2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İn
Havuc suyu ,3 litreden fazla su icip sola yatıp dinlendgmde ertesi hafta suyum duzenlnmsti. Bir de bnm de 1 hfta geriden kilosu..bu senin yapinla ilgili dedi dr..hemsireye sordgmda da cok bsy etki etmz ama karpuz yiyeblrsn dedi kilo icin..insallah saglikla ilerler..

Gozunuz aydin..saglikla,kolaylikla buyutun insallah.. Hayirli olsun :)

Allah yardmcnz olsun insallah..Guzel haberlerinizi bekliyoruz. Kolaylikla,saglikla kucagnza alirsnz umarim ..
ı
Havuc suyu ,3 litreden fazla su icip sola yatıp dinlendgmde ertesi hafta suyum duzenlnmsti. Bir de bnm de 1 hfta geriden kilosu..bu senin yapinla ilgili dedi dr..hemsireye sordgmda da cok bsy etki etmz ama karpuz yiyeblrsn dedi kilo icin..insallah saglikla ilerler..

Gozunuz aydin..saglikla,kolaylikla buyutun insallah.. Hayirli olsun :)

Allah yardmcnz olsun insallah..Guzel haberlerinizi bekliyoruz. Kolaylikla,saglikla kucagnza alirsnz umarim ..
İnşallah canım iki doz ciğer geliştirici vurulucak bu günde doktorum büyük ihtimalle önümüzdeki hafta sezaryen doğum ile bebeği alıcak 2 de doktorumla detaylı konuşucaz

Selam güzel annişler unuttuklarim olur diye tek tek tebrik edemedim. doğum yapanların gözü aydın olsun yapmakta olanlarda sağlıkla kucağınıza alın insallah dualarimiz sizinle haberleri aldikca sira bize geliyor heyecanlanıyorum çok Rabbim sagsaglim kavuştursun evlatlarimiza🌸🤲

Çok
Benim genel sezeryandi canım çok rahat uyandım hemen kalktım girerken sonda takıldı hiç hissetmedim bol bol yürüdüm su içtim mama götürün süt az az geliyor beslenince daha güçlü emiyor şuan sütum artti çok ağlarsa mama verin sağım yapın bol bol karbonat surun uçlarına ılık suya katıp
teşekkür ederim Allah razı olsun canım benimde büyük ihtimalle sezaryen görünüyor iki doz ciğer geliştirici tekrar vurulucak biraz korkuyorum hem bebeğim için hemde o anki durumum için

LilaGuller LilaGuller Sağlıkla kucağına al inşallah canım 🥰

Bal0ncuk Bal0ncuk Canım hatirliyor musun Lebung daha dün işteki bitiremediği dosyalardan bahsediyordu bugün bir anda doğuma girdi hala çantani hazırlamamaya kararlı misin 😂😂
Kız ne dionnnnnnnnnnnnnn
Dünden beri cok takip edemedim topiğiiii
Vallahiiii şimdi gördüm anaaaaaaaaaaa
LilaGuller LilaGuller bacm çantan hazırmıydı :KK70:
Dur soralm kız belki hazır değilkende doğuruluor :KK70:

@gmz41 kız benim çantamda daha hazır değil. Bal0ncuk Bal0ncuk ile doğum yapmagi düşünmüyoruz. 😂
İçimizde saklayacaz :KK70: :KK70:
Yarn hemde doğuma giriyormuşum
Alay konusu olurm :KK70: :KK70:

Senin üçüncü çocuğun tecrüben var hastanede de bir şey istemiyorlarmis sen rahatsin Bal0ncuk Bal0ncuk un yaptığı büyük cesaret 😂😂
70lik kafası :KK70: :KK70:
Bide dün suyum geldi sandım ben gayet sabırla etrafa soruorm sumudur
Doktoru aramak en son aklıma gelior :KK70:
Annem benden panik :KK70:

Hyt-123 Hyt-123 cnmm güzel haberlerle.. Lütfen panik yapma, haftan gayet iyi.. Ciğer geliştiride oldun mis ♥️

LilaGuller LilaGuller sana iş yükleyenler utansn
Alın işiniz sizin olsun ben evladıma gidiyorm deseydin bacım :KK70:
Şaka bir yana Allah hayırlısını versin inşallah
Sağlıkla kucağına al

Kizlar gunydn biz doğduk dun cok şükür rabbime bi problemimiz yok hastanedeyz hala
Gözün aydin canim ne güzel kavustun sonunda oglusuna 😍❤️
Suyum geldi duanıza ihtiyacım var lütfen dua edin
Ay cok sasirdim daha gecen ben dogurmicam galiba diyordun 😃 insallah bir avazda kucagina alirsin bebisini canim. Rabbim yardimcin olsun 🌸
Selam teyzoşlar yerim çok rahat benim gelmeye niyetim yok 🤗
Masallah ya nasil tatli poz vermis 😍 böyle bebisleri gördükce dogurasim geliyor 😂

