2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım hakkınıza hayırlısı neyse o olsun.maalesef hiç birimiz neyle karşılaşacağımızı bilmiyoruz.Allah tan hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok.sağlığı yerinde olsunda önemli olan o.Rabbim tez zamanda bebeğini kucağına almayı nasip etsin,sende o çıkana kadar daha da toparlamış olursun inşallah

Kizlar kanamam ve yuksek dusuk rsikim vrdi dr bthcg istedi dsuk yapiyorm eminim artk umudum kalmdi ama yinede bi umut sormak istiyorum bthcg 3 haziran 650 di 15 haziran 1992 kotu bir deger sanrm degilmi

agsgagaha dimi bende alçak sandalyelere fln oturamıorum belimi tuta tuta geziyorum Serviste de gıcık bi kadın var bana dioki ben daha iyiydim hamileyken sen hemen çöktün carpasm geldi ağzına herkesin bünyesi bir mi
Oturur pozisyonda karnima agri giriyo
uzanmak istiyorum bi de hamile taytları bile karnımı sıkıyo artik giycek kiyafet zor buluyorum karnım füze gibi öne gidiyo elim ayagim şişti iyice 37ye son iki haftam kaldi bitirince rahatlicam gercekten 32 den sonra calisilmaz zor yani sirf bu sonraya aktarma olayi icin eziyet cekiyoruz.
servisindeki kadın da tam bir boş bogazmiş sanane ki onun hamileliginden. Hem sonradan atıp tutmak kolay yasarken zor geliyo boyle seyler

yok bence kesin kendisi de yamulmustur orda bana artistlik yapmak için öyle dio evet 32den sonra çalışılması cidden zor pantolonlar taytlar sıkıyor havalar serin elbise giyersek üşütme riski var hayırlısıyla vaktinde bi dogursaydk

Geçmiş olsun canım inşallah sende bebeğinde çabuk toparlarsınız Hiç üzülme sağlıcakla dünyaya geldi erken den fark edilip en azından ciğer geliştiricide yapılmıştı.
Gözünüz aydın Allahı'ın izni ile iyi olacak herşey minik kurabiyen ne tatlıdır şimdi

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla büyüsün Maşallah bebeğinin kilosu çok güzel. İnşallah kısa sürede çıkar, kavuşursunuz hemen. Zor oluyor biliyorum ama bol bol yürümeye calis. Ne kadar çok hareket edersen o kadar cabuk toparlanirsin.

37den sonra istersek 2 hafta daha çalışabilir raporu alabiliomusuz gibi bişi duydum doğru mu canım bilio musun? gerçi benim bebek de önden gelebilir diye gitmeyi düşünmüyorum ama
Hayır canım 37 de mecburi izne ayiriyorlar.
2 hafta sonra 37 oluyorum. Bir hafta sonrasında da doğum olacak inşallah. Evet sizin hesaba göre avantajli oluyoruz. Gayet güzel anlattın canım

Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Kilosu gayet iyi cnm. Kızım 39+6 da doğmuştu 2910 gr ile. Bir kaç güne çıkarırlar inşallah bebegini. Seni çok iyi anlıyorum orda hastanede bir parçanı bıraktın geldin. Doğum yaptıktan sonra kendini boş hissediyorsun. Yavrunu, hamileliğin geri istiyorsun. Ama merak etme hepsi geçecek inşallah.

Neden sezeryana açık alındın?

Kizlar kanamam ve yuksek dusuk rsikim vrdi dr bthcg istedi dsuk yapiyorm eminim artk umudum kalmdi ama yinede bi umut sormak istiyorum bthcg 3 haziran 650 di 15 haziran 1992 kotu bir deger sanrm degilmi
Geçmiş olsun. Değer çok düşük maalesef. Morelini zu yüksek tutun herşeyde vardır bir hayır.

Kuzular suyum geldi hastaneye gidiyoruz doktorum da yok başka doktor yapacak dua edin lütfen
Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz
Canım gözünüz aydın. Olumsuzlukları bir kenara bırak Güzel düşün eminim senin için çok zor olmuştur bebeğini birakmak. Ama sağlığı yerinde ve güven ellerde. Bebeğin icin bol bol uyu toparlan sütün olsun. Sezeryan da maalesef ilk zamanlar biraz zor geciyor 1 haftaya toparlarsin inşallah.

Bebeğinin beynine giden kan akışının fazla olduğunu söylemişti canım o düzelmemiş son kontrolde. ciğer geliştirici vurulup sancı verileceğini söylemişti en son sonra Kalp atışında azalma olursa sezeryan olucam
demişti demekki yavaşlayınca alındı

TSk ederim cnm açıkladığım için.
Bu temmuz bebişleri çok hızlı ya. Napacagiz bu yeni nesil bebisleri le

Bebeğin beynine giden kan akışında artış vardı 2.kontrolde artış devam ettiği görüldü ve yatış verdi doktorum. Nst de suni sancıyla bebeğin tepkisi gözlendi kalp atımında yavaşlama olunca acilen ameliyata aldılar canım. Ciğer geliştirici yapmıştı ama anında etki etmediği için Bi işe yaramadı anlayacağın.

İnşallah canım sürekli yürümeye calısıyorum uyumakta Bi işkence benim için şuan hem ağrılar hem sırt üstü yatmak baya mahfediyor. İnşallah geçicek

Geçmiş olsun cnm. Yine çabuk toparlar melek. Sen kendi Morelini yüksek tut ki bebisin de iyi olsun annesi. Sütün gelsin bol bol ona şifa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…