2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yok canım için rahat olsun benim annemde geçti o yollardan kemoterapiden çıkıp bebeğine giden vardı. Bizi sadece pet çekiminde uyardı doktor uzak dursun çocuklar diye. Ayrıca huy değişimi annemdede oldu o tatlı kadın gitti acayip bencil bir karakter geldi. Hastalıktan mi aldığı tedavidenmi bilemiyorum şuan atlattı çok şükür..Allah senin annenede şifalar versin

Inşallah canım Rabbim bütün hastalara şifa versin. Haliyle eski hayatı yok birçok şeyi yapamıyor o zamanları arıyor. Bizim de elimizden bir şey gelmiyor keşke imkan olsa da iyileştirebilsek. Doktor ameliyat olman lazım dediği gün test yapmıştım bozuldu mesela sırası mıydı şimdi gibisinden konuştu. Tüp bebek olduğunu bilse daha çok bozulurdu eminim sanki özellikle denk gelmesini ben istedim gibi. Şimdi de radyoterapi bitmeden doğurma diyor o da benim elimdeymiş gibi. E hamile psikolojisiyle bir yere kadar sabrediyorsun sen de. Içten içe bana öfkelendigini düşünüyorum bu yüzden.
Ameliyat öncesi de huysuz aksi bi kadındı bu arada.

Kızlar birşey soracağım şimdi anne sütü alan bebekler ek gıdaya kadar hiç su verilmiyor bunu biliyorum ama mama alan bebeklerde iş değişiyomu int. Araştırınca bazı sitelerde her mama sonu 1 çay kaşığı su verilir diyor kimi sitede de su bebeklerde su zehirlenmesi yapıyor diyor Allah korusun şimdi yarın ebeye gidicem danışıcam ama sağlık ocağındaki ebemize nedense güvenmiyorum e randevu çok zor acile gidip oradaki doktorlara sorsam covit dönemi bunun içinmi geldin gözleri olucak size hiç doktorunuz bu konuda bişey dedimi önceki gebelik olur yada tanıdık olur vs.

Güüüüünnnaaayyydddııııınnnn
Bu gün kontrolümüz var çok heyecanlıyımmm dualarınızı bekliyorum kızlar inşallah herşey yolundadır
Dün gece heyecandan uyuyamadım bile
Bu gün doğum yapacaklar var sanırım Allahım yar ve yardımcınız olsun inşallah
Benim gibi knt olanlar güzel güzel pozlarla haberlerle dönelim dönelim inşallaaahh

Canım çocuk doktorunun numarasını almalısın bence çünkü gerçekten her internet sitesi farklı en doğruyu doktorunuz bilir

Evet yaa. Ben de şekeri olanların bebeklerinin kilolu olduğunu duyuyorum. Ama sende yüksek derecede şeker yoktur belki de ..
Canim benim sekerim bir kere yuksek cikti glikoz yuklenince sekerle alakali sanardim bende kiloyu hic ilgisi yok bence cunku cok dikkat ettim bebegim ilk haftalarda geri cikiyordu sonra bir topladi masallah 39. Hafta uyumlu cikiyordu en son

Canim biz bebeklerimize hep su veriyoruz hele sicak havada doganlara zararini gormedik erken konusturma disinda yinede sormanizda fayda var

Gozunuz aydin..Hayirli,saglikli olsun insallah .. boyu,kilosu da masallah cok iyiyms bol bol gelsn sutunuz,kolaylikla,huzurla buyutun bebegnzi insallah..⚘

Ay ay maşallah

Kızlar vitamin ilaçları ne zaman birakiyoruz bıraktınız mı. Magnezyum vs mesela ne zaman birakmak lazım
Ben magnezyumu 20li haftalarda ilk vrdiğinde 1 ay kullanp bıraktm
Zaten o ağrışar kramplar için diye biliyorm
Kendi başıma braktm eksikliğinigörmedm..
Ama imom omega doğuma kdar kullanıyorum
Bide kan demir ilacı oda doğumdan sonraa kullanacakmışım
Bu ikisi önemli, hergn düzenli kullanıorm cnm
Günaydn cnm..
Allah esirgesin... Güzel haberlerle gel inşallah...

Cnmm günaydn
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah

Ayyy benim de doğurmadan bi avanos mado yapasım var ama
Yap yap iyi olur ama biraz yoruluyor insan eşide bu hafta Darendede gidelim diyor 210 km bende gitmek istiyorum ama cok zorlanacagim biliyorum artık yürümekte zorlanıyorum bebek sanirim iyice asagiya indi baski yapıyor daha sonra gideriz diyor bir aklım bakalim

Maşallah subhanallah.
Melek kızın annesi, çok normal seni istiyor senin sesini, senin kokunu. 9 ay boyunca taşıdın onu karnında. Bir anda nasıl alışsın hemen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…