2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bencede cunku ilk zamanlar kasik agrilarim oluyordu gecti gitti sukur onlarda

Allah ım kimseyi evladıyla sınamasın canım gerçekten dayanılması zor bir durum sen içini ferah tut iyi şeyler düşün iyi olsun canım

Benim kardesimde aynıydı ameliyat oldu 26 günlük tü vefat etti. Annem mahvolmuştu. Çok zordu ailecek bizim için. Annem küçük çocuk görmek. Bile istemiyordu. Ultrasonda hiç bir sorum yoktu kardesimde bu hastalık doğduktan 24 saat sonra çıkarmış maalesef
Tövbe tövbe deseydin ya, sen niye 4 doğurdun diye. Sen kendi bildiğini yap. Sonra pişman olursun. Bende 4. Yapmayı düşünüyorum millet yeter diyor.

Ay bitanem basin sagolsun dogmus bebegin sana sefaatci olacak insallah tarifi olmayan bir duygudur

Sanki bilip söylemek istemesen onlara neymiş seni kararın. Ister bilip söylemezsin, ister hamile olduğunu bile söylemezsin bu millet de hep eleştirecek bir şey buluyor ha
4 aylık olunca haber verdik diye görümcem bizi topa tuttu , hamile olup söylemeyenleri anlamıyormuş.
Benim vücudum benim çocuğum ama herkes hak sahibi kendince
Çok haklısınız

Benim yatak odam aslinda buyuk ama akilsizlik bende sanki sultanim ya oyle dev anasi gibi yatak elbise dolaplari bilmem neler iste ceyizde biraz gorgusuzluge kacmisim
Olabilir yaa. Bazı yörelerde çeyiz veya bu tarz süs püs çok önemlidir gerçekten. Ben çok eşya almadim ilerde taşınınca alırım diye. Yıllar oldu..Hâla tasinamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…