2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hamile çekimi ve oda süsleme ben de düşünmüyorum. Doğum fotoğrafçısı konusunda kararsızım. Her sene yapmama olayı da en mantıklı olanı bence de. Kullanışlı ufak hediye de gayet mantıklı benim de düşüncem o yönde magnetti falan çok hoşlanmıyorum.

Gözün aydın olsun canım hayırla gelsin

Siz daha yeni evlisin hayırlı olsun kuzum. Kolonya iyi fikir Ya cinsiyeti pat diye söylüyor doktorlar
Benim doktorum sormuştu öğrenmek istiyor musunuz diye, ben de ona yine partiden bahsettim. Not aldı cinsiyet söylenmeyecek diye
çok zarif kolonya şişeleri satılıyor, üzerini kurdele, pleksi isimlik ve kuru çiçeklerle süslüyolar. Tam vitrine koymalık.

Son düzenleme:
Prenses geliyor

Her sene fotoğraf çekimi istiyorum değişimi görmek istiyorum büyümeleri ailemizdeki değişim hep hayalimde vardı. Bakalım inşallah nasip olur Doğum fotoğrafçısı da ne bileyim ya mahrem geliyor çekip ne yapayım bebeleri çekeriz bir iki poz herkesin elinde cep telefonu bence yeter profesyonel bir şey şimdilik olumsuzum bir de hepsini yapıyormuşum kızlar adreslerinizi verin magnet yollayacağım size diye

Yaa bizde direkt hemşirenin sormasıyla söyledi tahmin ama olsun ayy bize de fotoğraf at izlemeyi seviyorum yapmamayı tercih etsemde heyecanlı oluyor

Valla konuşuyoz böyle ya hadi hayırlısı çok zaman var değişebiliriz

İnsallahh canımm Yaa

Yasamademek123 hayirli olsun canim aile üyelerine nasil bir sürpriz yapacaksın merak ettim
Guzel bı tane renk belırten PEMBE renk fırfır fırıfr olan bı elbıse aldım
Sonra vıdeo yaptım
Gebelık testlerı
Usg kagıdı
Ve sonra bemde kocaman bır pembe ayı vardı onunla beraber de elbıse cekkmını yaptım
Tabı yanında bandaj ve toka da var
Sonra herkese attım gerısını sız düşünün telefon patlaması

Kızlar günaydn birsey sorucam progestan fitili aksam yatmadan önce mi veriyorsunuz hemen gelmeye basliyormu birde ilerletebiliyor musunuz bn lutinus kullaniyordm 30 dk yatarm kaljinca gelnez 4 5 saat sonra baslar buda öyle mi aceba

Ay süper olmuş. Hep kaygı hep panik bazen de işin böyle keyfini çıkarmalıyız ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…