2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben yaklaşık 1 aydır her gün makarna yiyorum çnkü ya makarna ya patates seçeneklerim bunlar 16. Haftanın içindeyim daha 1 kg bile almadım sonra mı çıkçak acısı acaba yaa

Ben yaklaşık 1 aydır her gün makarna yiyorum çnkü ya makarna ya patates seçeneklerim bunlar 16. Haftanın içindeyim daha 1 kg bile almadım sonra mı çıkçak acısı acaba yaa
Evdeysen kimse yemek yapmıyorsa yiyemezsin bende evdeyken öyleydim kendim mutfaha bile giremedim aç kaldim hep mide bulantısı dan. annemlere geldim onlarda en azından hafif şeyler yiyebiliyorum

Aynen öyle peynirli yaptım ye de gör bakalım alınıyor mu

Evdeysen kimse yemek yapmıyorsa yiyemezsin bende evdeyken öyleydim kendim mutfaha bile giremedim aç kaldim hep mide bulantısı dan. annemlere geldim onlarda en azından hafif şeyler yiyebiliyorum
Ben hamile kaldıgımdan beri bulantılıyım ya annem ya kayınvalidem gelip yemek bırakıyor her gün sağolsunlar ama ben asla yiyemiyorum eşim yiyor soğandan öyle bi tiksindimki Allahım soğan kokusu beni mahvediyor bana da işte makarna veya patates ya da hamurişi bişiler getiriyorlar bol karbonhidrata yüklendim

Aaa gerçekren şu an kendim anormal değilmişim ona sevindim
Ah 16.hafta nasıl 4 ay demek anlatsana biraz 13 ten farklarını inşallah biz de görürüz O zamanları. Ya insan sürekli level atlamak ister mi

Bende öyleyim soğan kokusu beni bitiriyor aslında herşeyin kokusu öyle ama yemek kokusu tam igrendiriyor. Gecicek inşallah bu günler herşeyi yiyebileceğimiz bulantısiz günlerimiz yakın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…