2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sezaryen doğum oldu değil mi canım ya o süreci anlatabilirmisin acaba müsait olunca
Benim genel sezeryandi canım çok rahat uyandım hemen kalktım girerken sonda takıldı hiç hissetmedim bol bol yürüdüm su içtim mama götürün süt az az geliyor beslenince daha güçlü emiyor şuan sütum artti çok ağlarsa mama verin sağım yapın bol bol karbonat surun uçlarına ılık suya katıp

Son düzenleme:
Bende de aynı durum söz konusu maalesef

Kizlar alinti yapamiyorum sabah kalkinca şarıl şarıl su geldi hastanedeyiz 3 cm açiklık var sancilar duzenli inşallah saglikla gelir dogum basladi yani
Hiç endişelenme,korkma.Sağlıkla gelecek bebiş inşaallah.Rabbim kolaylaştırsın doğumunuKavuşmaya az kaldı inşaallah

Evet seninle aynıyız benim bebeğim 1900 kilosu evdeyim canım aslında çokta tüketiyorum neden böyle oldu anlamadım inşallah herşey güzel olur
Havuc suyu ,3 litreden fazla su icip sola yatıp dinlendgmde ertesi hafta suyum duzenlnmsti. Bir de bnm de 1 hfta geriden kilosu..bu senin yapinla ilgili dedi dr..hemsireye sordgmda da cok bsy etki etmz ama karpuz yiyeblrsn dedi kilo icin..insallah saglikla ilerler..
Kizlar gunydn biz doğduk dun cok şükür rabbime bi problemimiz yok hastanedeyz hala
Gozunuz aydin..saglikla,kolaylikla buyutun insallah.. Hayirli olsun :)
Suyum geldi duanıza ihtiyacım var lütfen dua edin
Allah yardmcnz olsun insallah..Guzel haberlerinizi bekliyoruz. Kolaylikla,saglikla kucagnza alirsnz umarim ..

Kizlar gunydn biz doğduk dun cok şükür rabbime bi problemimiz yok hastanedeyz hala
Cok şükür.
Suyum geldi duanıza ihtiyacım var lütfen dua edin
Emin misin suyun mu geldi. Yoksa benim gibi idrar mi. Allah yardımcınız olsun

Gunaydın canım birşey sorcam sana Mutterpass ta fonduabstand rB-2 yazmış dun doktor bana. İnternetten baktım 40 haftalığa karşılık geliyor sende ne yazıyor ıkı hafta once RB-4 tü
Şuan doktor dayım çıkınca bakarım cnm

Kizlar alinti yapamiyorum sabah kalkinca şarıl şarıl su geldi hastanedeyiz 3 cm açiklık var sancilar duzenli inşallah saglikla gelir dogum basladi yani
Canım Rabbim kolay doğumlar nasip etsin inşallah,sağlıkla al kucağına bebeğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…