2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bebeğimin suyu azalmış ciğer geliştirici vurulucak bebeğim geriden geliyor 10 gün hiç iyi değilim pisikolojim çok bozuk her an bebeğimi alabilirler ne olursunuz duanıza ihtiyacım var bebeğim iyi olsun
Canım korkma allah büyük insallah hersey gönlünce olur . Kaç haftalık şuan benim mucizem 31 de doğdu her bilgi alamaya gittigim gün kalbim hep agzımda attı çok şükür şimdi yanımda uyuyor rabbim hepimizin evladını bağışlasın inşallah

Yok yok biz bu temmuz bebelerinin hepsinin poposuna vuralım

Bebeğimin suyu azalmış ciğer geliştirici vurulucak bebeğim geriden geliyor 10 gün hiç iyi değilim pisikolojim çok bozuk her an bebeğimi alabilirler ne olursunuz duanıza ihtiyacım var bebeğim iyi olsun
Kuzum biz seninle aynı haftadayz neden üzülüosn haftan iyi
Ciğer geliştiricide vurulacak
Sen evdemisn yada eve çıkacakmısın?
Bak eve çıkacaksan meyve ye bol bol
Bebek kilo alıyor

İNşallah canım yüksek tansiyondan azalmış ama hiç bir şekilde kötü his etmedim kendimi nasıl yüksek çıktı anlamadım
Şuan tansiyonun nasıl!?

Sen kendini iyi hissetdiysen bence bir sorun yok.
Çünkü suyu doğum yaklaştıkçana azalıyor. Ve bazı doktorlar çok abartıyor bu durumu.
İçini ferah tut. Morelini de yüksek

Çok şükür şimdilik doğurmadım canım inşallah hayırlısı olur doğurursam da ne diyelim
Inşallah bekler minnoşlar biraz daha. Allah yardımcınız olsun gülüm
Amin bacım hepimizin insallah
Oh çok şükür canım insallah biraz daha bekler minnoşlar
Daha ne kadar dururlar bilmiyorum artık sanki dışarda ne göreceklerse neyin acelesi bu anlamıyorum
Yok yok biz bu temmuz bebelerinin hepsinin poposuna vuralım
Kız hepsi mi böyle olur ya isleri güçleri doğuyorum bak diye korkutmak

Kızlar birkaç gündür iç çamaşırmda su gibi ıslaklık oluor
Akıntımı sumu anlamıorm
Suyum olsa anlarmıydım?

34+4 dört ama geriden geliyor 10 gün ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksek çıkıyor şuan evde dinlemiyorum yarın tekrar gidicem nst için
İçini ferah tut canım Allah ın izniyle bir sıkıntı olmadan geçer inşallah.sen bebeğe yarayacak şeylere yoğunluk gösterip onları ye kendini toparlar bebiş hemen

Kaçıncı haftadaydin canım sen. İnşallah her şey yolunda gider

Şuan tansiyonun nasıl!?

Sen kendini iyi hissetdiysen bence bir sorun yok.
Çünkü suyu doğum yaklaştıkçana azalıyor. Ve bazı doktorlar çok abartıyor bu durumu.
İçini ferah tut. Morelini de yüksek
İnşallah canım inşallah tansiyonum hala yüksek 14 15 oynuyor başım ağrıyor sadece diyer şekil iyiyim

Kuzum biz seninle aynı haftadayz neden üzülüosn haftan iyi
Ciğer geliştiricide vurulacak
Sen evdemisn yada eve çıkacakmısın?
Bak eve çıkacaksan meyve ye bol bol
Bebek kilo alıyor
Evet seninle aynıyız benim bebeğim 1900 kilosu evdeyim canım aslında çokta tüketiyorum neden böyle oldu anlamadım inşallah herşey güzel olur

Canım günlük değil bazen iki gün sürüyor bazen üç gün sürüyor böyle beş kalem iş var zaten elimde bunlar ancak tamamlanır ben gidene kadar, yeni gelen işleri başkası yapsın dedim , muhtemelen daha da iş vermez ama aramız kötü oldu yani tavır falan yapıyor ters davraniyor şimdi de. Halbuki zaten elimdeki işleri bitirmek için verimli şekilde çalışıyordum böyle yapmasalardı izne ayrılırken de kafam rahat olurdu. Şimdi dönerken de hep kafamda soru işaretleri olacak acaba bana nasil muamele edecekler diye dediğim gibi daha bebekle ilgili bile hiçbir şey sormadılar kaç yıldır ayni yerde çalışıyorum ama sanki insan değil de makineyiz

İnşallah canım 34+4 haftamdayım ama 10 gün geriden geliyor etkiler mi bilmiyorum inşallah herşey güzel olur çok zor bir durum Allahım kimseyi evladıyla sınamasın

Nst baktılar mi nasıl cıktı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…