2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de nerdeyse her sabah soruyorum bilmiyorum nedense şimdi tekrar biraz çıktı neyse ki olmayınca da üzülüyorum çıkınca da ne çok çıktı diyorum memnun edemedi bir türlü kıyamam
Hep can sıkıntısı bunlar. Bişeylerle uğraşsa unutcaz da.
Tarkan altın madalyon var tv de ona bakarken yakaladım kendimi ya. Pazar gibi çok sıkıcı. İyice darlandım valla

Kuzumm çoook sevindim çok desene minnoş bir prenses geliyorrrr

Hep can sıkıntısı bunlar. Bişeylerle uğraşsa unutcaz da.
Tarkan altın madalyon var tv de ona bakarken yakaladım kendimi ya. Pazar gibi çok sıkıcı. İyice darlandım valla
Aman canım bugün dışarı çıktık evde Tarkan izlemeyi tercih ederdim. Çok büyük hevesle çıktım giyindim süslendim deli gibi trafik insanlar manyak manyak covid herkesi manyak etmiş herkeste bir telaş bir yalap şalap hareketler her yer tıklım tıklım. Delta varyantıda öper bizi bu gidişle Eve gideceğim trafikte sıkıştık gerim gerim gerildim. Su içmiyorum ki tuvalete çıkmayayım üç defa tuvalet aradım zaten. Evden çıkılası yok.

Valla bende su fitilden yüzünden evde tıkılı kaldım hayattan sogudum sürekli lavabo ihtiyacı hissediyorm insallah yarın tek e düsüyor hayat kalitem azcık artar diye düsünüyorm

Valla bende su fitilden yüzünden evde tıkılı kaldım hayattan sogudum sürekli lavabo ihtiyacı hissediyorm insallah yarın tek e düsüyor hayat kalitem azcık artar diye düsünüyorm
Fitil olayı ayrı ama zannetme ki fitil biterse hayatım aktifleşir pişman oldum bebekler stres olmuştur Hayır evde olsam bin defa dolaba uğramıştım acıkmadım midem kazınmadı o kısmı iyi sanki

Fitil olayı ayrı ama zannetme ki fitil biterse hayatım aktifleşir pişman oldum bebekler stres olmuştur Hayır evde olsam bin defa dolaba uğramıştım acıkmadım midem kazınmadı o kısmı iyi sanki

Burası kücük bir il öyle yogunluk olmaz cok, zaten gidecek cok bi yeride yok valla sokakta normal yürüyebileyim oda yeter

Burası kücük bir il öyle yogunluk olmaz cok, zaten gidecek cok bi yeride yok valla sokakta normal yürüyebileyim oda yeter
Şu an öyle sakin bir il pek kıymetli Millet tatil tatil diye tutuşmuş zaten burada hep yazlıkçılar tatilciler şehir sanki İstanbul hep İstanbul plaka ile dolmuş. Hele mahvetti bu pandemi. Gidilecek yer olsa ne yazar rahat edemiyorsun ki İstanbul un kültürünü de taşıyorlar buraya. Mahallemde volta atmaktan başka alternatif yok ona da güneş posta koyuyor

Valla cok haklısın alismamısız zaten büyük bir ilde yasamaya tedavi icin istanbula her gittigimizde kendi yerimize sukrettik 3 yılda bir tayin isteriz normalde sükür buraya alistık kaldik

Valla cok haklısın alismamısız zaten büyük bir ilde yasamaya tedavi icin istanbula her gittigimizde kendi yerimize sukrettik 3 yılda bir tayin isteriz normalde sükür buraya alistık kaldik
Yok ya ben sevmiyorum zaten İstanbul da yaşayamam. İzmir güzeldi yaşanmaz oldu son yıllarda. Altı üstü bir ömrümüz var o hengamede harcamak hiç mantıklı gelmiyor. Bir kere insanların birbirine saygısı yok. Yabanıl bir hayat yaşanıyor. İklimi güzel küçük bir şehir en güzeli. Ruhum emekli

Covid manyak etmiş olabilir herkesi doğru birden ipleri salınmış koyun gibi geziyor. Öper öper ayyynen öyle
Aman diyim şimdiden emici kilot mu giysek dışarı çıkarken

Insallah nasip olur birgün neden olmasn

aynen canım günler sonra doktor dışında bir çıkalım dedik pişman oldum maske boğuyor zaten birde trafik ve insan yığını ev gibisi yok dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…