2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kafana takma canım ters birşey yoktur benimde bazen öyle oluyor birgün öncesine göre bayağı inmiş oluyor sonra birşeyler yedikçe tekrar çıkıyor 😂 bu arada sabah kalkınca ilk yaptığım şey karnımın şekline bakmak hani artık nasıl bir psikolojiyle uyanıyorsam 😂
Benimde öyle 🤭 bu sabah eşimde evet inmiş diyince canım sıkıldı önce anlamıyordu çok ondan panik oldum

Kızlar günaydn birsey sorucam progestan fitili aksam yatmadan önce mi veriyorsunuz hemen gelmeye basliyormu birde ilerletebiliyor musunuz bn lutinus kullaniyordm 30 dk yatarm kaljinca gelnez 4 5 saat sonra baslar buda öyle mi aceba
cnm günde 1 tane alıyorsan yatarken almayı tercih et derim.ben günde 3 defa kullanıyorum.en az 30 dk yatıyorum yatınca geri gelmiyor.bir kaç kez 5 dk yatıp kalktım parça parça geri gelmişti.birde geçenlerde fitili koyup hemen dışarıya çıkmıştım parça parça hep geri gelmişti yine.orta parmakla ittiriyorum.

cnm günde 1 tane alıyorsan yatarken almayı tercih et derim.ben günde 3 defa kullanıyorum.en az 30 dk yatıyorum yatınca geri gelmiyor.bir kaç kez 5 dk yatıp kalktım parça parça geri gelmişti.birde geçenlerde fitili koyup hemen dışarıya çıkmıştım parça parça hep geri gelmişti yine.orta parmakla ittiriyorum.
Yaa o zaman yatmadan önce yapayım tek sıkıntm ben öyle parmagımı ittiremem zaten hic fitil kullanmamistim zar zor lutinusa alıstm oda aparatı var diye onun aparatı progestanda deniycem bi bakalm gidiyo mu

Seninle hesaplarımız uyuyor ama Labellaaa Labellaaa farklı çıkıyor bu hafta olayı bende karıştı 😅 neyse doktora göre gideceğiz 😬
Evet canım mesela benim sat a göre dün 15+2 idi ultrasonda da 15+3 göründü. Doktor şuan haftanla uyumlu bebek dedi. Ben ilk zaman tüp bebeği neye göre hesaplıyoruz demiştim. Sat a göre dedi doktorum. Başka dr a gittiğimde o da aynısnı söylemişti

Aaa kızlarrr çıldırıyorummmmm
Bebeğimin cinsiyetini gördük masallah kendıde cokk iyii 🤩🥳💓❣️🧚💃👨‍👩‍👧👣 hatta şimdi magazadıyım yakınlarıma soranlara haber vermek icin bi elbıse alıyorum paket hazırlamayı istiyorum anı kalsın
Bınlerce şükür bugun kendımı cok iyi hıssedıyroum keske hergun boyle olsam
Rabbım ınsallah ısteyen herkese nasıp eder
Cinsiyeti emojıler arasına sıkıştırdım bakalım kim bilecek 😂
Kız annelerii çoğalıyorrrr 🥰🥰🥰 çok sevindim canımmm sağlıkla gelsinler inşallaahhh 😍😍😍

Kızlar ya göbeğim yok 😱😱😱 niye oldu acaba ☹️ Sabah kalktığımda bazen oluyordu ama ne bileyim çok gitmiş gibi. Kilom aynı acaba yayıldılar mı of bilemedim ya
Bazı sabahlar benim de neredeyse dümdüz. Eşime diyince kızıyor artık bana 😂😂 sanırım bazan ödemli oluyoruz ekstra anlamadım ya

Evet canım mesela benim sat a göre dün 15+2 idi ultrasonda da 15+3 göründü. Doktor şuan haftanla uyumlu bebek dedi. Ben ilk zaman tüp bebeği neye göre hesaplıyoruz demiştim. Sat a göre dedi doktorum. Başka dr a gittiğimde o da aynısnı söylemişti
Yaaa bende iki doktorda transfere göre hesapladı senin ileri çıkıyor birkaç gün sat a göre olunca demek ki 🙄

Bazı sabahlar benim de neredeyse dümdüz. Eşime diyince kızıyor artık bana 😂😂 sanırım bazan ödemli oluyoruz ekstra anlamadım ya
Ben de nerdeyse her sabah soruyorum 😬 bilmiyorum nedense şimdi tekrar biraz çıktı neyse ki 😅 olmayınca da üzülüyorum çıkınca da ne çok çıktı diyorum memnun edemedi bir türlü kıyamam 😅🙂

X