2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Hepsi aynı bu işverenlerin canım takma boşver bilerek yapiyorlar zaten sinir bozmak için. Hamile oldugumu duyduklarında beni de isten çıkardılar hemde istifa gösterdiler ne işsizlik maaşı ne doğum parası tazminat hiç bişey alamadim şimdi mahkemeye verdim sonuç bekliyorum bunların hepsi aynı sen bebeğini düşün az kaldı sabret ben ne ah ettim onlara inşallah yaptıkları yanina kalmaz

Bebeğimin suyu azalmış ciğer geliştirici vurulucak bebeğim geriden geliyor 10 gün hiç iyi değilim pisikolojim çok bozuk her an bebeğimi alabilirler ne olursunuz duanıza ihtiyacım var bebeğim iyi olsun
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla zamanında gelir 10 gün geri ya da ileri olmasi bende normal diye biliyorum ama inşallah normaldir

Cok uzuldum canim senin durumuna da. Keske boyle ellerini kollarini sallaya sallaya bize bunlari yapamasalar. İnsallah mahkeme lehine sonuclanir da haklarini alirsin. Yine de içi aciyor insanin. Kendi annelerine eslerine kardeslerine bunu yapsalar hoslarina gider mi acaba hic dusunmuyorlar insanliktan cikmislar.

Aaa evet hatırlıyorum canım senin öyle bi durumun olduğunu bayada oldu daha mahkemeden bişey çıkmadımı

1
Bebeğimin suyu azalmış ciğer geliştirici vurulucak bebeğim geriden geliyor 10 gün hiç iyi değilim pisikolojim çok bozuk her an bebeğimi alabilirler ne olursunuz duanıza ihtiyacım var bebeğim iyi olsun
10 gün çok büyük bir fark değil ki. Benim arkadaşımın 4 hafta geriden geliyordu. Kızı simdi 3 yaşında maşallahı var. Üzme sen kendini kuzum bebekte etkilenir. Bana da geçen hafta suyu azalmış dediler.bol su içtim karpuz yedim soluma yattım hep. Bu hafta normal dediler. Rabbime tevekkül et inşirah oku yasin oku. Herşey yoluna girecek Allahın izniyle ❤

Aaa evet hatırlıyorum canım senin öyle bi durumun olduğunu bayada oldu daha mahkemeden bişey çıkmadımı
14 eylülde ilk duruşmam var insallah canım hayirlisi bakalim

Yani hadi seni beni düşünmüyorlar bari günahsız bebe var karnında onu düşünseler her sey para olmuş onlar için bende uzuldum senin adina canim Allah ıslah eylesin ne desek değiştiremeyiz o zihniyetteki ınsanları onlar icin bebegini uzemeye degmez kafani rahat tutmaya bak ben artik takmıyorum.

Dogru diyorsun canim Allah yardımcımız olsun

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım

Kuzum gerçekten 10 gün çok büyük bir fark değil, sen kendine 1 hafta çok iyi bak bebişe kilo aldıracak şeyler ye bol su iç karpuz ye bol bol dinlen bence hicbir sorun olmaz bana da bir hafta suyu az dedi sonraki hafta normaldi bebekler büyüdüğü icin bence bazen pozisyonları da sularını az ya da çok gösteriyor olabilir

İnşallah canım inşallah ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksel çıkıyor tansiyon ilacı vuruldu eve geldim yarın tekrar gidicem inşallah düzelir herşey Allah razı olsun

İnşallah canım ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksek çıkıyor ilaç verdi yarın tekrar nst çekilecek inşallah herşey güzel olur

Rabbim yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla zamanında gelir 10 gün geri ya da ileri olmasi bende normal diye biliyorum ama inşallah normaldir
İnşallah canım dualarınıza ihtiyacım var tansiyonum yüksek çıkıyor

Kuzum sıkma canını,bebeğini düşün.doktoruna sordunmu bebeğinin toparlanabilmesi için ne yapman gerektiğini.hem 2haftaya kadar normal diyorlar.haftan kaçtıki senin?
34+4 dört ama geriden geliyor 10 gün ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksek çıkıyor şuan evde dinlemiyorum yarın tekrar gidicem nst için

A
Canım çok çabuk bırakmışsın kendini, sakin ol lütfen. 2-3 hafta geriden dedikleri de oluyor ama sonra toparliyor canim. Bozma psikolojini, bebeğin daha çok etkilenir.. peki suyu neden azalmış başka doktora da görün imkanin varsa canım
Off yaa ne kadar zalim insanlar var şu dünyada Mobbing heryerde malesefAllah ıslah etsin böylelerini, ıslah olmuyorlarsa da bildiği gibi yapsın.
Peki o verdikleri işleri günlük mü yapmanı istiyorlar canım? Hamile olduğumu söylediğimde bana da başta anlayış gostermeyenler olmuştu. Daha sonradan neyseki insafa geldiler, bikac kişi hariç.. Ben öylelerini Allah'a havale ediyorum. Ayni davranışı kendilerine ve eşlerine de yapan çıkar bigün. Kimsenin ahı kimsede kalmaz.. üzülme

10 gün geriden gelmesi fazla zararlı değilki cnm. Üzme kendini. Bebişinide üzme.
Anne olmak zor.
Suyu neden azalmış? Plasenta dan mı?
İNşallah canım yüksek tansiyondan azalmış ama hiç bir şekilde kötü his etmedim kendimi nasıl yüksek çıktı anlamadım

Yüksek tansiyondan suyum azalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…