğacaklarsa doğsunlar 🤣 hareketleri nasıl canım?

Kızlar şekerim çıktı diye az bir yürüyüşe cikayim dedim eve zor döndüm belimden tuttu sancılandım.sanirim bu yürüyüş te tetikliyor doğumu aman daha 37 deyim bir hafta daha yatayim ben en iyisi😁 en azından 38 olsun sanki hemen dogurcam gibi geliyor

X