2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar günaydn birsey sorucam progestan fitili aksam yatmadan önce mi veriyorsunuz hemen gelmeye basliyormu birde ilerletebiliyor musunuz bn lutinus kullaniyordm 30 dk yatarm kaljinca gelnez 4 5 saat sonra baslar buda öyle mi aceba
Ben fazla ilerletmiyorum .hemsireye sordum vücut alacağını alir gelen fazlasidir merak etme dedi bana.aslinda yatmana falan gerek yok

Ben fazla ilerletmiyorum .hemsireye sordum vücut alacağını alir gelen fazlasidir merak etme dedi bana.aslinda yatmana falan gerek yok
Yaa bende ilerletemem öyle zaten benim digerinin aparatı vardı o kemdiliginden gidiyordh zaten buna bi korkuyorm yapamam diye ne kadar ilerletiyorsn

Kızlar günaydn birsey sorucam progestan fitili aksam yatmadan önce mi veriyorsunuz hemen gelmeye basliyormu birde ilerletebiliyor musunuz bn lutinus kullaniyordm 30 dk yatarm kaljinca gelnez 4 5 saat sonra baslar buda öyle mi aceba
Pek ittirmediğim için biraz yatardım canım koyduktan sonra

Yaa bende ilerletemem öyle zaten benim digerinin aparatı vardı o kemdiliginden gidiyordh zaten buna bi korkuyorm yapamam diye ne kadar ilerletiyorsn
Parmagimla dışardan hissedilmeyecek şekle gelene kadar itekliyorum aşırı ilerletmiyorum .14.haftadayim doguma kadar kullanmam gerekiyormuş alıştım galiba koyup hafif ittiriyorum bence yeterlidir hemşireye sordum çünkü sorun olmaz dedi

Kizlar affiniza sığınarak bişey sormak ıstiyorum ben iki gündür sürekli tuvaletteyim hem küçük hem büyük .benim gibi olan var mi?bu durum normal mi dr a sormali miyim? Bir de progestan fitili sağlık ocağı reçete edebilir mi?

Bana da gunde 1 kez doguma kadar devam dedi insallah bende alısırım gerildim bi niyeyse yarın baslayacagm tesekkür ederm bu arada

Kızlar ya göbeğim yok niye oldu acaba Sabah kalktığımda bazen oluyordu ama ne bileyim çok gitmiş gibi. Kilom aynı acaba yayıldılar mı of bilemedim ya

Normal kuzum gayet ben nerdeyse sürekli tuvaletteyim ama sadece küçük kabızlık yaşıyorum. Fitili sağlık ocağı yazabiliyor

Bana da gunde 1 kez doguma kadar devam dedi insallah bende alısırım gerildim bi niyeyse yarın baslayacagm tesekkür ederm bu arada
Rica ederim .Gerilecek bişey yok inan ben günde 3 kez alıyorum bu ilaci bu şekilde kullandigim icin mutluyum çünkü agizdan alininca baş dönmesi, depresyon gibi yan etkiler yapıyormuş.

Hareket etmiş olabilir şekil değiştirmiştir belki. bi de benim ki aksama doğru daha büyük oluyor yemek ye su iç derken içerisi sıkışıyor sanirim sabahlari daha ufak görünüyor
Daha önce de yaşamıştım aslında normal dediler bazı sabahlar ileri haftalarda olanlar bile sabah kalktığımızda yok gibi oluyor dedi. Ne bileyim çok bariz aynada baktım bir de yemek yerken bir baskı hissim olurdu. O hiç yoktu bu sabah. Bakalım inşallah normaldir

Sanmıyorum bişey olacağını içini ferah tut.bence pozisyon degisikligi etkisidir bebisin gidecek baska yeri yok nasılsa en guvenli yerde ❤

Kızlar ya göbeğim yok niye oldu acaba Sabah kalktığımda bazen oluyordu ama ne bileyim çok gitmiş gibi. Kilom aynı acaba yayıldılar mı of bilemedim ya
Kafana takma canım ters birşey yoktur benimde bazen öyle oluyor birgün öncesine göre bayağı inmiş oluyor sonra birşeyler yedikçe tekrar çıkıyor bu arada sabah kalkınca ilk yaptığım şey karnımın şekline bakmak hani artık nasıl bir psikolojiyle uyanıyorsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…