@gmz41 kız benim çantamda daha hazır değil. Bal0ncuk Bal0ncuk ile doğum yapmagi düşünmüyoruz. 😂
Hazırlamayın çanta manta 🤣 ciddiyim ben 28.hafta hazırladım ikizler erken geliyor belli olmaz diye. 28den beri her hafta geliyoz hazır mısınız deyip vazgeçiyorlar 🤣 şimdiye kadar hastaneye hiç çantaları götürmedim doğurmam nasılsa diye. Cuma gotürcem bakalım doğuracak miyim 🤣
İn

ı

İnşallah canım iki doz ciğer geliştirici vurulucak bu günde doktorum büyük ihtimalle önümüzdeki hafta sezaryen doğum ile bebeği alıcak 2 de doktorumla detaylı konuşucaz
Canım ben dün çok stres yaptım moralim çok bozuldu. Seni çok çok iyi anlıyorum aslında insan doğumdan değil de bebeklerin sağlığından endişe ediyor. Bütün gece suyu biterse de anlamazsam diye korktum doğru dürüst uyuyamadım bile. Sabah kendime geldim stres yüzünden daha çok tehlikedeler. Doktorlarımız da zaten riske atmazdı güvenmek zorundayız. Belki içerde şu durumda hayatları risk altında ama doğum olursa kuvozde yaşama şansları daha yüksek. Inşallah ikimiz de atlatacağız sağ salim kucaklarimiza alacağız. Kendimle birlikte sana da hep dua ediyorum

Kız ne dionnnnnnnnnnnnnn

Kuzum cantam hazirdi ama icine atistirmalik yiyecek koycaktim mesela onlar yok simdi esimi yolladim gidip alcak 😄 açikligim da 5 cm olmus kizlar insallah saat 4-5 gibi gelmisi olur kizim insallah saglikla gelir kuvoze girmez cok korkuyorum😔😔😔

Kuzum cantam hazirdi ama icine atistirmalik yiyecek koycaktim mesela onlar yok simdi esimi yolladim gidip alcak 😄 açikligim da 5 cm olmus kizlar insallah saat 4-5 gibi gelmisi olur kizim insallah saglikla gelir kuvoze girmez cok korkuyorum😔😔😔
Biz bil göndeririz kız canın saolsn.
İstediğin atıştırmalık olsun ya :KK70: :KK70:
Girmiyecek annesi.. Sağlıkla geldi
Vakti buymuş
Kokusunu içine çekk doyana kadar inşallah ♥️

AyYyyY az kaldi bi 5 cm daha 😍 ay ne mutlu sana. Positif düsün. Evladini kucagina alivaksin. Bak herkes sabirsizlikla bekliyor haftalari

Kız ne dionnnnnnnnnnnnnn

Yok kiz saklamayı kız çıkarda, erken gelmesin diye cantamizi hazırlanıyoruz.. Birde öyle bak bu duruma.

Hazırlamayın çanta manta 🤣 ciddiyim ben 28.hafta hazırladım ikizler erken geliyor belli olmaz diye. 28den beri her hafta geliyoz hazır mısınız deyip vazgeçiyorlar 🤣 şimdiye kadar hastaneye hiç çantaları götürmedim doğurmam nasılsa diye. Cuma gotürcem bakalım doğuracak miyim 🤣

Canım ben dün çok stres yaptım moralim çok bozuldu. Seni çok çok iyi anlıyorum aslında insan doğumdan değil de bebeklerin sağlığından endişe ediyor. Bütün gece suyu biterse de anlamazsam diye korktum doğru dürüst uyuyamadım bile. Sabah kendime geldim stres yüzünden daha çok tehlikedeler. Doktorlarımız da zaten riske atmazdı güvenmek zorundayız. Belki içerde şu durumda hayatları risk altında ama doğum olursa kuvozde yaşama şansları daha yüksek. Inşallah ikimiz de atlatacağız sağ salim kucaklarimiza alacağız. Kendimle birlikte sana da hep dua ediyorum
Direniyoruz hazırlamamak için 🤭
Üsanki hazırlıyım a gelecek gibi geliyor.

Saka maka doktordan geldim rahim uzunluğu 4 cm daha.. Ama baş asaga oğlusum.

Yok kiz saklamayı kız çıkarda, erken gelmesin diye cantamizi hazırlanıyoruz.. Birde öyle bak bu duruma.

Evrene pozitif enerji gönderiyoruz:KK70:
Hazıe değil hiç bişey.. Gelme evladım :KK70:

Maşallah senin oğlan da sonuna kadar bekleyecek gibi😍

X