2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Öyle canım. Allah vicdansız insanlarla karsilastirmasin, merhametli iyi insanlarla karşılaştırsın. Heryerde her koşulda.. iş yerinde, evinde, hastanesinde, ebesinde

Kızlar benim de dogumuma az kaldı. Dogumda Tüpleri baglatma gibi bir niyetim var . Çünkü bu hamileligim sürpriz oldu bize . Spiral taktirdim bir ara kanamam cok oldu ve çok uzun sürdü adetlerim . Mecburen çıkartmıştım. 3 4 ay sonra da hamilelik oldu. Ama bir yandan da geri dönüşü olmayan bir seçenek ya neden bilmiyorum korkutuyor beni

Devletteyim canım zeynep kamil hastanesindeyim. Yatış verdiler bir de
Hadi ya.. bi bildikleri vardır canım. Sıkma canını. Misafir etmek istemişler seni :) Haberdar da et bizleri.
ayy sevimsiz ya böyle anlayışsz tipleri yere atıp üstünde ziplayasm gelio
Ayy nasıl da bildin. Çok sevimsiz. Evlat olsa sevilmez. Evlerden ırak aklımda diyeyim de bebeğim ondan huy kapmasin
Uzanıyorum,uzanırken giriyor bir-iki dakika içinde geçiyor,sonra yeniden başlıyor,yani pozisyonum farketmiyor. Enfeksiyon falan olsa böyle geçmez herhalde ağrı,sürekli olur.
Valla uzandığın halde geçmiyorsa doktora gitmende fayda olabilir canim.

Kaç çocuk var. Zor karar vermek ya insan tekrar isterse diye düşünür hayırlı olan olsun inşallah

Kaç çocuk var. Zor karar vermek ya insan tekrar isterse diye düşünür hayırlı olan olsun inşallah
2 olacak inşallah. Aslında 3. Dogumum ve hepsi de sezeryan . Yas geçiyor 33 yaşındayım. Hep riskli gebeliklerim. Çalışıyorum. Böyle düşününce tamam baglatirim diyorum sonra yine ya pişman olursam

Sancın yok canım Çıkartıcaklar mı seni bu gece oradamısın ne dediler?
hangi hastane orası Allah aşkına
Burdayım maalesef Zeynep kamil hayır bi de en az 5 prof baktı. Anlamadım ya amannnn. O zaman bidaha vajinadan bişey yapmaya kalkarlarsa izin vermeyim canımı çok yakıyorlar boşu boşuna

Evet canım ben de pazar gününden beri ara ara öyle hissediyordum dün 1 cm açıklık olduğunu öğrendim. Senin de mi başlamış açıklığın?
Benim o sancilar 2 haftayi geckin var canim ama bu hafta cok siklasti ben suyun ya da kanamam olmadan gidip yatmayi dusunmuyorum

Iste benide oyle yaptilar 3 kere soktular ciktim ben sanci hissedersem geleyim diye

Alttakiler sanci canim dusujk ama duzenli diye belki yatirmislardir

Bencede gelsin gelsin gozunu korkutmak gibu olmasin ama mart başında arkadaşımın biri ikiz doğum yaptı hiç durmuyolarmis yanında kayınvalidesi olduğu halde hiç birşekilde yetismeiyoruz diyor birini karnını doğururken biri ağlıyormuş avazı çıktığı kadar zaten biri emene kadar doyurdugu diyeri tekrar açılıyor diyor al başa akşamlarında eşi geliyor kız gözün korkmadı dimi rabbim yardımcımız olsun bize sabur versin ama sana 2 kat versin insallah

Bebeğin hareketlerindemi acaba birşey gördüler ki.banada sancısı yok gibi geldi eğer doğru yere bakiyorsak
Geçen bende nst ye girdim canım bana en altı işaret ederek sancın çıkmış bak dedi ebe ama ilk hamileliğimden de biliyordum alt kısımdakinin sancı üst kısımdakininde kalp atış hızı olduğunu ama benim nst kağıdımda 2 çizgi var bu nst kağıdında 3 tane görünüyor onun içinde arkadaşlar söyledi biride annenin kalp atış hızı diye

Bilginiz varmı bilmiyorum ama ilk raporu 32 de aldım bunun ücreti ne zaman yatiyorki hesaba acaba
Merhaba.. özel sektör çalışanlarına doğum yaptıktan sonra yapmadan önceki dönem yatıyormuş, sonrasında rapor biterkende doğum sonrası dönem yatıyormuş. Bizim İK müdürümüz bu şekilde bilgi verdi.

Canım hayırlı olsun gözünaydın . Üzülme bebegin iyi olcak gercekten seni cok iyi anlıyorum bol dua et tez zamanda kavuşun miniginle insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…