2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben oda süsleme doğum fotoğrafçısı filan da düşünmüyorum sizin fikriniz nedir? Hamile çekimi filan da bana mantıklı gelmiyor. Ama kuzuşlarla doğsunlar toparlansınlar öyle çekim isterim. Ve her sene de yapmak istiyorum. Öyle magnet nikah şekeri gibi şekerlerden filan da düşünmüyorum. Sen ve birinci derece dışındakiler ne yapsın senin magnetini bana saçma geliyor. Dolabına asmak zorunda değil. Ben kullanışlı ufak hediye hazırlamak istiyorum ama ne olur bakacağım biraz. O da böyle insanlara hoş bir hatıra olsun. Onun dışında hayır yapmayı adlarına daha çok önemsiyorum.
Hamile çekimi ve oda süsleme ben de düşünmüyorum. Doğum fotoğrafçısı konusunda kararsızım. Her sene yapmama olayı da en mantıklı olanı bence de. Kullanışlı ufak hediye de gayet mantıklı benim de düşüncem o yönde magnetti falan çok hoşlanmıyorum.

Aaa kızlarrr çıldırıyorummmmm
Bebeğimin cinsiyetini gördük masallah kendıde cokk iyii 🤩🥳💓❣️🧚💃👨‍👩‍👧👣 hatta şimdi magazadıyım yakınlarıma soranlara haber vermek icin bi elbıse alıyorum paket hazırlamayı istiyorum anı kalsın
Bınlerce şükür bugun kendımı cok iyi hıssedıyroum keske hergun boyle olsam
Rabbım ınsallah ısteyen herkese nasıp eder
Cinsiyeti emojıler arasına sıkıştırdım bakalım kim bilecek 😂
Gözün aydın olsun canım hayırla gelsin 🤗

Siz daha yeni evlisin 🤩 hayırlı olsun kuzum. Kolonya iyi fikir 😬 Ya cinsiyeti pat diye söylüyor doktorlar 🙄😅
Benim doktorum sormuştu öğrenmek istiyor musunuz diye, ben de ona yine partiden bahsettim. Not aldı cinsiyet söylenmeyecek diye 👨🏻‍⚕️
çok zarif kolonya şişeleri satılıyor, üzerini kurdele, pleksi isimlik ve kuru çiçeklerle süslüyolar. Tam vitrine koymalık.

Son düzenleme:
Aaa kızlarrr çıldırıyorummmmm
Bebeğimin cinsiyetini gördük masallah kendıde cokk iyii 🤩🥳💓❣️🧚💃👨‍👩‍👧👣 hatta şimdi magazadıyım yakınlarıma soranlara haber vermek icin bi elbıse alıyorum paket hazırlamayı istiyorum anı kalsın
Bınlerce şükür bugun kendımı cok iyi hıssedıyroum keske hergun boyle olsam
Rabbım ınsallah ısteyen herkese nasıp eder
Cinsiyeti emojıler arasına sıkıştırdım bakalım kim bilecek 😂
Prenses geliyor 👏👏🎊🎊🎉😂😂😂

Hamile çekimi ve oda süsleme ben de düşünmüyorum. Doğum fotoğrafçısı konusunda kararsızım. Her sene yapmama olayı da en mantıklı olanı bence de. Kullanışlı ufak hediye de gayet mantıklı benim de düşüncem o yönde magnetti falan çok hoşlanmıyorum.
Her sene fotoğraf çekimi istiyorum değişimi görmek istiyorum büyümeleri ailemizdeki değişim hep hayalimde vardı. Bakalım inşallah nasip olur 🤲🏻 Doğum fotoğrafçısı da ne bileyim ya mahrem geliyor çekip ne yapayım bebeleri çekeriz bir iki poz herkesin elinde cep telefonu bence yeter profesyonel bir şey şimdilik olumsuzum bir de hepsini yapıyormuşum 😬kızlar adreslerinizi verin magnet yollayacağım size diye 😅

Benim doktorum sormuştu öğrenmek istiyor musunuz diye, ben de ona yine partiden bahsettim. Not aldı cinsiyet söylenmeyecek diye 👨🏻‍⚕️
çok zarif kolonya şişeleri satılıyor, üzerini kurdele, pleksi isimlik ve kuru çiçeklerle süslüyolar. Tam vitrine koymalık.
Yaa bizde direkt hemşirenin sormasıyla söyledi 😂 tahmin ama olsun 😬 ayy bize de fotoğraf at 🤩 izlemeyi seviyorum yapmamayı tercih etsemde heyecanlı oluyor 🙂

Her sene fotoğraf çekimi istiyorum değişimi görmek istiyorum büyümeleri ailemizdeki değişim hep hayalimde vardı. Bakalım inşallah nasip olur 🤲🏻 Doğum fotoğrafçısı da ne bileyim ya mahrem geliyor çekip ne yapayım bebeleri çekeriz bir iki poz herkesin elinde cep telefonu bence yeter profesyonel bir şey şimdilik olumsuzum bir de hepsini yapıyormuşum 😬kızlar adreslerinizi verin magnet yollayacağım size diye 😅
Valla konuşuyoz böyle ya hadi hayırlısı 😁 çok zaman var değişebiliriz 😅😂😂

Doktorlar onu önemsemiyor ama embriyo transferine göre hesapladı benim gittiğim iki doktorda. Ultrasonda biri büyüktü onun önemi olmadığını söyledi. Aslolan yaptıkları hesapmış. Sadece gelişim çok yavaşsa haftası ile uyumlu değil diyip sorun arıyorlar. İnşallah hiç birimiz yaşamayız öyle olumsuzluklar 🤲🏻
İnsallahh canımm Yaa

Yasamademek123 Yasamademek123 hayirli olsun canim 🌸🌸🌸aile üyelerine nasil bir sürpriz yapacaksın merak ettim 😊
Guzel bı tane renk belırten PEMBE renk fırfır fırıfr olan bı elbıse aldım
Sonra vıdeo yaptım
Gebelık testlerı
Usg kagıdı
Ve sonra bemde kocaman bır pembe ayı vardı onunla beraber de elbıse cekkmını yaptım
Tabı yanında bandaj ve toka da var💓🤩
Sonra herkese attım gerısını sız düşünün telefon patlaması 🤭😛😆

Kızlar günaydn birsey sorucam progestan fitili aksam yatmadan önce mi veriyorsunuz hemen gelmeye basliyormu birde ilerletebiliyor musunuz bn lutinus kullaniyordm 30 dk yatarm kaljinca gelnez 4 5 saat sonra baslar buda öyle mi aceba

Guzel bı tane renk belırten PEMBE renk fırfır fırıfr olan bı elbıse aldım
Sonra vıdeo yaptım
Gebelık testlerı
Usg kagıdı
Ve sonra bemde kocaman bır pembe ayı vardı onunla beraber de elbıse cekkmını yaptım
Tabı yanında bandaj ve toka da var💓🤩
Sonra herkese attım gerısını sız düşünün telefon patlaması 🤭😛😆
Ay süper olmuş. Hep kaygı hep panik bazen de işin böyle keyfini çıkarmalıyız ❤🤗

X